Да си уголемим гърдите със соя?

  • 18 318
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Преди 2-3 месеца както си търсех по сайтовете на английски начини за естествено уголемяване на гърдите, и ми стана ясно че за американците соята явно е еквивалента на нашата боза Wink Разликата е че имат научно обяснение- съдържа много фитоестрогени. Та реших и аз да пробвам и си купих печена соя без сол и си хапвах всеки ден по 30-40 грама (тя е малко калорична, към 300 калории на 100г). Мисля че имаше ефект-поне 2-3 сантиметра добавих, ако не и повече. Като четох смешната тема за ОгОлемяването на гърдите реших, че трябва да ви споделя моя опит, с риск да ме вземете и мене на подбив. По тоя повод почетох още малко в интернет, но написах други ключови думи и ми излязоха много статии за рака на гърдата- някои учени смятат че соята помага да се намали риска, а други-точно обратното. Та някой друг фен ли е на соята и мислите ли че може да има опасност?

# 1
  • Мнения: 737
Абе не се сърди ама доста се посмях като ти четох поста Laughing
Ако беше така пластичните хирурзи щяха да умрат от глад,а всички ние щяхме да сме по 300 кубика напред и соя в ръка.
Никога не съм вярвала,че бозата уголемява гърдите.По скоро ти качва килограмите,а от там и гърдите ти се увеличават.Предполагам,че и със соята е така.
Хапвай си соя със здраве и се мери обиколките,ама не забравяй и тези на ханша. Laughing

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Ako  беше така никой нямаше да и ма проблеми с гръдната обиколка. Днес почти няма храна без соя.

# 3
  • Мнения: 487
 Shocked ако ставаше така лесно  bombs освен че соята е калорична,и да качиш на бюст ще качиш и на други места затова внимавай  Peace

# 4
  • Мнения: 40
tumnokoska, радвам се че съм те развеселила Wink
Не се грижи за ханша ми, винаги от там почвам меренето и не ми е станал по-широк, даже напротив. Знам си аз че е калорична и затова ям по малко, ама всеки ден.
Иначе да, вярно е че в почти всички храни има соя и разни хормони и може би затова средния размер на чашката в Щатите и в Англия се уе величил от 34В до 36С за по-малко от 10 години и момичетата започват да навлизат в пубертета все по-рано. В Щатите даже се притесняват че прекалената консумация на соеви продукти (те пият много соево мляко и даже заместват месото със соя) вреди на развитието на момчетата. Доката механизма на бозата явно е да те направи супер дебела като цяло, за бирата се вярва че съдържа хормони подобни на женския естроген, а в соята направо си има фитоестрогени. Така че научно обяснение както вече казах има. В България просто не я консумираме достатъчно, а само нищожните количества в някои храни.
Абе няма какво да ви убеждавам аз, почетете в интернет и може да си промените мнението. Peace

# 5
  • Мнения: 108
моите се увеличиха от бирена мая -1-2 см., която пиех за подсилване на имунната система, но бях много кльощава тогава така или иначе.

# 6
  • Мнения: 4 678
По-принцип бирената мая е за почкаване на килограми  bouquet
То е логично, щом качваш килограми ,да качваш и в гърдите Peace
Аз препоръчвам маята на всички с проблем при качване на килограми Peace Peace

# 7
  • Мнения: 108
килограми не качих, само малко в бюста, вероятно е до метаболизъм, и до ситуация, сега след раждането не успявам да сваля пък.

Общи условия

Активация на акаунт