Уреди с марка [b]Bauknecht[/b]

  • 9 771
  • 7
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 343
Ако някой ги е чувал изобщо newsm78. Аз не бях, до вчера.
Хареса ми съдомиялна за вграждане, има всички функции, които искам - пръскачка на тавана, 1/2 зареждане, Aqua stop, отложен старт, клас ААА... Но не мога да намеря никакви отзиви за марката по принцип.
Моля, ако някой има впечатления, да сподели.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 62
Майка ми има пералня и е много доволна от нея въпреки, че е от по-старите модели.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 343
Благодаря!
Чудех се как стои въпроса със сервиза и рових из интернет - май се оказа, че са собственост на Whirlpool.

# 3
  • Мнения: 47 898
Имам такава пералня, 1600 оборота, много програми и екстри, доволна съм
За сервиз- викали сме майстор, ремонтира си я нормално, позната му беше тази марка

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
Ооо,колко съм доволна аз от тези уреди..Нови има ли ги някъде?Моите пералня и миялна са такива и са втора употреба.Всъщност пералнята  сменихме след 7г вяна служба при нас и не знам колко преди това.Беше перфектна,всеки ден съм я пескала за тези години.Накрая и се развали нещо,което е поправимо,но аз исках нова,защото старата беше на малко обороти за центрофуга...май 900.Миялната още служи вярно и мога спокойно да кажа,че е в пъти по-добра от новите мркиНад 10годишна е,но вътре блести,отзад също,грам ръжда няма.Едно време ги купувахме от един магазин в Дружба.С една дума-прекрасни и здрави уреди.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 343
Много ви благодаря!
Ооо,колко съм доволна аз от тези уреди..Нови има ли ги някъде?
Доколкото разбрах са нови, с транспортни дефекти. Но тъй като ми трябва за пълно вграждане, дребни драскотини не са ми проблем. Има доста уреди от тази марка. С две години гаранция са. Аз гледах конкретно миялните, цените са от около 560 до 6** за различните модели. Реално за тези пари може да се купи и съвсем нормална машина, но тъкмо реша, че съм избрала и се окаже, че й липсва я някое А, я някоя функция, на която държа.... А тази си има всичко.

# 6
  • Мнения: 47 898
В Дания това е доста масова марка, но все пак по лоша от Миеле(Миле )
Тук не съм видяла да продават нови newsm78

# 7
  • Русе
  • Мнения: 343
В Дания това е доста масова марка, но все пак по лоша от Миеле(Миле )
Тук не съм видяла да продават нови newsm78

Ами не съм разглеждала уреди втора употреба, и не знам как точно биха изглеждали  newsm78 /в смисъл дали ги почистват по някакъв начин, или все пак си личи, че са употребявани/, но тези си бяха опаковани, вътре имаше найлончета върху отделенията за гланц и препарат... изобщо изглеждаха си като нови.
Не знам по принцип в какъв ценови клас са продуктите на тази марка, но цените на които ги продават тук ми се виждат височки за втора употреба.

Общи условия

Активация на акаунт