10 типични за мъжете неща, които си остават загадка за нас

  • 7 434
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
1. Защо трябва да сте по-по-най във всичко? Или никога не страдате от кокоши трън, не и вие, ха-ха, или вашият кокоши трън е по-дълбок, по-болезнен и по-кокоши от всичко преживяно от нас. Заместете с главоболие, гастрит, алергия, каквото се сетите. Не казвам, че не са реални тез проблеми, боже опази!
2. Защо мразите да ходите на лекар?
3. Защо възприемате глада като исторически императив? Все пак, ако някой е гризкал една маруля цял ден, малко стъписващо е да види как друг омита пълна чиния калории, защото "гладен съм, разбираш ли, гладен съм!"
4. Всъщност защо ви дразни, когато сме на диета?
Хайде, другите да допълват до десет Simple Smile

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
О, Анда!
Четеш ми мислите.

Имам монолог на 2 страници, наречен 'Неща, които жените искат да питат мъжете'.
Още го допълвам и без свян ще открадна идеи от тук.

Ето някои от моите:

5. Защо е срамно да признаеш, че не знаеш къде си или как да стигнеш до местоназначението си? Няма нищо привлекателно в това в три часа по-късно все още да правиш панорамна обиколка на непознатия квартал/град, надявайки се да ти просветне какъв е пътя, вместо просто да попиташ някого как да се измъкнеш от там.

6. Защо се драпате по пакета, когато много добре знаем, че майките ви са ви учили, че така не се прави на публично място? Навсякъде, където се обърне човек, може да види мъж, който го прави – от дискретно подръпване на колана нагоре-надолу до откровено дръгнене със страшна сила, което навежда на мисли за венерически болести или поне срамни въшки. Сигурно има начин това да се направи незабележимо, щом се налага.

7. „Голям ли ми е?” Ние какво, полуидиоти ли сме? Смятате ли, че ако държим на връзката или вас, бихме казали нещо друго, дори оръжието да е с размер на репичка?

# 2
  • Мнения: 3 447
Ох, мен като мъжка майка ме вълнува един друг въпрос от известно време, макар и не много по темата, може би...
Защо, кога и как сладките ни, уханни момченца, които знаят мястото на всичките си играчки и никога не питат "Къде ми е това, къде ми е онова", които ни помагат да готвим, пускат си водата в тоалетната и си прибират чорапките в пантофките преди лягане... защо, кога и как се превръщат в пълната си противоположност, да не изброявам  Tired

# 3
  • Мнения: X
8. Защо когато ви се каже, че маслото е в хладилника, очаквате като отворите хладилника то да падне в ръцете ви едва ли не?

# 4
  • Мнения: 1 547
9. Поради что се срамите от книжарници и всякакви други книгопродавници? Гейско ли е да се купуват книги?  Laughing

10. Защо вашата работа е винаги по-тежка, вашата болест - по-нелечима и вашата отмора - по-нужна?

11. Защо, когато сте сами, вършите всичко идеално, но когато видите жена, се превръщате в безпомощен плазмодий, който не знае ни как мляко да свари, ни как пералнята да пусне?

12. Каква радост доставя натъпкването на всеки персонален компютър с максимум памети, процесори, хардове и всевъзможни други екстри, кабели и джаджи, ползуването на които е силно под въпрос?

# 5
  • Мнения: 2 448

4. Всъщност защо ви дразни, когато сме на диета?

Всъщност и аз се дразня, когато съм на диета.  Mr. Green

Защо, кога и как сладките ни, уханни момченца, които знаят мястото на всичките си играчки и никога не питат "Къде ми е това, къде ми е онова", които ни помагат да готвим, пускат си водата в тоалетната и си прибират чорапките в пантофките преди лягане... защо, кога и как се превръщат в пълната си противоположност, да не изброявам  Tired

Тъй като моето още от сега е пълната противоположност, да се надявам, че след като е нормално да има обрат, като порасне, ще е подреден.  Laughing

Аз не бих могла да изброя 10 неща, които не разбирам защо правят мъжете, те не са толкова сложни личности като нас, предсказуеми в по голямата си част. Единствено любовта към разхвърлянето не разбирам, но пък то е присъщо и на някои жени / снаха ми е култов пример в тази област  Mr. Green /.

# 6
  • Мнения: 3 447
8. Защо когато ви се каже, че маслото е в хладилника, очаквате като отворите хладилника то да падне в ръцете ви едва ли не?
... което протича горе-долу по този начин:
- Къде е маслото?  newsm78
- В хладилника, къде да е (малко вероятно е да е в пералнята, все пак)
- Ами няма го.
- Там е.
- Ами няма го, не го виждам.
- Ето го, зад кашкавала.
- Аааааааа...

# 7
  • Мнения: 1 547
О, да добавя и 13:
Защо трябва всеки, ама всеки път, когато влезем в магазина, да се пита "Какво сега трябва да купим?" - това ме побърква, да не съм снабдител? Заедно излизаме, заедно се прибираме, заедно работим, но само аз трябва да познавам семейните провизионни нужди  Crossing Arms

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
1. Защо трябва да сте по-по-най във всичко? Или никога не страдате от кокоши трън, не и вие, ха-ха, или вашият кокоши трън е по-дълбок, по-болезнен и по-кокоши от всичко преживяно от нас. Заместете с главоболие, гастрит, алергия, каквото се сетите. Не казвам, че не са реални тез проблеми, боже опази!
2. Защо мразите да ходите на лекар?
3. Защо възприемате глада като исторически императив? Все пак, ако някой е гризкал една маруля цял ден, малко стъписващо е да види как друг омита пълна чиния калории, защото "гладен съм, разбираш ли, гладен съм!"
4. Всъщност защо ви дразни, когато сме на диета?
Хайде, другите да допълват до десет Simple Smile

1. защото сме по-по-най , въобще някой съмнява ли се в това?  ... кокоште тръни при мъжете са по-дълбоки, по-болезнени и по-гадни като цяло, но не се оплакваме, дорде корените му не стигнат до стомаха ...
2. 1-во знаем какво ни е и никой не може да ни дава ъкъл, 2-ро какъв мъж ще е ако ходи на доктор за всяка болежка, тя така или иначе ще си мине.
3. глада е по-страшен от тока, това че сте решили да изваяте фигура с глад не трябва да ни засяга, все пак любовта ни към вас минава и през стомаха
4. защото се ни нарушавате хранителния режим ...

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
О, Анда!
Четеш ми мислите.

Имам монолог на 2 страници, наречен 'Неща, които жените искат да питат мъжете'.
Още го допълвам и без свян ще открадна идеи от тук.

Ето някои от моите:

5. Защо е срамно да признаеш, че не знаеш къде си или как да стигнеш до местоназначението си? Няма нищо привлекателно в това в три часа по-късно все още да правиш панорамна обиколка на непознатия квартал/град, надявайки се да ти просветне какъв е пътя, вместо просто да попиташ някого как да се измъкнеш от там.

6. Защо се драпате по пакета, когато много добре знаем, че майките ви са ви учили, че така не се прави на публично място? Навсякъде, където се обърне човек, може да види мъж, който го прави – от дискретно подръпване на колана нагоре-надолу до откровено дръгнене със страшна сила, което навежда на мисли за венерически болести или поне срамни въшки. Сигурно има начин това да се направи незабележимо, щом се налага.

7. „Голям ли ми е?” Ние какво, полуидиоти ли сме? Смятате ли, че ако държим на връзката или вас, бихме казали нещо друго, дори оръжието да е с размер на репичка?


5. мъжа се ориентира по-добре от жената (императив) ! а и защо да не се опознае местността и как така някой си ще знае повече от нас ... виж т.1
6. защо да не? даже като поздрав го имат някой .. "здрасти пич" и подръгва пакета, от другата страна същото ... също така едва ли имате на идея какво е да имаш пакет между краката (защо ли не пробвате един път) , случва се да се налага да се понамести естествено е ...
7. няма да коментирам имаше тема във форума ясно показваща, че с репички връзката ще само да ходим до пазара понякга.

# 10
  • Мнения: 3 423
Защо никога не искате да се включите
охотно в играта "Трябва да поговорим"?

Защо някои от вас си пускат нокътче на
малкото пръстче? Каква е идеята тук?

# 11
  • Мнения: 4 195
13, Защо задоволяване на естествените ви нужди като оригване, пърдене и хъркане за вас са естествен ритъм на живота, но ако жена ви дори без да иска ги изпрактикува, после я бъзикате цял месец? Mr. Green
14, Почистването на масата след направата на 3 огромни сандвича сигурно води до временно умопомрачение, защото иначе няма логика да не го правите Rolling Eyes
15, Защо смятате, че след като в казармата сте оправяли легло всяка сутрин в продължение на 6, 9 или 12 месеца, сте си свършили задължението за цял живот,м?
.... спирам, че много неща ми дойдоха на ум и мъжорлята ще се обидят Laughing

# 12
  • Мнения: 6 155
16. Защо винаги след като се изкъпете в банята е потоп?

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ох, мен като мъжка майка ме вълнува един друг въпрос от известно време, макар и не много по темата, може би...
Защо, кога и как сладките ни, уханни момченца, които знаят мястото на всичките си играчки и никога не питат "Къде ми е това, къде ми е онова", които ни помагат да готвим, пускат си водата в тоалетната и си прибират чорапките в пантофките преди лягане... защо, кога и как се превръщат в пълната си противоположност, да не изброявам  Tired

защото сме го мразили !!! и когато се появи възможност да захвърлим омразните навици го правим.

8. Защо когато ви се каже, че маслото е в хладилника, очаквате като отворите хладилника то да падне в ръцете ви едва ли не?

това не е истина. очакваме да  е най-отпред. и когато питаме очакваме точен отговор "на втория ред, зад млякото" напримерно

9. Поради что се срамите от книжарници и всякакви други книгопродавници? Гейско ли е да се купуват книги?  Laughing

10. Защо вашата работа е винаги по-тежка, вашата болест - по-нелечима и вашата отмора - по-нужна?

11. Защо, когато сте сами, вършите всичко идеално, но когато видите жена, се превръщате в безпомощен плазмодий, който не знае ни как мляко да свари, ни как пералнята да пусне?

12. Каква радост доставя натъпкването на всеки персонален компютър с максимум памети, процесори, хардове и всевъзможни други екстри, кабели и джаджи, ползуването на които е силно под въпрос?

9. долна инсинуация .... пред рафтовете с техническа литература спират 90% мъже
10. защото като по-по-най няма как д ане ни сполети по-по-най тежка работа или болест
11. глупости. когато се появи някоя която твърди че не вършим тези работи както трябва оставяме тя да я върши
12. ние питаме ли защо трябва да имате една мешка гримилки а?

О, да добавя и 13:
Защо трябва всеки, ама всеки път, когато влезем в магазина, да се пита "Какво сега трябва да купим?" - това ме побърква, да не съм снабдител? Заедно излизаме, заедно се прибираме, заедно работим, но само аз трябва да познавам семейните провизионни нужди  Crossing Arms

13. правете списък и ще се реши проблема. а и това не е повсеместно явление ... кой готви у вас? ако ти, тогава защо очакваш той д азнае какво да купува.

# 14
  • София
  • Мнения: 232
- защо, например,  когато някой приятел трябва да си налепи плочките в банята- вие сте първи там, а когато има да се заковат 5 пирона в къщи вие все не го правите?

- защо отказвате да се научите как се прави сутришното кафе?

-защо наистина отказвате да ходите на пазар,като не искате да сте на диета? как една жена да носи каса бира, 5кг. пържоли, 10 хляба, 6 луканки...наведнъж?

има и още...

# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо никога не искате да се включите
охотно в играта "Трябва да поговорим"?

Защо някои от вас си пускат нокътче на
малкото пръстче? Каква е идеята тук?

защото "трябва да поговорим" излязло от женска уста всъщност предвещава само неприятностии, и не става въпрос"да поговорим" а да ни набиете канчето без да имаме възможност за изразяване на мнение несъвпадащо с вашето ....

нокътчето на кутрито (по наблюдения от миналото) служи за разпечатване на пакета цигари и изчекването на акитата от ушите .

13, Защо задоволяване на естествените ви нужди като оригване, пърдене и хъркане за вас са естествен ритъм на живота, но ако жена ви дори без да иска ги изпрактикува, после я бъзикате цял месец? Mr. Green
14, Почистването на масата след направата на 3 огромни сандвича сигурно води до временно умопомрачение, защото иначе няма логика да не го правите Rolling Eyes
15, Защо смятате, че след като в казармата сте оправяли легло всяка сутрин в продължение на 6, 9 или 12 месеца, сте си свършили задължението за цял живот,м?
.... спирам, че много неща ми дойдоха на ум и мъжорлята ще се обидят Laughing

13. защото е така, а ве протестирате срещу естествените нужди на човек, и когато сами ги извършите може и някой да ви се присмее.
14. трохите се чистят по-добре когато са изсъхнали
15. и защо трябва някой да ни налага режим и след казармата . мразим старшините ...

# 16
  • Мнения: 5 228
За търсенето на маслото в хладилника аз имам цяла теория, която със сигурност е вярна. Няма как да не е. Отваряйки шкаф/хладилник с повече от 2 неща вътре, мъжете попадат в една паралелна вселена, в която действат съвсем други пространствени, времеви и други измерения - ляво става горе, горе става долу, долу става дясно, отвътре става отстрани, малката кутия с червения капак става невидима. Виждат нормално само зелени бирени бутилки, и то ако са най-долу на вратата, вдясно. Влезте им в положението.

# 17
  • София
  • Мнения: 167
Защо когато ги помолим (накараме) да направят нещо, мъжкото "ей сега" трае поне 3 дни?

# 18
  • Мнения: 606
Много гадни мъже имате...

# 19
  • София
  • Мнения: 232
-защо като не ви караме да миете чинии, а само да ги накиснете в мивката отново отказвате да го направите, Labrador засъхналите чинии се мият по-трудно, за разлика от трохите  Joy

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За търсенето на маслото в хладилника аз имам цяла теория, която със сигурност е вярна. Няма как да не е. Отваряйки шкаф/хладилник с повече от 2 неща вътре, мъжете попадат в една паралелна вселена, в която действат съвсем други пространствени, времеви и други измерения - ляво става горе, горе става долу, долу става дясно, отвътре става отстрани, малката кутия с червения капак става невидима. Виждат нормално само зелени бирени бутилки, и то ако са най-долу на вратата, вдясно. Влезте им в положението.


долни инсинуации !!!

Защо когато ги помолим (накараме) да направят нещо, мъжкото "ей сега" трае поне 3 дни?

причината е във вас: или не сте обяснили какво трябва да се направи ТОЧНО, нито кога, нито защо или не сте посочили ползите от това и нуждата спешност ....

-защо като не ви караме да миете чинии, а само да ги накиснете в мивката отново отказвате да го направите, Labrador засъхналите чинии се мият по-трудно, за разлика от трохите  Joy

винаги ги накисвам ... за другите не знам ...

# 21
  • Мнения: 2 448
-защо като не ви караме да миете чинии, а само да ги накиснете в мивката отново отказвате да го направите,
Е, ти пък на какъв мъж си попаднала, моя е цар в накисването.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 14 654
Защо предпочитате да ядете от тавата, вместо да си сипете в чиния? Защо смятате, че е гейско мъж да пикае седнал, не ви ли хрумва, че така е по-хигиенично?

# 23
  • Мнения: 5 228
Като видях Янечек, се сетих за още една загадка:
Въпросът със самопочистващия се апартамент: след като смятате, че домът ви се самопочиства от само себе си, защо колата ви не го прави, а я карате на автомивка поне веднъж седмично?

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо предпочитате да ядете от тавата, вместо да си сипете в чиния? Защо смятате, че е гейско мъж да пикае седнал, не ви ли хрумва, че така е по-хигиенично?

предпочитаме да ни сервират в 4 чинии с 3 комплекта прибори, но да не ни карат да ги мием .... ако надвисне такава опасност, по-добре да хапнем от тавата ... да няма да се промени вкуса ...

да пикаеш прав е привилегия! да опикаеш кенефа е кофти съчетание на някои фактори ... какво толкова, малко вода и се оправя

# 25
  • Мнения: 686
А защо дрехите,които са за пране са навсякъде другаде,само не в панера с прането?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
16. Защо винаги след като се изкъпете в банята е потоп?

Защо изобщо се къпете, при положение, че когато смърдите на пот, всъщност според вас, "ухаете на МЪЖ"?!

# 27
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
... № ... - защо, когато ви се обади приятел за помощ - да наредите плочки, да боядисате, да пренесете мебели ... се втурвате през глава да помагате, а вкъщи една стена стои недошпаклована от две години /удома - споделено лично/, а прозорецът е без перваз и с недовършена замазка от ... време /при положение, че работи във фирма за дограма -  наблюдения върху кума ми/.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Вие питате - Labrador отговаря.

Лабрадоре, не мож защити мъжката чест - всяка от нас има един такъв като теб у дома. На бялото черно не можеш да кажеш, каквото и да опитваш.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Лабрадоре,...На бялото черно не можеш да кажеш, каквото и да опитваш.
О, я помисли пак!
Може, може Crazy
Даже ще.

# 30
  • Мнения: 3 447
Вие питате - Labrador отговаря.

Нямаше ли преди време някаква такава тема, пусната пак от Лабрадор? Лабрадоре, трябва да водиш колонка за въпроси и отговори в Космо, явно те влече.

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
16. Защо винаги след като се изкъпете в банята е потоп?

Защо изобщо се къпете, при положение, че когато смърдите на пот, всъщност според вас, "ухаете на МЪЖ"?!

глупости ... миризмите могат д асе степенуват като не може да слагаш всички под графата "мръсен, потен, чак потника втвърден"


Вие питате - Labrador отговаря.

Лабрадоре, не мож защити мъжката чест - всяка от нас има един такъв като теб у дома. На бялото черно не можеш да кажеш, каквото и да опитваш.

жъ защитавам дорде мога, освен да помоля татти да махне бана на борката че нямате удържане ...  
ааа сакън, не може д аимате като мен у вас .... ако имахте нямаше да пишете таквиз работи, просто щяхте да знаете че не сте прави ...


Вие питате - Labrador отговаря.

Нямаше ли преди време някаква такава тема, пусната пак от Лабрадор? Лабрадоре, трябва да водиш колонка за въпроси и отговори в Космо, явно те влече.

аа не беше май от мен .... от борката беше ... какво е космо ?

# 32
  • Мнения: 480
-Защо когато усетите,че губите жената до себе си,започвате чак тогава да я виждате като такава с главно Ж ,а не като домакиня,майка и т.н.,и чак тогава започвате с  малките жестове,от които имаме нужда по-честичко?(по доста чести наблюдения)

Предполагам,че ще има още въпроси!Този списък може да стане безкраен! Twisted Evil

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Вие питате - Labrador отговаря.

Нямаше ли преди време някаква такава тема, пусната пак от Лабрадор? Лабрадоре, трябва да водиш колонка за въпроси и отговори в Космо, явно те влече.

Недей така грубо, де!
Са, като го няма Борко, остава и Лабрадора да се откаже от лексиконните теми, и к'во ще правим тогаз?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
16. Защо винаги след като се изкъпете в банята е потоп?

Защо изобщо се къпете, при положение, че когато смърдите на пот, всъщност според вас, "ухаете на МЪЖ"?!

глупости ... миризмите могат д асе степенуват като не може да слагаш всички под графата "мръсен, потен, чак потника втвърден"
Много ясно, това е: пич, мъж, мУж.

# 35
  • Мнения: 5 940
В много от нещата, дето сте изброили себе си откривам. Не съм мъж.
Като съм гладна, не търпя. За приятели скачам веднага да помогна. Не мога да си намеря нищо, не обичам да мия чинии..

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
-Защо когато усетите,че губите жената до себе си,започвате чак тогава да я виждате като такава с главно Ж ,а не като домакиня,майка и т.н.,и чак тогава започвате с  малките жестове,от които имаме нужда по-честичко?(по доста чести наблюдения)

Предполагам,че ще има още въпроси!Този списък може да стане безкраен! Twisted Evil

същото е и с жените ... въпрос на комуникация.

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Вие питате - Labrador отговаря.

Лабрадоре, не мож защити мъжката чест - всяка от нас има един такъв като теб у дома. На бялото черно не можеш да кажеш, каквото и да опитваш.

жъ защитавам дорде мога, освен да помоля татти да махне бана на борката че нямате удържане ... 
ааа сакън, не може д аимате като мен у вас .... ако имахте нямаше да пишете таквиз работи, просто щяхте да знаете че не сте прави ...

Опитах се деликатно да ти кажа, че темата не е за въпроси и отговори.
Каквото и да напишеш, няма да има значение: истината не е някъде там, а хърка шумно вечер до нас Grinning

Ако поривът ти е неудържим, записвай си и след видимото изчерпване на темата напиши по всяка една точка какво мислиш, няма нужда всеки втори постинг да е твой.

За компенсация можеш да напишеш обратната версия... ако смяташ, че ще ти се размине Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 438
Защо мъжете считат, че жените са отговорни за отглеждането и възпитанието на общите им деца, докато в това време те се усъвършенстват в изкуството на нищоправенето?

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо мъжете считат, че жените са отговорни за отглеждането и възпитанието на общите им деца, докато в това време те се усъвършенстват в изкуството на нищоправенето?

на този провокативен въпрос няма да отговоря!

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Вие питате - Labrador отговаря.

Лабрадоре, не мож защити мъжката чест - всяка от нас има един такъв като теб у дома. На бялото черно не можеш да кажеш, каквото и да опитваш.

жъ защитавам дорде мога, освен да помоля татти да махне бана на борката че нямате удържане ... 
ааа сакън, не може д аимате като мен у вас .... ако имахте нямаше да пишете таквиз работи, просто щяхте да знаете че не сте прави ...

Опитах се деликатно да ти кажа, че темата не е за въпроси и отговори.
Каквото и да напишеш, няма да има значение: истината не е някъде там, а хърка шумно вечер до нас Grinning

Ако поривът ти е неудържим, записвай си и след видимото изчерпване на темата напиши по всяка една точка какво мислиш, няма нужда всеки втори постинг да е твой.

За компенсация можеш да напишеш обратната версия... ако смяташ, че ще ти се размине Mr. Green

целта на темата е бързопис и смях, то ясно че сме перфектни и, че това ви дразни, но да се посмеем малко.

# 41
  • Мнения: 2 438
Този въпрос няма отговор, за съжаление. Всичко по-горе изброено би могло да се приеме в зависимост от широкоскроеността на човек, но тук навлизаме в дъблоките води. И за да не съм досадна, ще вметна само, че на съпруга ми се е случвало да спретне някой мъжки номер, но при опита да запълни времето си с мерене на дивана по дължина в къщи настана ад. За господина естествено.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
целта на темата е бързопис и смях, то ясно че сме перфектни и, че това ви дразни, но да се посмеем малко.

Това не е, повтарям, НЕ Е целта на темата.
Въздръж се от бързопис тук. Упражнявай го в спамо-чата.

# 43
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
За компенсация можеш да напишеш обратната версия... ако смяташ, че ще ти се размине Mr. Green

Бу, пропуснала си явно обратната версия. Simple Smile

на този провокативен въпрос няма да отговоря!

Темата не е Въпроси към Labrador, така че никой не очаква отговори от теб.Или?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
Искрице, човекът с такъв плам разгадава мистериите, които ни вълнуват, а ние...

# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Искрице, човекът с такъв плам разгадава мистериите, които ни вълнуват, а ние...
Клонке, ти пък Laughing Не ми казвай, че не знаеш отговорите.
Всички ги знаем. И аз ги знам - при това истинските, а не измислените от Лабрадор.
Това обаче не пречи на искреното раздразнение от същите.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 176
Виждат нормално само зелени бирени бутилки, и то ако са най-долу на вратата, вдясно. Влезте им в положението.
Laughing

Как е възможно изборът на състезателна кола в някаква електронна игра да трае толкова дълго, колкото обезкосмяването на двата крака на жена му? Whistling

# 47
  • Мнения: 5 877
Нека да си отговаря човекът, старае се да търси логика. Аз нямам нищо против.
Дали сме убедени, е друг въпросът Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
Искрице, човекът с такъв плам разгадава мистериите, които ни вълнуват, а ние...
Клонке, ти пък Laughing Не ми казвай, че не знаеш отговорите.

И да ги зная, няма да си призная Crossing Arms

Макар...това да е една от големите загадки - що преди да се оженят, мъжете изпадат във възторг от нашата компетентност по всички въпроси, а патом се оказва, че това е нещо крайно досадно и нееротично Thinking

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Защо да стане в 4 сутринта и да отиде с приятели за риба е нещо нормално и голямо удоволствие, а да заведе детето си на тренировка по плуване в 8 е невероятно геройство и се очаква благодарност?

# 50
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Искрице, човекът с такъв плам разгадава мистериите, които ни вълнуват, а ние...
Клонке, ти пък Laughing Не ми казвай, че не знаеш отговорите.

И да ги зная, няма да си призная Crossing Arms

Макар...това да е една от големите загадки - що преди да се оженят, мъжете изпадат във възторг от нашата компетентност по всички въпроси, а патом се оказва, че това е нещо крайно досадно и нееротично Thinking

все пак трябва да ви прилъжем по някъкъв начин ... то не че вине не правите същото ама карай ...

# 51
  • Мнения: 5 228
Раздел Хранене и хранителни продукти
Защо са в състояние да изядат всяко полуразвалено мЕсо от хладилника, но категорично отказват посещение в новия японски ресторант с довода "Аз такива боклуци не ям".

Защо след като измухат огромна порция постно ястие, питат: А какво ще ядем?

# 52
  • Мнения: 759
Защо когато ги помолим (накараме) да направят нещо, мъжкото "ей сега" трае поне 3 дни?
ИМЕННО!!!  Joy

# 53
  • Мнения: 2 448
Всъщност не разбрах търсят ли се отговорите на тези въпроси или смисъла на темата е да се "оплачем от мъжете" пък дано от това ни стане по леко?  newsm78

# 54
  • Мнения: 5 877
свободно тълкуване, на мен ми е интересно да чуя версии на отговори.

# 55
  • Мнения: 3 675
Аз например на моя мъж вече ми писна да му правя забележка да не си тръска пепелта от цигарата на пода в банята и да маха сифона при къпане, че наистина всичко се наводнява.Чудя се защо забравят тези мъже капака на тоалетната пуснат/вдигнат респективно, а след задоволяване на определени физиологични нужди. Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 2
Лабрадор братле имаш една бира от мен  beer  за успешната защита срещу "кръстоносния" поход срещу нас.
А и мисля и аз да се включа към темата.

# 57
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз например на моя мъж вече ми писна да му правя забележка да не си тръска пепелта от цигарата на пода в банята и да маха сифона при къпане, че наистина всичко се наводнява.Чудя се защо забравят тези мъже капака на тоалетната пуснат/вдигнат респективно, а след задоволяване на определени физиологични нужди. Crossing Arms

за точно това има написани безброй статии и 1 книга. форума няма да стигне ...

Лабрадор братле имаш една бира от мен  beer  за успешната защита срещу "кръстоносния" поход срещу нас.
А и мисля и аз да се включа към темата.

айде де

# 58
  • Мнения: 2
gitadam  въпроса с пускането на капака е в това ,че не е научен от малък да го прави след доста години тормоз от майка ми аз свикнах да го свалям след употреба.

# 59
  • Мнения: 3 621
Истината е , че мъжете никога не намират това което търсят, по-горе дадения пример с маслото и хладилника е абсолютно верен.
Друга истина е, че слушат избирателно, чуват само това което им изнася, приказки от рода "Не си ми казала..." са ми писнали вече

# 60
  • Мнения: 5 622
Защо мъжете до последно не признават чувствата си към жена, дори и пред себе си? Колкото по-късно, толкова по-добре е явно тяхното мото...

Защо порното е тооооолкова привлекателно? Имам приятелка, която работи в една сат. телевизия, която раздава безплатни порно дискове (при сключване на договор или нещо такова беше. Подарък просто.). Мълвата се разнесла бързо. Колко кашона са раздали за един ден (само на мъже), ще оставя на вас да се сетите....


Друга истина е, че слушат избирателно, чуват само това което им изнася, приказки от рода "Не си ми казала..." са ми писнали вече

Не са само мъжете. Мъжът ми го доказа това съвсем наскоро. След като сам беше стигнал до заключение, което преди това му бях предоставила собственоустно, разбрах, че изобщо не ме е слушал като съм му говорила по-рано. Неговата реакция беше повече от спокойна и много скоро след това ми показа, че аз съм същата  Laughing Така че явно това не е приоритет само на мъжете  Wink

Друго ми е интересно, но не знам дали важи за всички или само за моя мъж- изобщо не признава, че нещо е негово дело.

Пример- къпал се е. Преди него съм била аз. Като излиза от банята, 20 минути по-късно влиза и иска да пусне душа отдолу. Той, обаче не е сложен в такава позиция и го изкъпва целия, защото струята тръгва от горе(от душа). Репликата към мен, целият измокрен и мигащ на парцали: "Ако още веднъж оставиш така душа... #Cussing out " Беше много трудно да го уверя, че аз съм се къпала преди него и само той може да си е оставил душа така  Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 6 067
Първо, за Labrador - май не му отговориха, "космо" е "Космополитън" - едно от женските списания  Wink
А по темата - защо за вас е позволено да зяпате с интерес мацките по телевизията и да се изказвате в стил "Ухааа, кво дупе!!", а ако заподозрете симпатии от наша страна към някой актьор -  newsm50 и силна ревност  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2
на въпроса защо като видим мацка по телевизията възкликваме?
Защото не можем да задържим животинския си напор.Все пак както се подразбира от темата ние сме по лоши от самата лошотия.Относно това защо ревнуват мъжете когато жена се вгледа в актьор?Изглежда мъжът ти е ревнив.

# 63
  • София
  • Мнения: 6 067
Вярно, ревнив е  Wink , но като се има предвид колко от другите изброени особености не е проявил засега... преглъща се. Само дето като резултат не мога спокойно да гледам филм или концерт или нещо подобно с нарочен за мой" любимец" мъжки екземпляр...  Laughing

# 64
  • Мнения: 49
Защо е голЕм срам ако съседите ви видят да простирате на терасата?  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 232
понеже съм честен човечец, тук е мястото да благодаря на моите колеги(все мъже),че сега на обяд споделиха бирата си с мен  smile3501

НО!!! имам още един въпрос: защо за мъжете когато една жена има безразборни секуални контакти- тя е к_ _ ка, а в същата тази ситуация мъжът е НАЙ-ДОБРИЯТ??????

# 66
  • Мнения: 592
От всичко прочетено дотук реших, че или съм кръгъл идиот и трябва да се  #2gunfire или голям щастливец във втория си семеен избор!

# 67
  • Мнения: 851
Чудесна тема! Много забавна!Умрях от кеф! Има такива бисери, особено на първите страници - това за безпомощния плазмодий ми оправи деня  bouquet на авторката. Другия хит беше за маслото - все едно за моя мъж беше писано. Той все ме пита къде са му чорапите - а аз винаги казвам "в хладилника" Crossing Arms
Интересно ми е защо женските разговори винаги са "три часа глупости", а мъжките три часа за гуми, цици и спорт - смислени и възвишени hahaha

# 68
Така като чета, явно голям процент от жените, просто не са случили на мъже.

# 69
  • София
  • Мнения: 232
Така като чета, явно голям процент от жените, просто не са случили на мъже.


темата е :10 типични за мъжете неща, които си остават загадка за нас
а не 10 типични за съпруга ти неща, които си остават загадка за нас

аз поне давам примери не само свързани с моя съпруг, но и с моя кум и приятели от мъжки род  Peace

# 70
темата е :10 типични за мъжете неща, които си остават загадка за нас
а не 10 типични за съпруга ти неща, които си остават загадка за нас

аз поне давам примери не само свързани с моя съпруг, но и с моя кум и приятели от мъжки род  Peace

Наясно съм за какво е темата, благодаря. Никъде не съм споменавал "съпруг", споменах "мъже".

За мен остава загадка друго нещо: защо (немалка част от) жените обичат да се оплакват от мъжете си, (включително публично), да ги критикуват, (включително публично), сравняват с плазмодий (включително публично), както и още доста - меко казано - неприятни неща? Вместо да си намерят по-добри такива (съпрузи, приятели, познати) или, пък,  да разговарят с тях, за да потърсят баланс, при който и едните, и другите ще са доволни от половинката си?

# 71
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
защото прекрасно разбират , че причините за тяхното недоволство се коренят в тях ...

# 72
  • Мнения: 5 877
Е хайде сега, вие не си търсите нова жена, само защото вашата пищи при вида на хлебарка, нали?
Човек мрънка за маловажните неща, щото е ясно колко са на шега. За важните не би говорил публично.

# 73
  • Мнения: 2 577
Защо мъжете много държат да имат най-безмислените хобита ooooh!
И те задължително да са финансово неиздържани newsm78

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо мъжете много държат да имат най-безмислените хобита ooooh!
И те задължително да са финансово неиздържани newsm78

би ли конкретизирала понятието "най-безмислените"

# 75
  • Мнения: 592
За мен най-голямата загадка е защо и на 100 год., пак са склони да слушат майки те си  newsm78. - разбирате за какво става на въпрос. Не че съм против да се вслушваш в съветите на родителите.

# 76
  • Мнения: 238
Labrador, евала!  newsm10 Удържаш фронта! А и с поне 50 % от отговорите ти съм напълно съгласна, нищо че ние можем да си се оплакваме до безкрайност.  smile3521

# 77
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За мен най-голямата загадка е защо и на 100 год., пак са склони да слушат майки те си  newsm78. - разбирате за какво става на въпрос. Не че съм против да се вслушваш в съветите на родителите.

мама иска само най-доброто за сина си .... докато жена ни ... само как да ни тормози!

# 78
  • Мнения: 2 716
№100. Защо танцувате като пън, добре танцуващият мъж е гей? (според вас)
№101. Защо не ядете супа?

# 79
  • Мнения: 14 654
№101. Защо не ядете супа?
Освен ако не е шкембе-чорба.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
мама иска само най-доброто за сина си
А, така, маме, кажи им!
Добро момче!

# 81
  • Мнения: 24
Това за домашните задължения, като готвене, чистене, пране, простиране - вечната тема... Давам пример от следната ситуация - мои близки приятели - мъж и жена, жената е бременна, лекарите й препоръчват да си почива и да не се натоварва, при което всички домашни задължения трябва да се вършат от мъжът й. И той като взе да се оплаква, как му тежи, как тя нито готви, нито чисти, само гледа телевизия и лежи... И питам аз кой е вършил всичко това до момента и защо, когато жените работят и вършат и домакинските задължения това остава незабелязано или поне не му се отдава кой знае какво значение, и как така изведнъж това се оказа "РАБОТА"?!?! newsm78 Нали досега, когато жената го вършеше това беше просто "готвене", просто "миене на чинии", просто "пералнята пере" и т.н. Сега сигурно някои мъже ще кажат "дааа, но жената не се ангажира с това дали колата е в изправност, дали сметките са платени, когато се развали нещо вкъщи кой го поправя?!"... Но всъщност и затова се грижат жените - факт! Факт е, че когато се налага мъжът да отсъства от вкъщи за повече време жената се справя отлично със всичко, докато ако поставим в същата ситуация един мъж не би било така!

# 82
  • Мнения: 2 448
Само битовизми - пране, хладилници, капак на тоалетна чиния, накисване на чинии и т.н.........  newsm78

Нещо от мъжката душа неразгадано явно няма или не ни интересува........ Confused

# 83
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Това за домашните задължения, като готвене, чистене, пране, простиране - вечната тема... Давам пример от следната ситуация - мои близки приятели - мъж и жена, жената е бременна, лекарите й препоръчват да си почива и да не се натоварва, при което всички домашни задължения трябва да се вършат от мъжът й. И той като взе да се оплаква, как му тежи, как тя нито готви, нито чисти, само гледа телевизия и лежи... И питам аз кой е вършил всичко това до момента и защо, когато жените работят и вършат и домакинските задължения това остава незабелязано или поне не му се отдава кой знае какво значение, и как така изведнъж това се оказа "РАБОТА"?!?! newsm78 Нали досега, когато жената го вършеше това беше просто "готвене", просто "миене на чинии", просто "пералнята пере" и т.н. Сега сигурно някои мъже ще кажат "дааа, но жената не се ангажира с това дали колата е в изправност, дали сметките са платени, когато се развали нещо вкъщи кой го поправя?!"... Но всъщност и затова се грижат жените - факт! Факт е, че когато се налага мъжът да отсъства от вкъщи за повече време жената се справя отлично със всичко, докато ако поставим в същата ситуация един мъж не би било така!


срещат се и такива мъже ... не разбрах обаче какво питаш?

# 84
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Битовизми, небитовизми..., ама те отравят ежедневието. Като намеря сутрин чорапи метнати с артистична небрежност върху настолната лампа или трамбовам с 15 сантиметрови токчета, връщайки се от работа, натоварена с покупки, докато мъжа чака в къщи с нож и вилица и се облизва като котарак - направо ми иде да му извия врата!
Моята загадка е в това, че винаги когато изразя недоволство от факта, той как винаги успява да ми внуши, че е имал повече работа ( а аз сякаш съм си бъркала цял ден в носа?!  smile3511 ), че винаги ми помагал!!!!  smile3516 ( след като съм присипнала от повтаряне и молби ), че  едва ли не, всичко си е в реда на нещата...., т.е., аз да работя и да домакинствам, а той , мъжът - да работи и да си гледа хобито... Banghead Айде де!!!!
 И като си помисля, той пак е по добре. Има такива мъжища, че....

# 85
  • Мнения: 2 448
аз да работя и да домакинствам, а той , мъжът - да работи и да си гледа хобито... Banghead Айде де!!!!

Що не си намериш и ти хоби?  Wink

# 86
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Имам си, ама не ми остава време да си го практикувам...  Mr. Green  Защото ако не свърша домашната работа аз, така си и остава - прането може да се вее на простира седмици или да ферментира в пералнята...., да не говоря за накиснати чинии и др. неща.
 Не се оплаквам, но има дни ( като днешния ) когато ми изпушват бушоните. Днес реших нищо да не правя. И се оказа, че салатата не е връх на кулинарното изкуство и е постижима цел.Оказа се също, че ако искаме дрехите ни да са чисти , знаем как да си пуснем пералнята... Ама, трябва жената да обяви стачка, че да преоткрием копчетата на пералнята и да разберем, аджеба, от де идва чистото пране! Толкоз!

# 87
  • Мнения: 2 716
Изродихте темата.
Не се оплаквайте. Бийте се  Wink

Прибира се мъж вкъщи и заварва: леглата неоправени, чиниите на масата, децата още попижами и боси, кучето се изакало в кухнята........ жена му лежи пред телевизора.
- Кво става тука бе  newsm78
- Ми....нали питаш от какво толкова съм уморена. Е, днес това не съм го вършила  Mr. Green

# 88
  • Под липата
  • Мнения: 620
Изродихте темата.
Не се оплаквайте. Бийте се  Wink

Прибира се мъж вкъщи и заварва: леглата неоправени, чиниите на масата, децата още попижами и боси, кучето се изакало в кухнята........ жена му лежи пред телевизора.
- Кво става тука бе  newsm78
- Ми....нали питаш от какво толкова съм уморена. Е, днес това не съм го вършила  Mr. Green
 
 А!!! Е, те, тва аз направих днес! От работа - по магазините! Накупих си безотговорно и нецелесъобразно разни боклучки и парцалки , но отпуснах напрежението Wink. После в къщи - и пред телевизора... Ни куче ме интерисува, ни рибки, нито петната по мивката ( кой си ги е сделал - да му мисли!  )  Grinning И ми е мноо гот, да знаете! Simple Smile
 А сега по темата! Защо мъжете носят чехли с чорапи? Е, па, тоя феномен направо ме изумява! Shocked Днес поне 5-ма чорапосани екземпляра засякох по улиците.

# 89
  • Мнения: X
А, тези са особена порода, подозирам. Същите сигурно зимъска си запасват пуловерите в дънките. Нещо в гените е сбъркано..

# 90
  • Мнения: 2 448
А, тези са особена порода, подозирам. Същите сигурно зимъска си запасват пуловерите в дънките. Нещо в гените е сбъркано..
rotfImao rotfImao rotfImao

# 91
  • Мнения: 57
 hahaha

Защо сте в състояние да попитате за едно и също нещо по десет различни начина? Ние не сме малоумни и когато кажем " НЕ!", то сигурно наистина искаме да кажем "НЕ". Зарежете онова "какво отговаря жената, а какво иска всъщност". Или просто питате, докато не получите отговорът, който искате да чуете?

# 92
  • Мнения: 24
Това за домашните задължения, като готвене, чистене, пране, простиране - вечната тема... Давам пример от следната ситуация - мои близки приятели - мъж и жена, жената е бременна, лекарите й препоръчват да си почива и да не се натоварва, при което всички домашни задължения трябва да се вършат от мъжът й. И той като взе да се оплаква, как му тежи, как тя нито готви, нито чисти, само гледа телевизия и лежи... И питам аз кой е вършил всичко това до момента и защо, когато жените работят и вършат и домакинските задължения това остава незабелязано или поне не му се отдава кой знае какво значение, и как така изведнъж това се оказа "РАБОТА"?!?! newsm78 Нали досега, когато жената го вършеше това беше просто "готвене", просто "миене на чинии", просто "пералнята пере" и т.н. Сега сигурно някои мъже ще кажат "дааа, но жената не се ангажира с това дали колата е в изправност, дали сметките са платени, когато се развали нещо вкъщи кой го поправя?!"... Но всъщност и затова се грижат жените - факт! Факт е, че когато се налага мъжът да отсъства от вкъщи за повече време жената се справя отлично със всичко, докато ако поставим в същата ситуация един мъж не би било така!


срещат се и такива мъже ... не разбрах обаче какво питаш?

Няма какво да питам, констатирам!

# 93
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
hahaha

Защо сте в състояние да попитате за едно и също нещо по десет различни начина? Ние не сме малоумни и когато кажем " НЕ!", то сигурно наистина искаме да кажем "НЕ". Зарежете онова "какво отговаря жената, а какво иска всъщност". Или просто питате, докато не получите отговорът, който искате да чуете?

историята помни бязкрайно много не-та на жени които всъщност са ДА в последствие.

# 94
  • Мнения: 2 032
Лабрадор, не разбра ли вече, че тебе лично никой нищо не те пита. Тройно отрицание.
Егати и досадника. Избери си друга тема да омажеш, тази я довърши вече.
Но ако случайно съм пропуснала момента, когато половината човечество всъщност те е избрало за свой говорител, сподели, О, Еманация на Мъжеството Дето Дрънка Като Махленка.

# 95
  • Мнения: 2 379
5. Защо е срамно да признаеш, че не знаеш къде си или как да стигнеш до местоназначението си? Няма нищо привлекателно в това в три часа по-късно все още да правиш панорамна обиколка на непознатия квартал/град, надявайки се да ти просветне какъв е пътя, вместо просто да попиташ някого как да се измъкнеш от там.

- Защо са нужни 100 милиона сперматозоида, за да оплодят 1 яйцеклетка?
- Защото всеки го е срам да спре и да попита за посоката.

# 96
  • Мнения: 592
Жена ми не работи и се грижи прекрасно за наследника. Аз хвърлям боклука, макар и рядко само аз пускам прахосмукачка, пускам и пералня, когато успея да се вредя, само аз си гладя дрехите, готвя закуски особено в събота, обожавам супи /без шкембе и тем подобни извращения/- пилешка, топчета, постна, крем супа, мразя да ходя с чехли - освен на плаж, пуловера никога не ми е бил запасан в панталона, държа се с майка ми като нацист - не съм и се обаждал с месеци, а сме живели на 100 м разстояние, винаги нося покупките, защото в 90% аз пазарувам, кавалер съм и почти винаги отварям вратата на колата на жена ми или я изчаквам да седне първа на масата в ресторант, карам я да си купи разни парцалки по неин избор но в 90% от случаите отказва и аз не и се сърдя...... Както казва един съфорумец - Селинджър, тук ми мирише на недоклатеност!
Дами проблема си е Ваш, че не сте намерили друг като мен!
Ако не вярвате - питайте скъпата!  Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 397
 А защо пак се пуска такава тема, след като веднъж Борис се беше прежалил да отговаря на почти същите въпроси? newsm78

# 98
  • Мнения: 4 068
Ох, разсмяхте ме рано сутринта та чак корема ме заболя. И стига сте го натиряли Лабрадор-той само допринася за купона в темата. Мен поне ме кефи желанието му да опровергае всяко едно нещо-качество присъщо на почти всички мъже.
И ето един мъпрос от мен:
1. Защо когато очеизвадно сте виновни за нещо и се наложи разговор винаги извъртате нещата така че жената да изглежда виновната? От девет кладенеца вода ще докарате и в съвсем друга посока ще запратите разговора само и само да излезете сухи от водата. Защо не може просто да признаете грешката си и да се извините примерно а?

# 99
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ох, разсмяхте ме рано сутринта та чак корема ме заболя. И стига сте го натиряли Лабрадор-той само допринася за купона в темата. Мен поне ме кефи желанието му да опровергае всяко едно нещо-качество присъщо на почти всички мъже.
И ето един мъпрос от мен:
1. Защо когато очеизвадно сте виновни за нещо и се наложи разговор винаги извъртате нещата така че жената да изглежда виновната? От девет кладенеца вода ще докарате и в съвсем друга посока ще запратите разговора само и само да излезете сухи от водата. Защо не може просто да признаете грешката си и да се извините примерно а?

"Очеизвадно" е субективна гледна точка рядко съвпадаща с нашата. Мъжете на извъртат, а само се опитват да представят действителността във вид удобен за по-добро възприемане от вас ...
Думата "извинявай" се изговаря трудно и не ни отива. Все пак винаги сме прави.

# 100
  • Под липата
  • Мнения: 620
Жена ми не работи и се грижи прекрасно за наследника. Аз хвърлям боклука, макар и рядко само аз пускам прахосмукачка, пускам и пералня, когато успея да се вредя, само аз си гладя дрехите, готвя закуски особено в събота, обожавам супи /без шкембе и тем подобни извращения/- пилешка, топчета, постна, крем супа, мразя да ходя с чехли - освен на плаж, пуловера никога не ми е бил запасан в панталона, държа се с майка ми като нацист - не съм и се обаждал с месеци, а сме живели на 100 м разстояние, винаги нося покупките, защото в 90% аз пазарувам, кавалер съм и почти винаги отварям вратата на колата на жена ми или я изчаквам да седне първа на масата в ресторант, карам я да си купи разни парцалки по неин избор но в 90% от случаите отказва и аз не и се сърдя...... Както казва един съфорумец - Селинджър, тук ми мирише на недоклатеност!
Дами проблема си е Ваш, че не сте намерили друг като мен!
Ако не вярвате - питайте скъпата!  Peace
Ми, ти си изключителен, невероятен и абцелютно единствен на планетата! Mr. Green Нещо като изчезнал вид Grinning Да си жив и здрав!

# 101
  • Мнения: 139
Колко е трудно и какво неимоверно усилие е да си повдигне седалката на тоалетната чиния, когато Негово височество Българският мъж реши да уринира.
Какво удоволствие доставя на негово височество Българския мъж уринирането "сред природата" когато на близо има тоалетна (изключвам случаите, когато такава липсва, тогава и аз ... такова навънка Embarassed)
Какво унижаващо достойнството му намира Негово Височество Българският мъж в епилацията.
Най-голямо недоумения буди изборът да се купят нови джаджи за колата, вместо с парите да се купи Chanel 5 за мен...,
Добре поне, че в малко по-голяма степен от домашните любимци се поддават на дресировка...

# 102
  • Мнения: 98
С тези тоалетни чинии ме убихте Mr. Green Вчера чувам следното...' И казвам аз на мъжа ми ..еди кво си за тоалетната ...а той - А ти като я купува пита ли ме дали искам да дрис...м в розова тоалетна чиния... Mr. Green
Според мен повечето недоразумения идват от отчаяността на някои да дресират мъжете си. На човек повториш ли му нещо 2,мах 3 пъти и не стане, значи няма да стане. Тези неразбирателства се извайват с финес, не с караници и цупене. Единственото нещо, което прочетох тук и малко неразбираемо за мен е 'Ей сега'....ама какво да правиш-такива са,и ние имаме кусури... Stop
Само да допълня..за секс, цици и др. 'мъжки' приказки и ние(жените) си говорим и то не малкоSimple Smile

# 103
  • Мнения: 838
8. Защо когато ви се каже, че маслото е в хладилника, очаквате като отворите хладилника то да падне в ръцете ви едва ли не?
PeaceТова важи за всичко-от маслото до шампоана в банята. Joy

# 104
  • Мнения: 592
Не знам дали се заяждате или настройвате срещу Лабрадорчо,  Peace но продължавате да си навивате на пръста неща, които се случват и зависят единствено от човека до вас - в къщи и не толкова от него, колкото от естеството на контактите и общуването помежду ви. Тук само правите гимнастика на пръстите и езика без ефект.  Ако темата е само за жени - кажете го направо да спрем да пишем. Я вземете да сготвите нещо за вечеря, че пак няма нищо в хладилника!!!  Party

# 105
  • Мнения: 2 032
Още един неразбрал, че темата всъщност не е за Лабрадорчо.
Темата е за стереотипи и не е предназначена за взимане насериозно.
Амо имаш някакви наблюдения по въпроса, зададен в темата и в духа на темата, кажи, Нотарчо.
А писането тука не е задължително.

# 106
  • Мнения: 2 448
Ясно е , че темата е веселяшка и за изпускане на парата дет се вика, но ако трябва да говорим сериозно, мисля, че всъщност се радваме, че природата ни е направила различни. Поне при мен е така. Хубаво е когато в дадена ситуация има мъж до теб и можеш да погледнеш на проблема от друг ъгъл, надявам се , че и с мъжете е така.

А и те за по лесни за разгадаване от нас и в този случай ние сме с предимство.  Wink

# 107
  • Мнения: 592
pasinet - бравус!!! Накрая ще почнем да се разбираме! Абсолютно съм съгласен с теб!
Алис - помисли преди да пишеш!? Не можеш да удряш по- найнежните мъжки струни и да не искаш мъже в темата или да казваш тоя не разбрал - ако ще разпускаме - да разпускаме! Не се нерви така бързо - ще остарееш бързо... бръчки, нерви,.... кремове, хапчета-.... разходи, вместо лайф....

# 108
  • Мнения: X
Много весела темичка, особено с ключовете към загадките съвсем ме развеселихте. Точно му бях насъбрала на моя,че не си разтребва масата сутрин и че понякога ме кара да се чувствам като Хамлет в най-дългия му монолог,а ето че се оказа,че съм попаднала на ангел небесен. Hug
Порицавам се че съм такваз коза и отивам да му лъсна ореолчето Laughing

# 109
  • Мнения: 677
Загадъчността поддържа интереса. Аз отдавна съм спрял да се мъча да разбирам жените. Но пък се забавлявам много с напъните на някои, които отговарят от името на всички мъже.

# 110
  • Мнения: 5 622
Аз па не мога да разбера следното: Казвам, че има нещо да се свърши (не, че не е видно така или иначе и няма нужда да се казва..). Доста често следва въпроса "Сега ли" (Не, пращам ти едногодишно предизвестие, просто) Thinking Питала съм приятелки и се е оказвало, че това било най-нормалният въпрос от страна на мъжете в подобни моменти    33uu

# 111
  • София
  • Мнения: 250
Аз па не мога да разбера следното: Казвам, че има нещо да се свърши (не, че не е видно така или иначе и няма нужда да се казва..). Доста често следва въпроса "Сега ли" (Не, пращам ти едногодишно предизвестие, просто) Thinking Питала съм приятелки и се е оказвало, че това било най-нормалният въпрос от страна на мъжете в подобни моменти    33uu
Ако не го зададат може да се объркат и на момента да го направят  Joy

# 112
  • Мнения: 2 032
Нотар, за да вкарам репликата в руслото на темата, ще кажа, че ме разчуства с тези "най-нежни струни". Споменем тука "мъж", и някои подскачат като ощипани по нежни места.
Та така, обратно към стереотипите.
Впускат се да защитават честта на цялото мъжко войнство, само ако някоя жена промълви, че мъжът й не си прибира чорапите. Mr. Green

# 113
  • Мнения: 156
Разбирам ги напълно. Не е лесно да се живее с жени в един напълно мъжки свят. Mr. Green

# 114
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Разбирам ги напълно. Не е лесно да се живее с жени в един напълно мъжки свят. Mr. Green

никак не е лесно, като гледам някои дават отклонения ...

# 115
  • Мнения: 57

историята помни бязкрайно много не-та на жени които всъщност са ДА в последствие.

Благодаря за опита! Но аз не съм историята. За ...найсе години семеен живот, знам как , кога, какво, къде...всичко, касаещо мъжа (ми). Полудявам като ме пита едно и също нещо по 10 различни начина, белкем се объркам и дам отговора, който иска да чуе.

Ново питане- защо си мислете, че вашите играчки са най-интересни? Не, не мога да чета, гледам и слушам до прирадък информация за коли. Отегчавам се на първата минута.

И в завършек - имам си теория защо мъжете толкова много се прехласват  по F1.

# 116
  • София
  • Мнения: 6 067
...
И в завършек - имам си теория защо мъжете толкова много се прехласват  по F1.
Сподели, моля! Че и моят мъж е любител  Grinning

# 117
  • София
  • Мнения: 232
...
И в завършек - имам си теория защо мъжете толкова много се прехласват  по F1.
Сподели, моля! Че и моят мъж е любител  Grinning

аз не знам защо мъжете се засхласват по Ф1, но при нас е малко странно- аз си умирам да гледам, а мъжа ми дори на знае кои са Флавио Бриаторе и сър Франк Уилиамс

# 118
  • Мнения: 301
И в завършек - имам си теория защо мъжете толкова много се прехласват  по F1.
Сподели, моля! Че и моят мъж е любител  Grinning
аз не знам защо мъжете се засхласват по Ф1, но при нас е малко странно- аз си умирам да гледам, а мъжа ми дори на знае кои са Флавио Бриаторе и сър Франк Уилиамс
ние пък сме фенове и двамата на F1.  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 2 448
имам си теория защо мъжете толкова много се прехласват  по F1.

Така и не разбрах каква е теорията....  newsm78

# 120
  • Мнения: 1 212
Аз па не мога да разбера следното: Казвам, че има нещо да се свърши (не, че не е видно така или иначе и няма нужда да се казва..). Доста често следва въпроса "Сега ли" (Не, пращам ти едногодишно предизвестие, просто) Thinking Питала съм приятелки и се е оказвало, че това било най-нормалният въпрос от страна на мъжете в подобни моменти    33uu

 yes ...
М-да, абе нашите мъже да не са ходили в едно училище за възприятия  .... замислям се  Thinking  Laughing
И друго си мисля .... нашите мъже по правило са най-умните, най-добрите и мили същества , познаващи ни "уж" изотвътре ...
Пък как не прозряват колко облаги биха им се изспиали на главата, само един мил жест ....  Sunglasses
А мил жест наричам аз ей така изненадващо да скочи от масата и да каже  :
"Опа, котка .... стой  Stop , аз днес ще прибера чиниите !"
или
" Ох, скучно ми е днес е неделя ... защо да не взема да мина една прахосмукачка, ей така за раздвижване ?!"
Примерите могат да са много , ох ....  ooooh!
Првава беше Л.Гудман с едно от заглавията си ... "Мъжете от Марс , жените от Венера" / цитирам по памет/  Peace
Готина тема !  Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 57
Ето и моята теория за големия интерес на мъжката половина към Ф1.

Предварителната подготовка. Софрата, пиенето, компанията, телевизора... Следваща стъпка- удобни дрехи и удобен фотьойл. Първа обиколка- интересът е на max. Втора, трета, пета обиколка...Аз слушам само досадното "фиуууу","фиууууу", а съкровището и компания задрямват. В един момент цялото мъжко войнство спи. Женската част се присламчва към дистанционното и сменя канала- така де, никой не гледа булидите. Следва сопване от сорта " Не сменяй канала- гледам/е го (състезанието)" " Е, как гледаш/те- спите. Нали те събудих току-що". " Не спя, слушам". И така връщаме се към F1 някъде към 15-20 обиколка. Мъжът заспива отново и няколко обиколки преди финала са събужда. Феноменално е. Бога ми, не знам как го прави, но винаги преди края се събужда. Ако са компания, първият пробуден събужда останалите.  За броени секунди са вече в час кой къде е в класацията и започва едно вълнение, викове от сорта "Давай!", "ти си най-добрия", "Ферари са супер" и т.н. Следва финалът, награждаването....
Та  ако мога да обобщя, формула едно се явява нещо като панация за мъжът- хем е хапнал/мезел най-често с компания, хем е гледал спорт, хем е отпочинал, хем е победил неговият човек.

# 122
  • Мнения: 2 448
Aх, ах, ЛъЧиста, успя да ме разсмееш.  Laughing

Аз бях много любопитна, защото моя мъж нито мачове гледа, нито формулата. Пусни му Дискавъра и не го търси.  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 716
Всъщност ИМА хора, които виждат нещо повече от "фиуууу".
Не съм от тях, но има такива.

# 124
  • Мнения: 1 212
Ето и моята теория за големия интерес на мъжката половина към Ф1.....
....

М-да  Laughing , съвпада ако приложа матрицата къмТо моя мъж ....  Wink
Той пие по 100 кафета на ден, само и само да не му се спи ..... бЕлким успее максимално време да отдели на любимото си хоби да топли дивана пред PC то   Crazy
Затуй явно и Ф1  не гледа  .... ще му наруши програмата  Mr. Green

А относно истинския интерес към този спорт ... аз лично познавам поне няколко жени, серизоно зарибени  Grinning Peace

# 125
И моят мъж му дай Дискавъри и не го търси. Аз му говоря, а той да...да. Веднъж както си говоря меджу другото го попитах "Искаш ли да те метна от терасата", а той: да,да. Чак след две-три минути осъзна какво му казах и опули ей такива очи.

# 126
  • София
  • Мнения: 232
честно да ви кажа предпочитам да гледам Ф1(+ други спортове) и Дискавъри, отколкото "Отчаяни съпруги" и "Море от любов", например. В това отношение мъжете ги разбирам и подкрепям  newsm10

# 127
  • Мнения: 592
честно да ви кажа предпочитам да гледам Ф1(+ други спортове) и Дискавъри, отколкото "Отчаяни съпруги" и "Море от любов", например. В това отношение мъжете ги разбирам и подкрепям  newsm10
newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 smile3501 Хайде наш'те!!!

# 128
  • Варна
  • Мнения: 535
Ето и моята теория за големия интерес на мъжката половина към Ф1.

Предварителната подготовка. Софрата, пиенето, компанията, телевизора... Следваща стъпка- удобни дрехи и удобен фотьойл. Първа обиколка- интересът е на max. Втора, трета, пета обиколка...Аз слушам само досадното "фиуууу","фиууууу", а съкровището и компания задрямват. В един момент цялото мъжко войнство спи. Женската част се присламчва към дистанционното и сменя канала- така де, никой не гледа булидите. Следва сопване от сорта " Не сменяй канала- гледам/е го (състезанието)" " Е, как гледаш/те- спите. Нали те събудих току-що". " Не спя, слушам". И така връщаме се към F1 някъде към 15-20 обиколка. Мъжът заспива отново и няколко обиколки преди финала са събужда. Феноменално е. Бога ми, не знам как го прави, но винаги преди края се събужда. Ако са компания, първият пробуден събужда останалите.  За броени секунди са вече в час кой къде е в класацията и започва едно вълнение, викове от сорта "Давай!", "ти си най-добрия", "Ферари са супер" и т.н. Следва финалът, награждаването....
Та  ако мога да обобщя, формула едно се явява нещо като панация за мъжът- хем е хапнал/мезел най-често с компания, хем е гледал спорт, хем е отпочинал, хем е победил неговият човек.

Това упражнение го правим 2-мата с мъжо. Започваме да гледаме Ф1, хапваме, гледаме, коментираме. По някое време замлъкваме и 2-мата и започваме да похъркваме, то от това постоянно фиуу, фиуу как да не му се доспи на човек, пък и коментаторите едно монотонно си говорят там. Към края...сотават още 5-7 обиколки се поразсънваме и гледаме кой побеждава. На другия ден и 2-мата коментираме формулата с колегите, по компетентни от нас няма, явно и другите я гледат по същия начин като нас  Mr. Green

# 129
  • France
  • Мнения: 726
Моят заспива на "Искрено и лично". Ама смениха времето- вече е от 16.30 по Нова. Все се кани да запише 1-2 предавания...Разбирам го...
Но, не мога да разбера, защо, когато споделям, той възприема като оплакване от моя страна newsm78..и започва, едва ли не, да ми се кара и да се "пали"...а аз само споделям....

# 130
  • Мнения: 806
Защо когато мъжете готвят всички чинии, тенджери и прибори се използват и оставят мръсни в мивката?

Защо като кажа, че това не е така, той трябва да ми спори и да ме убеждава в същото, но погледнато от неговите очи? Логика има ли?

# 131
  • Мнения: 2 700
Защо жените трябва да избират/купуват подаръци, било то предназначени за най-добрия приятел от казармата Thinking
Естествено е, децата да са взели всичко лошо от майките си и всичко добро от бащите си, ама няма ли изключения newsm78

# 132
  • Мнения: 57

Това упражнение го правим 2-мата с мъжо. Започваме да гледаме Ф1, хапваме, гледаме, коментираме. По някое време замлъкваме и 2-мата и започваме да похъркваме, то от това постоянно фиуу, фиуу как да не му се доспи на човек, пък и коментаторите едно монотонно си говорят там. Към края...сотават още 5-7 обиколки се поразсънваме и гледаме кой побеждава. На другия ден и 2-мата коментираме формулата с колегите, по компетентни от нас няма, явно и другите я гледат по същия начин като нас  Mr. Green

В теб ми е надеждата, Bubuto newsm17 Кажи, обясни ми как става  това чЮдо? Как така спиш, ама здравата спиш, и 5 до 7 обиколки преди финала се събуждаш. Някакъв вътрешен механизъм ли трябва да имаш? Що ли?  33uu За мен това е феноминално. Нямаме нито един проспан финал.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 535
Пропускаш последователността на процесите...преди заспиването има едно солидно хапване...после фиуу фиуу и нани нани  Mr. Green

# 134
  • Мнения: X
Пропускаш последователността на процесите...преди заспиването има едно солидно хапване...после фиуу фиуу и нани нани  Mr. Green
И на мен Формулата ми действа приспивно,ама моят пък изобщо не държи да я гледа.

# 135
  • Мнения: 2 716

 Как така спиш, ама здравата спиш, и 5 до 7 обиколки преди финала се събуждаш.
Наспиват се  Peace Това са си приблизително 2 часа.

# 136
  • Мнения: 604
Защо когато те накарам да простреш прането
ми отговаряш-Аз да не съм гей¿
Защо когато те изпратя да си вземеш тениската от
гардероба никога не я намираш¿
Защо когато те накарам като баща на детето да
и обясниш онези задачи ти отговаряш-Това е твое задължение¿

# 137
  • Мнения: 5
А сега по темата! Защо мъжете носят чехли с чорапи? Е, па, тоя феномен направо ме изумява! Shocked Днес поне 5-ма чорапосани екземпляра засякох по улиците.

За да не настинат бре ...  Laughing (нали повечето имат непоносимост към болка и фобии към  болести и лекарства. една пъпка да му излезе някъде и веднага: “Виж, виж – какво ми е това на гърба!?”  Laughing) А веднъж тайно снимах един, който направо ми “взе” акъла – бели чехли и бели чорапки .. умопомрачително  Twisted Evil Laughing
И не, че ми  е болка за умиране, но за мен е необяснимо – та да попитам - защо още с влизането в колата,  веднага се пуска радио  или каквото има там,   т.е.  каква е тази необходимост винаги нещо наоколо да ти вдига джангър?  Shocked То и аз обичам музика, ама не всякаква и не по всяко време

# 138
  • София
  • Мнения: 6 067
Мда, това е подобно на желанието телевизорът винаги да работи... Само за да бръмчи там нещо...

# 139
  • София
  • Мнения: 232
tra-la-la , като те слушам все едно за мен говориш Simple Smile
и при мен първото нещо след влизането в колата е да си пусна музиката,ако пък се возя в кола без музика направо откачам. може би при мен се дължи на факта, че в 90% от случаите карам сама и няма с кого да си говоря,та по тази причина пея заедно с радиото  dazzler1

# 140
  • Мнения: X
Мда, това е подобно на желанието телевизорът винаги да работи... Само за да бръмчи там нещо...
надушвам нещо мъжко в мен newsm78

# 141
  • София
  • Мнения: 5 255
ето още нещо типично поне за моя мъж,
като оставим въпросите къде ми е това, къде ми е онова..   и мойте сопвания- ми където си си го оставил, аз не съм ти пипала нещата, а те сами не си сменят местата  tooth

Много ме дразни като подхване да гледа телевизия и сменя каналите на всеки 2 секунди, защото... на другия канал може да има нещо по-интерсно. И как от наличието на 450 канала, той успява да избере единствения, на който аз се дразня например?

За захвърлените дрехи да не говорим.. и нещата, които еййй сега и замалко да свърши  smile3515

И защо той винаги трябва да изтъкне, че е по-добър шофьор?

Ама хайде да спра да го нареждам, че попринцип иначе много ми помага в домакинството...

# 142
  • София
  • Мнения: 2 430
Дългото взиране в хладилника,ама многоооооооооооооооо дълго,отваря се вратата и се гледа,пак се затваря,след 5 мин пак се отваря и пак дълго взиране??????Това да не е "вълшебната кутийка",каквото има има го,и след 5 мин пак ще е същото Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт