Митко Павлов по Ретро Радио сутрин...

  • 4 735
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Някой има ли представа защо се маха ?Предаването ли спират или сменят водещия?


Като беше гост в "Градски легенди", каза че се маха, защото се е изчерпил за себе си, както и формата на предаването.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 880
да, изчерпал се формата и доколкото знам ще сменят изцяло концепцията и музиката...ще бичи здрав рок  superuu

# 47
  • Мнения: 851
Ъ newsm78 Не ме кефи...Това радио повече няма да го слушам без Митето Cry Той първо до Форт Бояр щял да скокне. Утре и други ден и го трия от радиото. А тия приказки за изчерпал се са пълни глупости. Друга е причината.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 880
Ъ newsm78 Не ме кефи...Това радио повече няма да го слушам без Митето Cry Той първо до Форт Бояр щял да скокне. Утре и други ден и го трия от радиото. А тия приказки за изчерпал се са пълни глупости. Друга е причината.

е, да, това с изчерпания формат е прах в очите на народа...какво друго да кажат...но е и факт, че тази музика ужасно дотегна на хората, които слушат Ретро Радио...то ретро, ретро, ама ретро музиката не се изчерпа с две сидита, нали. това е най-благодатният жанр, защото може да обхваща всиииичко до... вчера общо взето, а пичовете, както и тея от Мила Голд са като старите грамофонни плочи на баща ми - имал си е 5 и толкова е въртял с години.

# 49
  • Мнения: 851
Ами момичета това беше - утре и край. Rolling Eyes А кой какво радио попринцип слуша???Аз май към Мелоди май ще мина...

# 50
  • Мнения: 278
Радиото си сменя формата, ще се казва Рок радио или нещо такова. А Митко - напуска. Първо ще ходи на почивка и после ще решава какво да прави. Май обмисля предложения. Дали да не си направим наше радио - на БГ Мама в което да го поканим за водещ?

# 51
  • Мнения: 851
Чудесна идея...с добър водещ ще е, реклами много ще можем да събираме-това превръзки, това прахове за пране, това козметика...страшно печелившо. Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 278
Да не забравите утре да го слушате за последно ...
 Cry

# 53
  • Мнения: 4 066
Еее, стига де, аз се надявам да прави Сутрешната в някое друго радио. Много тъпо, иначе няма да има какво да се слуша сутрин.

# 54
  • Мнения: 78
Много криво.Май ще се връщам на вариант Melody или Star FM.

# 55
  • Мнения: 5 255
Да не забравите утре да го слушате за последно ...
 Cry
Да, чух го сега за последно - "каза сбогом ".

# 56
  • Мнения: 4 066
Уникална музика пускаше до последно, накрая направо ревнах. Пу, значи. Яд ме е.
Дано се появи от друг ефир.

# 57
  • Мнения: 278
Митеееееееееееееееееееееееееееееееее
 newsm45
На кого ни оставяш ...
  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт