Хубав крем за шия

  • 9 958
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Момичета, препоръчайте ми някакъв хубав крем за деколте. Искам да започна да полагм грижи и за тази част на тялото, но нещо не мога да се ориентирам и да направя избора си.

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 13:19 от Аталанта

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Според мен най-хубави са тези в аптеките за бременни.
Много са добри за гърди и деколте, защото хидратират и предпазват от появата на стрии.
Аз ползвам един такъв, но му забравих името.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Марките лосиони, които използваш и харесваш, вероятно предлагат и крем за деколте.

# 3
  • Мнения: 1 165
Марките лосиони, които използваш и харесваш, вероятно предлагат и крем за деколте.
Използвам бебешко олио за тялото си, така че отпада този вариант.
Според мен най-хубави са тези в аптеките за бременни.
Много са добри за гърди и деколте, защото хидратират и предпазват от появата на стрии.
Аз ползвам един такъв, но му забравих името.
Хмм, какво точно имаш предвид? Аз имам един крем против стрии, но пък да го ползвам за шията си newsm78

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Аталанта, ти каза деколте, не шия. За мен има разлика!

# 5
  • Мнения: 1 165
Аталанта, ти каза деколте, не шия. За мен има разлика!

EmbarassedАми, има, права си.  Embarassed ooooh!По-скоро е за шия. За деколтето-вярно,че мажа с един крем против стрии и то точно от една серия за бременни.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 395
ЪЪЪ, сори, ама нещо не разбрах, защо ще слагате крем против стрии на деколтето? Thinking
Деколтето, както и лицето имат нужда от добра хидратация и слънцезащита най-вече.
Обикновено жените луничасваме и бенкосваме най-много на тези места.
А, ми е най-противна разликата-тъмно деколте и светла шия Close.
Деколтето е подложено също толкова интензивно на слънчевите лъчи, както и лицето.
Та, за тази зона, може да се ползва или крема, който си слагате през деня със защита, а понякога аз за деколтето доизползвам плажни млека с фактор, които не съм успяла да доизмажа на плажа.  Mr. Green

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм много доволна от лилавия крем на "Арома" (изтрил му се е надписа, ревитализираш някакъв беше). От свидливост не си купих скъп крем за шия, а се оказа, че този е идеален (не само като цена  Mr. Green).
Горещо го препоръчвам.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 161
С крема за лице си мажа и шията.Каква е логиката да се използва крем против стрии?

# 9
  • Мнения: 63
мен също темата ме вълнува искрено, защото на шията имам две дълбоки линии, които напоследък ме дразнят. мажа си шията с крема, с който си мажа и лицето,един на нюкс, но ми се иска да полагам по-сериозни грижи за шията. ако някой може да поръча добър крем   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 2 161
Незабавен ефект,дрън-дрън!Който има бръчки по шията да спи без възглавница.От баба си го знам и стриктно го спазвам.

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
С крема за лице си мажа и шията.Каква е логиката да се използва крем против стрии?
Няма логика. Казах крем против стрии, защото беше попитано за деколтето, а не за шията!!

# 13
  • Мнения: 2 161
Добре,де,на деколтето има ли стрии?

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Според мен най-хубави са тези в аптеките за бременни.
Много са добри за гърди и деколте, защото хидратират и предпазват от появата на стрии.
Аз ползвам един такъв, но му забравих името.
Самоцитирам се!
Разбрала съм деколте, затова казах и гърди.

Общи условия

Активация на акаунт