Промени ли някак си бг-мамма живота ви?

  • 4 328
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Не, по-скоро аз промених бг-мамма. Преди мен никой тук не пиеше или поне не толкова много.

# 16
  • Мнения: 2 161
Изобщо не ми промени живота.

# 17
  • Мнения: 502
  Чак да го е променил-не.Но ми е много полезен,особено със съвети за децата.Много ценни съвети намирам тук,споделени от други майки.Много ЦЕНЕН форум!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят - да. Преди бг-мамма нямах видими признаци на пристрастяване към каквото и да било Laughing

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Като се има предвид, че прекарвам доста време във форума, значи - променил го е.

Намерих много приятели тук.

# 20
  • Мнения: 871
Не, не ми го е променил, но направи майчинството ми по-приятно и спокойно!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
За големите промени в живота - на всеки се случват и не зависят от форума.(деца, разводи, бракове и т.н.)
Но все пак смятам, че малко или много - той по някакъв начин ни променя.И нас и живота ни  Hug

Благодаря ви, че се включихте в темата   Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 072
Дамаянти,  Hug .

При мен имаше промяна. Харесвам промяната и не го крия. Харесва ми тук. За зла участ на Мама и Тати, не смятам да си ходя.  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 161
Всъщност,промени ми живота,излъгах.Случайно тук се засякохме с две съученички,с които прекъснахме отношенията си след завършването на гимназията.И сега сме по-близки, дори от преди.Няма да споменавам полезната информация, що се отнася до материалните неща.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 880
в известен смисъл - много полезен ми е форума, имам и приятели оттук.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти,  Hug .

При мен имаше промяна. Харесвам промяната и не го крия. Харесва ми тук. За зла участ на Мама и Тати, не смятам да си ходя.  Grinning

 Joy и аз също .Ще чакам подфорум бг-баба някой ден.... Laughing Joy

(много ти е хубав аватара летяща  Mr. Green)

# 26
  • Мнения: 2 891
Форумът утолява жаждата ми за разнородна информация. Как иначе бих била "специалист по всичко", както мило ме наричат в къщи  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 539
Да, бг-мамма промени живота ми.
Промени и мен самата в положителна насока.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 190
Не бих казала.
В контекста на темата, животът ми се промени по-скоро от момента в който интернет започна да се използва масово. Форумът е просто част от интернет.
А без интернет вече не мога да си представя да живея.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не, не ми го е променил, но направи майчинството ми по-приятно и спокойно!
Peace Споделям

Тук на мерих хора със сходни интереси, хобита  дори и моментни увлечения (каквото може би за момента за мен е астрологиятя ) Wink Grinning Винаги мога да намеря отговор на вълнуващи ме въпросчета  Wink

Общи условия

Активация на акаунт