Митко Павлов по Ретро Радио сутрин...

  • 4 732
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Нееее, не е той! Онзи е друг. Митко води с Део "Това го знае всяко хлапе" Wink

Да, знам това! Обаче е и в Сблъсък, казвам ти!  Flutter

# 16
  • Мнения: 143
Само той е способен да ме развесели из софийските задръствания, но музиката наистина е супер една и съща и вече много досадна.

# 17
  • Мнения: 765
 Ако слушам радио сутрин, задължително съм на честотата на Ретро, само и единствено , заради Митко Павлов...ех...

# 18
  • Мнения: 3 153
Митето е сладур от класа, натурално готин и забавен.....а тройката са ми вече хипер досадни, особено Третата от тях...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 402
Чудесно - една конкурентка по-малко Mr. Green. А защо в Сблъсък? Той май не участва там newsm78 /ма може и аз нещо да бъркам/

Културовед Гъмов мисля, че е той. Нали не бъркам?

Бъркаш, не е културовед Гъмов. Митко не участва в "Сблъсък" ...Митко водеше  "10-те най" ...Културовед Гъмов е Станимир Гъмов, водеше и Рекламна пауза по Фокс лайф
Двама различни мъже са....

По темата: Много го харесвам Митко Павлов, на мен ми е натурален, не е лицемерен и самозабравил се батко от екрана ...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Чудесно - една конкурентка по-малко Mr. Green. А защо в Сблъсък? Той май не участва там newsm78 /ма може и аз нещо да бъркам/

Културовед Гъмов мисля, че е той. Нали не бъркам?

Културовед Гъмов в "Сблъсък" се изпълнява от Станимир Гъмов-актьор. Митко Павлов няма нищо общо!  Wink

# 21
  • Мнения: 3 634
Разбрах, че са двама различни мъже! Значи категорично не го харесвам. Да ви е вкусно на вас, но много сладко не е добре!  Laughing

# 22
  • Мнения: 663
Не съм го слушала, но винаги когато имам възможност го гледам. Още от първите му прояви ми направи впечатление, че е един от малкото водещи, на които не им личи, че четат, по много естествен начин води. А и това също Simple Smile:

Става, ли???Даже много става...страшен сладур е. Ако ми падне няма да го върна в никой случай. Аз за мъже с чувство за хумор си умирам. Пък е и със сини очи...изгорял е отвсякъде Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 065
Страшно се кефя на този сутрешен блок. Митко наистина е готин, много жалко, че от 11 юли Сутрешна програма вече няма да има Sad

# 24
  • Мнения: 9 077
От години съм фен на Ретро Радио, дори редовно списвах във форума към сайта йм.
На Митко съм фен също от дълго време, и аз се смея със сълзи докато го слушам, а колко хора съм зарибила да го слушат сутрин, докато пътуват към работа..не е истина Laughing Имаше период, в който вместо музика, на мп3 плейъра си пусках Ретро радио, докато пътувах в автобуса, но набързо спрях да го правя, защото едвам сдържах смеха си, а хората ме гледаха с недоумение Party

Митко си е Митко, обаче...Ретро радио не е това, което беше...откакто се махнаха Елена Розберг, Динка Желязкова и не знам още кой, спряха готините предавания, особено ми липсва Пиано бар в понеделник вечер...или купонът в събота вечер...въобще, скофти се и музиката - защото се пуска една и съща - скофти се и атмосферата. Така че - за мен в момента Димитър Павлов е самото Ретро радио.

П.П. Я да метна едно очо на сайта и форума, отдавна не съм влизала - благодаря за тази тема, че ме подсеща да го направя Simple Smile
Сега си спомням - в подфорума към сутрешния блок на ретро радио редовно имаше теми от типа "Миткоо, ще се омъжиш ли за мен" Laughing Laughing Laughing Помня един от отговорите му: "Ааа, не мога, на рожден ден съм" Crazy

# 25
  • Мнения: 851
Страшно се кефя на този сутрешен блок. Митко наистина е готин, много жалко, че от 11 юли Сутрешна програма вече няма да има Sad
Каквоооо? Защо???Ама за винаги ли спира??? Close

# 26
  • Мнения: 9 077
Неее, вероятно човека отива на моренце Grinning

# 27
  • Мнения: 851
 Party Ух, отдъхнах си! Щото така написано останах с впечетление, че е завинаги Crazy

# 28
  • Мнения: 9 077
А, то ако беше завинаги, нямаше да има вече ретро радио Grinning

# 29
  • Мнения: 4 065
Доколкото разбрах от думите на Митко Павлов всяка сутрин, го спират не заради моренце.

Общи условия

Активация на акаунт