Бебета ЮНИ 48

  • 11 427
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честито синче на Ryan! Да и жив и здрав, на мама бьрзо вьзстановяване.   bouquet


П.П. Забравих да кажа, че сьм си написала телефона на 1-ва стр., в ролята на щьркелче.  Peace

# 16
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТО НА Ryan!С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ДИМИТЪР!
ЧЕСТИТО И НА ШУМИ

ВЕРИ,успех! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 225
Честито на Ryan  bouquet

Mаргарете, а лекарството за колики не помага ли та такъв рев? И нашата снощи беше супер изнервена и ревлива - побърка ни. Ама ние бяхме навън докъм 21.00 часа и аз реших, че сме прекалили с разходката, макар че тя си спа през цялото време. И като се прибрахме - реееееееееееееев, писъци, ужас. Вече незнам от какво е. Иначе с всяко ядене и давам Колийф-а. Ех, има-няма два месеца още и ще се укротят Mr. Green

# 18
  • Мнения: 15
4естито на Раян да е жив и здрав малкия Димитър на нея бързп възстановяване  Hug  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте и от нас  Simple Smile Hug

Включвам се да кажа, че сме си вкъщи и сме добре  Simple Smile
При мен раждането стана много непредвидено - отидох на преглед, а си тръгнах след 5 дена с бебе. Ама се оказа, че бебка не може да чака - лоши тонове, намалели води, а никакво разкритие и все още не се е смъкнала. Хайде веднага секцио по спешност и така се появи моето слънчице. В крайна сметка се оказа, че причината е била много къса пъпна връв - детенцето дори и да беше тръгнало да се ражда нормално, нямаше да стане.. И е въпрос буквално на часове, че спасихме бебка. Така че благодарение на изключително бързата реакция на моята лекарка и целия екип във Вита сега си имам здраво и хубаво бебче.
За самата операция, болките след това, кошмара при първото изправяне на крака и други са разказвали, така че няма да навлизам в подробности - важното е, че вече съм добре и почти не мисля вече за раната.
Сега се гледаме вкъщи. Все още нямам истинска кърма, от вчера имам някакво преходно мляко, което бебка засуква, ама все още е в малки количества.. Дано да имаме напредък скоро...

Да не забравя да честитя бебчетата на всички мами, родили след мен и да пожелая успех на всички, които тези дни очакват своето щастие   bouquet

# 20
  • Мнения: 233
Бърз запис!  Peace
самимами, благодаря ти, че започна новата темичка!  Hug

Добре дошли на вече обебилите се мами!
Честито на новообебилите се!

Пантерке, къде си?
дари7, всичко ще е наред!  Hug
Вери, успех!!!

катенце, тази нощ те сънувах...  Flutter Пееш ли?  Joy

# 21
  • Мнения: 18
момичета благодаря ви за подкрепата.днес направих всички необходими изследвания всичко е ок остава само да чакам до събота направо ще изперкам и ме избива на рев постоянно yahoo_49 yahoo_49 yahoo_49. Четох какви ли не отзиви за секцио с пълна упойка и вече незнам какво да мисля.
 newsm45 smile3514 smile3514

# 22
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА Ryan,ДА ТИЕ ЗДРАВ И ДА СЛУшКА БЕБчО   bouquet  bouquet  bouquet
ние бяхме навън докъм 21.00 часа и аз реших, че сме прекалили с разходката, макар че тя си спа през цялото време. И като се прибрахме - реееееееееееееев, писъци, ужас. Вече незнам от какво е. Иначе с всяко ядене и давам Колийф-а. Ех, има-няма два месеца още и ще се укротят Mr. Green
hahaha hahaha hahaha Даааа, ще се успокоят малко след като сме умрели от мъка и нерви  Joy
И ние спим навън, еспумизана помага през деня и ноща, но не знам какво става след 17.00  ooooh! Подивявя милата, и коремчето й се чува от 1-2 метра  Cry Малко спи,малко плаче... и така до късното хранене  Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 1 535
Ryan честито ти синче   bouquet

Добре дошли на завърналите се майчета  Hug
Валентина, samimami много положително зареждащи разкачета  Hug

Аз още си чакам и днес започвам да се чудя - колко време мога да си карам така с 3см разкритие  newsm78. Ще се присъединя и аз към отбора на тези, които вече не им се чака  Crazy

margarete на мен каката ми беше така. Май най-много й помагаше когато легнеше по коремче на татковото шкембе  Mr. Green. Иначе и аз какво ли не опитвах тогава... само израстването май й помогна. И капки сменях, и чайчета, и компреи топли, и масажи.... ама и аз те успокоих  Embarassed

# 24
  • Мнения: 256
Честито на RYAN!!! Много да си се радват един на друг!


Samimami ти кога се върна, кога и нова тема успя да оформиш! Направо ви се кефя на всички как смогвате. Аз с моите кървящи шевове вече 18 дни още ходя свита на две, а да седна, означава да изпитам раждането още веднъж, браво на всички, които се чувстват достатъчно добре стъпили здраво на земята. Е, вярно е и че като си гушна момчето и забравям всяка болка, но и той трябва да спи, не може  да е в мама постоянно.

Marvele и моя Крали Марко връща след сукане, ама той е много лаком и яде май повече от колкото му трябва, за да се нахрани, не се притеснявам, не е много, само по една тънка струйка излиза понякога.

Meg_H, мерси за милите думи за момъка ми. Ако имаш възможност пиши как е принцесата. Много ви мислим тук. Само се надявам скоро да се възстанови съкровището.

# 25
  • Miami
  • Мнения: 412
ЧЕСТИТО НА RYAN   bouquet ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ДИМИТЪР   bouquet

Вери успех  Hug

# 26
  • Мнения: 657
Честито на Раян!! Да е живо и здраво бебочето!

Честито и на Шуми!

Аз пък изобщо не се притеснявам от секциото Grinning Толкова ми е спокойно, нямам търпение да се запознаем с това човече дето толкова време ми ритка в корема  Heart Eyes Изпитвам нетърпение, въодушевление, радост, щастие.. ей такива емоции Simple Smile Самата операция хич не я мисля  Wink В отсрещния вход едно момиче скоро роди и всеки ден я гледам как простира малки дрешки и само си мечтая да минава по-бързо времето и да идва големия ДЕН!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 24
Влизам само да кажа 4е съм тук Simple Smile още си 4акам,нямам ве4е нито контракции нито нищо  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 657
Момичета, нося щъркелова новина! newsm44

Днес MISHAa е родила своята малка балеринка Борислава с манекенските размери 2900гр. и 48см.!
Честито на щастливите родители! И двете са добре, Миша ви поздравява всички! Hug

# 29
  • Мнения: 24


Честито на Миша и Райън Simple Smile Да са им живи и здрави бебоците  Hug

Общи условия

Активация на акаунт