Хубав крем за шия

  • 9 957
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Който има бръчки по шията да спи без възглавница.От баба си го знам и стриктно го спазвам.
Да, това е добре да се прави и като превантивна мярка.
Незнам, искам да си взема крем ,който е специално за тази зона. Кожата на лицето и на шията могат да се различават като състояние и затова не ми се маже с крема за лице.Гледах в сайта на Clarins имат такъв продукт, ще отида до магазина да видя за какво иде реч.
И, да , обърках си заглавието на темата. Първоначално бях написала -крем за деколте/като си мислих през цялото време за шията/. Все пак хората не четат мисли и оправих заглавието. Wink

# 16
  • Мнения: 2 161
Не си сбъркала заглавието.Деколте,шия,всичко се маже и е еднакво важно да се подържа.Уверявам те,че един хубав крем за лице ще ти свърши работа.Просто с леки масажни движения го нанасяш по шията.

# 17
  • Мнения: 1 165
Добре,де,на деколтето има ли стрии?
Ами, на деколтето няма, но на бюста -има.Сега ще се намери някой ,който да каже,че деколте и бюст не са едно и също нещо. Да,добре.
Стана ясно,че днес не ми е ден.

# 18
  • Мнения: 2 161
Стига глупости.Ти какво се връзваш?Аз за бюста си използвам друг крем.Но лице,деколте и шия мажа с крем за лице.Нямам бръчки по шията,не ми е отпусната,нямам притеснения.

# 19
  • Мнения: 1 165
Не си сбъркала заглавието.Деколте,шия,всичко се маже и е еднакво важно да се подържа..
Много си права, Chanel .Важно е да се полагат грижи и за тези зони. А аз все ги пренебрегвам.
http://news.fashion.bg/article/647/14/neck.php

# 20
  • Мнения: 2 161
Аз понякога вземем едно кубче лед и си обтривам шията с него.Също много добре действа.Или през лятото,когато пръскам лицето си със спрей,пръскам и шията и деколтето.

# 21
  • Мнения: 63
мили момичета, аз за сега съм се спряла на този крем, малко е скъп, но харесвам тази марка и си мисля, че дълго мога да го ползвам.http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55763&goChar=S. според Вас има ли значение възрастта - аз съм на 26 и не мисля, че е проблем, защото имам дълбоки линии.

Общи условия

Активация на акаунт