Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ

  • 13 424
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 880
Аз намерих нов аватар за Биба, ето :

               
Joy
Мисти, това да не го е рисувал онзи нещастник от Хайделберг? Laughing
Благодаря, слагам си го в твоя чест, но за кратко Wink Обичам "Спероу" ме гледа строго Flutter, а не да ми се гримирва Laughing

# 46
  • Мнения: 293
Мата и аз съм на клиник макар от скоро, но съм много доволна! Също ползвам и серума за свиване на порите на кларинс! И двете марки ги препоръчвам! Относно вишиту още си го карам, нищо че е българско пак е нещо  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 907
Ахаха, виж как се сети за онзи симпатичен човек на изкуството  Laughing

Хора, аз направих огромна баница уж детето да опита нещо направено с двете ми ръце, но я изядох половината  Embarassed Хората правят лунна диета днес, а аз изплюсках половин тава мазна баница, срам.

# 48
  • Мнения: 11 314
Ахаха, виж как се сети за онзи симпатичен човек на изкуството  Laughing

Хора, аз направих огромна баница уж детето да опита нещо направено с двете ми ръце, но я изядох половината  Embarassed Хората правят лунна диета днес, а аз изплюсках половин тава мазна баница, срам.

Стоп! Stop
Само да си изяла останалата половина. След малко пристигам! Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 584
Rien, 155 е леглото. 183 е прекалено високо за толкова малки деца. Засега слагаме Ясмин да спи на долното (на горното и без това съм сложила всички плюшени играчки и няма място Whistling). 2 нощи вече - не е падала. Иначе за кулата - първо хареса ни повече как стои и второ - преценихме, че другите пързалки са доста по-стръмни Confused

# 50
  • Мнения: 1 610
Привет!
Ау, че ме боли задника , дето го наритахте за хиперактевитета. Mr. Green Laughing Но ви благодаря де. Както ме насметохте, се погледнах обективно и моята работа е "видяла жабата, че подковават коня". Шегата на страна вчера толкова четох, че реших не само, че го има със сигурност ,а и , че го е наследила от мен. Laughing  Веч, аз я оставям да диша. но трябва и да се учи. 
Татяна, наистина с Дуплото се строяха стени и то сама, сега новите конструктори не се поглеждат, макар с мое присъствие. Май ще потърся дуплото, да го извадя пак newsm78
Майра, супер, мерсаж и на всички други за съвета за леглото. Аз си харесах на Пайди. Воодланд са ми леко скъпички и много накичени. И подестът ми хареса доста затова питам като първолак. При мен обаче положението е следното - Ако ще се купува такова легло се пристъпва към действие понеже няма място в стаята. Мая се качва на горния етаж, а малкия на долния. За него имам решетка, няма да поръчвам ограничител, а на Мая ще и сложа допълнителни укрепления около леглото. Засега малкия спи при нас, а тя сама в стаята в кошара, на която се махат двете пръчки. но сериозно се замислих и викам докато е актуално, да попитам .Ааа, от долното легло не е болка за умиране и да падне. Моя пример беше с момиченце , притежателка на спийлбет / тези полувисоките/ , което е паднало от по-високо. Чико, ти такъв вид ли анатемостваш.
На площадката Мая е внимателна и днес съвсем сама се качва и спуска по всички катерушки с голяма прецизност/ требваше да храня другия звяр/ . Явно фаща декиш като я учи мама! Mr. Green
Ей, баница! добре, че ме подсети , че имам едни кори в хладилника и ще ми мухлясат. Незнам какво ми става напоследък, ям като за световно. Ужуст!

# 51
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
So sieht ein Sieger aus scha- la- la-la   Crazy

налага се да сменя сангрията с бира по футболни причини....
наздраве  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 1 610
DE- Tü мирише ми на война. Берлинчанки да се изнасят полеква на полуфинала....

# 53
  • Мнения: 11 314
DE- Tü мирише ми на война. Берлинчанки да се изнасят полеква на полуфинала....
Мда, и на мен на такова ми мирише. Да видим кои от комшиите ще успеят довечера.
Моят мъж снощи смени плочата и запя друга песен.
Ако ви кажа обаче кои са най-големите запалянковци в къщи, сигурно ще ми се смеете. Снощи не мога да накарам хлапетата да си легнат. С 300 зора след края на първото полувреме бяха наритани по леглата, но не си мислете, че заспаха преди края на мача. На всеки гол комшиите пускаха по една ракета. А до 00 ч имаше автомобилни конвои с клаксони Crazy

# 54
  • Мнения: 3 880
Снощи не мога да накарам хлапетата да си легнат. С 300 зора след края на първото полувреме бяха наритани по леглата, но не си мислете, че заспаха преди края на мача.
И моята гледа цялото първо полувреме, няма каталясване ooooh! Даскалицата им в градината е голяма футболна фенка и като наближи мач им пълни главите с глупости Laughing На предпоследния мач им казала "Деца, елате да приберем и подредим стаята, че Германия да победи довечера" Crazy И дечурлигите шетали с пълен ентусиазъм, че даже и щастливи бяха, че са помогнали с нещо за победата (те пък наистина спечелиха) hahaha

# 55
  • Мнения: 461
При нас беше много тихо, май само ние викахме.
Я кажете кой излъчва европейското в България, че от утре сме там. Пък не съм сигурна нашите кои немски програми хващат.

# 56
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Нат, по двете Диеми ги дават.

# 57
  • Мнения: 1 947
   Ъх, нашите съседи са все турци и германци, дано оцелеем. Laughing

# 58
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
при нас снощи беше ужас  Confused
пешеходците се движехме в подлез, който е за коли нормално....
700м. дълъг, пълен.... ooooh!

а градът беше блокиран от коли  ooooh!
общо видях 10 полицая  newsm78
после тръгнаха пожарните и линейките  Shocked

днес отиваме за малко в Шварцвалд.
трябва ми почивка Tired
минах си психологическата граница на теглото. Tired
със стрелка надолу  Tired
до края на юли трябва да издържа някакси, тогава предаваме филма  Crazy

# 59
  • Мнения: 461
Geia, благодаря.
Все си мисля, че пак с хърватите ще играем, но ще се види довечера.

Общи условия

Активация на акаунт