ССК '08 Варна - среща

  • 11 626
  • 231
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Запис и от мен за темичката. И на нас ни е малко рано, но ни пишете за сбирките след седмица - две  Peace

# 46
  • Мнения: 58
Здравейте и мерси за поканата. аз съм от юлските мами и ще следя темата. Другата седмица ще раждам, а после ЖЗ, ще се радвам да се присъединя към кърмещите.

# 47
  • Мнения: 1 427
И аз се записвам да следя. Надявам се скоро да се присъединя към отбора на кърмачките Grinning

# 48
  • Мнения: 42
И аз ще се присъединя, но другата седмица, защото тази заминавам за Търново! Много хубаво, че има тази организация, най-много се притеснявам за кърменето! Не ми се иска бебчо да остане без тази важна екстра поради недознание! Ще ви следя!  Hug

# 49
  • Мнения: 350
Леле, колко много варненски кърмачки, браво! Аз дори съм бременна кърмачка.....класика в жанра!
Всеки ден съм по 2 пъти в морската/живея с/у нея/, дори днес бях близо до мястото на срещата, но късно ви прочетох. За тази неделя съм ЗА, но да е малко по-късничко и хладничко....след 17ч.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен! Ние сме група от майски мамчета и честичко сме в Морската HugПриветствам идеята за среща,макар че аз лично не кърмя по здравословни причини,но пък другите са кърмачки-мераклийки PeaceЧакам време и място и ще предам нататък Peace

# 51
  • Мнения: 337
съжалявам,че късно видях съобщението,а да не кажа,че към 18ч. бяхме точно на тази площадка ooooh!
за малко ще липсвам ,но от 17.07 съм на линия,пригответе ми листа със задачите Peace

# 52
  • Мнения: 3 595
Е, момичета радвам се, че се включвате  Hug

Следваща среща неделя в 17 часа. Ако тази площадка ви е удобна пак там, ако не давайте предложения къде ви е удобно. Трябва да има поне няколко пейки на едно място за да можем да се съберем.

Днес говорихме с Майчин Дом и ще организираме среща за родилките и бременните тип - Майки говорят с майки (бъдещи майки), предстои ни да говорим и с другите две болници, училището за родители на Битоля, и да уредим похода и останалите мероприятия. Като изчистим програмата ще я пуснем тук и ще можем да я разпространяваме, който иска да се включи. Междувременно ще се виждаме и ще се запознаем на живо.  Hug

# 53
  • Мнения: 327
Вчера към 18.30 сколасах да се домъкна до площадката,но или не можах да ви разконспирирам,или ви изпуснах SadЖалко,защото в неделя вече не мога,но ще ви следя и ще се включа след седмица Hug

# 54
  • Мнения: 3 595
О, там бяхме  Mr. Green Не си ни разконспирирала Joy Бяхме седнали долу, където пейките са една срещу друга Peace

# 55
  • Мнения: 327
Бяхте основните заподозрени Laughingама не бях сигурна,а пък и съм срамежливичка Blush,но вече сте разпознати Sunglasses

# 56
  • Мнения: 2 631
О, там бяхме  Mr. Green Не си ни разконспирирала Joy Бяхме седнали долу, където пейките са една срещу друга Peace

и вадехме по някоя цица от време на време  hahaha Joy

# 57
  • Мнения: 3 595
Следващия път непременно да се обадиш  Hug Ако някой иска тел, мога да му пратя на лични да не се притеснявате ние ли сме, не сме ли  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 350
Е, момичета радвам се, че се включвате  Hug

Следваща среща неделя в 17 часа. Ако тази площадка ви е удобна пак там, ако не давайте предложения къде ви е удобно. Трябва да има поне няколко пейки на едно място за да можем да се съберем.


Там ще сме, ако не се объркат плановете ни! Аз със сигурност съм виждала повечето от вас, но като нямаме тениски още как да се познаем  Joy Аз ще съм с черна количка на бели точки Пег Перего с един къдрав на година и 3 м.

# 59
  • Мнения: 3 595
И аз съм с Пег Перего. Вътре плешиво с изглед към русо на 10 м, отвън или отзад на степенката русо, къдраво и синеоко на 2г10м. Пишете ми на лични да ви дам GSM, който се притеснява  Hug Пък ако ме разпознаете по алеите свиркайте  Whistling обръщам се на Иви, на лято може и да не реагирам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт