Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ

  • 13 418
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880


Вечке, късай дипломата за полувишиту. Няма заради теб сега специална категория да отваряме Crossing Arms Wink

Как Ще я къса,нали 30000? е дала zа нея  Mr. Green
Да бе, 30000, то тва да не ти е мъж(Ос)ка димплома от Оклахома Laughing Вечка е минала по-тънко, затова и не смее да се изфука директно Mr. Green

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
А ние с гайдите кво да прайм Crazy

# 17
  • Мнения: 11 309
А ние с гайдите кво да прайм Crazy
Ми ша свирите, ко ша прайте.
Ааааааааа кви 30000, ма душа! Тва беше по щураво време, кога инфлация доде, не помня, може и повечко да е чинила таз дипломка Whistling

# 18
  • Мнения: 9 052
а сега не искате ли да ми стискате палци ?

# 19
  • Мнения: 11 309
а сега не искате ли да ми стискате палци ?
За още едно више ли? Mr. Green
Нямаш проблем. Peace

# 20
  • Мнения: 3 880

Ааааааааа кви 30000, ма душа! Тва беше по щураво време, кога инфлация доде, не помня, може и повечко да е чинила таз дипломка Whistling
ooooh!Сега ще се изредят всички вишиски от края миналия век да се Фалят, че вишито им струвало 2-3 милиона Joy

# 21
  • Мнения: 9 052
а сега не искате ли да ми стискате палци ?
За още едно више ли? Mr. Green
Нямаш проблем. Peace

ще пробвам мъжовксата серия , дано ми понесе ... и беz обратни ефекти Ч) Данке

# 22
  • Мнения: 11 309
а сега не искате ли да ми стискате палци ?
За още едно више ли? Mr. Green
Нямаш проблем. Peace

ще пробвам мъжовксата серия , дано ми понесе ... и беz обратни ефекти Ч) Данке
Хахаха! hahaha
Днес ми е безумно разлигавен ден, ще прощавате спама!

Бибе, ми да наддаваме, а? Тя таз дипломка беше по-йовтинката, щото другата за вишиту тя беше баш по време на големия купон.
Простете ме за лигавщините! Whistling

# 23
  • Мнения: 911
ЗАбравих да споделя с вас един чудесен ник от темата "Кои са кърмещите майки?" - Diana DD. хихи, Diana Doppel-D Mr. Green

# 24
  • Мнения: 434
Не ви ли омръзна да си правите вятър с дипломите? Малко уважение към нАуката, моля. Като ви чета и се сещам за един филм, в който Леда Тасева предлагаше на някакъв много нахакан младеж да си окачи дипломата на пишката. Забравих обаче по какъв повод.

Днес бяхме на U8, освен рутинните изследвания Хана мина през един много интересен езиков тест, в който беше включена фонетика, морфология, стилистика, както и упражнения за памет - имаше животни с чудновати имена, птици, които падаха от стола, чудати самолети с кранчета за вода и т.н. Трябваше да скача от единствено в множествено число, да променя цветове и да създава изречения и всичко това направено като игра. На мен ми беше толкова интересно, че забравих после да питам за името на теста. Някой знае ли го? Само знам, че е създаден от жена.
Както и да е, детето се справи много добре, физическото и интелектуалното й развитие са в горна граница. Обаче с концентрацията се очертава сериозен проблем - гледам от постингите в миналата тема не само за мен. Лекарката ни успокои, че при 4-годишните това е нормално, но отсега вече трябва да се работи за поставяне на граници и правила, иначе след година и половина ще гледаме дявол на магаре. Споделете как беше при вас.

В момента уча бебето как се яде килограм череши. Преди това упражнявахме литър таратор. Не питайте за комбинацията.

# 25
  • Мнения: 11 309
Не ви ли омръзна да си правите вятър с дипломите? Малко уважение към нАуката, моля. Като ви чета и се сещам за един филм, в който Леда Тасева предлагаше на някакъв много нахакан младеж да си окачи дипломата на пишката. Забравих обаче по какъв повод.

Днес бяхме на U8, освен рутинните изследвания Хана мина през един много интересен езиков тест, в който беше включена фонетика, морфология, стилистика, както и упражнения за памет - имаше животни с чудновати имена, птици, които падаха от стола, чудати самолети с кранчета за вода и т.н. Трябваше да скача от единствено в множествено число, да променя цветове и да създава изречения и всичко това направено като игра. На мен ми беше толкова интересно, че забравих после да питам за името на теста. Някой знае ли го? Само знам, че е създаден от жена.
Както и да е, детето се справи много добре, физическото и интелектуалното й развитие са в горна граница. Обаче с концентрацията се очертава сериозен проблем - гледам от постингите в миналата тема не само за мен. Лекарката ни успокои, че при 4-годишните това е нормално, но отсега вече трябва да се работи за поставяне на граници и правила, иначе след година и половина ще гледаме дявол на магаре. Споделете как беше при вас.

В момента уча бебето как се яде килограм череши. Преди това упражнявахме литър таратор. Не питайте за комбинацията.
Това последното, ако ме научиш точно как става, много ще те обичам! Аз обикновено само от първото съм като попско чедо на Задушница. Да не говорим, че митницата после ме привиква скорострелно на проверка. hahaha
За проблемите с концентрацията - моята девойка нямаше още 4 г. като и поставиха диагнозата. Проблемът беше много сериозен, но с малко, но стриктни правила се оправяме. Номерът е да си последователна, но не само ти, ами и таткото, щото има ли някой дето разваля дисциплината и успеха отлетява като лански сняг. Горчив личен опит!
Ако трябва и Кимба строй в отбора, може пък да помогне.
Какви са проблемите с концентрацията и? Има ли издържливост, при неуспех как реагира?

# 26
  • Мнения: 1 584
Записвам се и аз в новата тема. Дремнах му един сън Wink

Ние другата седмица сме на У7 и се чудя как ще се минава - тя само като влезе в стаята за прегледи почва да реве неистово, камо ли някой като влезе - висва ми на врата, стои като маймуна и реве ooooh!

# 27
  • Мнения: 434
Вечка, концентрира се за около минута и после като й омръзне, започва да върши каквото й хрумне. Днес при теста например трябваше да повтаря нарочно сбъркани изречения. Направи четири, на петото вече й писна, започна да се върти на стола, да си събува чорапите и да обяснява на лекарката как съм имала бебе в корема. Освен това тя е една голяма егоцентрична пикла и често влиза в ролята на шефа с камшика. Като дойде бебето, с това ще се приключи.
Мисля като теб, че с постоянство и с прости, но последователно прилагани правила, ще се научи и на дисциплина. Всъщност сега тя започва да учи дисциплина по-сериозно. Досега бяха простите правила на обличане, ядене с прибори, подреждане на играчките и дрехите и т.н. Отсега вече постепенно навлизаме постепенно в сферата на статичните занимания, които траят по-дълго от минута-две - рисуване, стратегически задачи и т.н.
Аз обаче отдавна ти свалям шапка за постоянството и упорството да се справиш както с Мирел, така и с лекарите и учителите - като че ли второто е по-трудно. Просто намерих сега повод още веднъж да го кажа.

# 28
  • Мнения: 2 907
Аз намерих нов аватар за Биба, ето :

                


ДД - кърмеща майка е все пак, Серди  hahaha

# 29
  • Мнения: 11 309
Мише, тя не ходи ли на градина и ако не защо? Питам, защото си мисля, че на тази възраст не е лошо да влезе в конфликт с други деца за разпределение на териториите. Така ще се понаучи и на дисциплина. Ако градината е читава, може и помощ да получиш от възпитателките. Аз моите ги благославям и отсега съм ги заплюла за Зрънчо.
А ти не ме хвали, щото на моменти така издишам, че само аз си знам. Като я видя изкласила и с прилична диплома в джоба, тогава може да получа едно потупване по рамото.

Общи условия

Активация на акаунт