До къде и с какво махате косми по ръцете?

  • 23 785
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
До рамото махам...със самобръсначката  Peace
от колата ръцете ми стават ужасни...никога не са така гладки, както при бръсненето, а пък и когато започнат космите да порастват ми е ужасно дискомфортно

# 16
  • Мнения: 4 435
До рамото махам,макар че там са по-скоро малки мъхчета,но не искам и тях да ги има.С кола-маска или епилатор.Недей да се бръснеш само или да използваш крем-депилатор,тъй като е много грозно,а и почват да растат на вторият-третият ден и да бодат...не е за ръце бръсненето.

# 17
  • Мнения: 2 229
Аз ги махам с епилатор до малко над лакътя, май имам нужда и по-нагоре, ама не ми пука. Laughing Сега е лято ще хвана тен и без това. Mr. Green
С кола съм пробвала - ефектът е същият, рядко съм съвсем гладка, ама това е положението.

До рамото махам...със самобръсначката  Peace

Сега ще ти скочат сто човека, но то си зависи от косъма - и аз имам позната, която си ги бръсне и й растат тънки и светли, но АЗ ако пробвам, не ми се мисли. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 7 794

До рамото махам...със самобръсначката  Peace

Сега ще ти скочат сто човека, но то си зависи от косъма - и аз имам позната, която си ги бръсне и й растат тънки светли, но АЗ ако пробвам не ми се мисли. Joy

Мацко, я кажи верно, как са ти косъмчета после като растат ?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам много тънки косми...и на краката са ми така...даже мога да не ги махам на ръцете, но пуста суета  Crazy
изобщо не ми се е променил косъма а ги бръсна от няколко години и през 2-3 дена...все така светъл и тънък  Peace

# 20
  • Мнения: 4 435
А не бодат ли като вземат да растат?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ми да ти кажа НЕ... всичко съм изпробвала и със самобръсначката ефекта ми харесва най-много и нямам проблеми при растежа...всичко е много индивидуално - до кожа и косми  Mr. Green например след кола маска, когато започват да растат космите направо ме болят ръцете...супер гадно ми е и кожата ми става като на скубано пиле...и не е гладка и е неприятно на пипане...да не говорим че си израстват пак доста бързо...бе лудница Peace но това е при мен...имам приятелка, която си прави кола маска на 2 -3  седмици и е много доволна...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 750
Аз имам много тънки косми...и на краката са ми така...даже мога да не ги махам на ръцете, но пуста суета  Crazy
изобщо не ми се е променил косъма а ги бръсна от няколко години и през 2-3 дена...все така светъл и тънък  Peace

И моите на краката са така и се чудих дали да не пробвам и на ръцете със самобръсначката  Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 illy, пробвай...аз преди да реша преди няколко години да ги обръсна бях чувала какви ли не гадости за бръсненето на ръце, но се престраших, защото не мога да си понасям ръцете след кола...и не съжалявам...пък и щом на краката ти са светли и тънки смятам, че няма да имаш проблем...пък, ако не ти хареса ще ги изчакаш да пораснат и ще се върнеш към колата примерно  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 794
Аз имам много тънки косми...и на краката са ми така...даже мога да не ги махам на ръцете, но пуста суета  Crazy
изобщо не ми се е променил косъма а ги бръсна от няколко години и през 2-3 дена...все така светъл и тънък  Peace

Аз писах по- напред в темата, че съм също с тънки и руси косъмчета, но с епилатор ми е по- удобно да си ги махам и по- бавно израстват.  Flutter
Иначе на краката си ги махам със самобръсначка и си ми растат все руси и тънки, нямат промяна. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 750
illy, пробвай...аз преди да реша преди няколко години да ги обръсна бях чувала какви ли не гадости за бръсненето на ръце, но се престраших, защото не мога да си понасям ръцете след кола...и не съжалявам...пък и щом на краката ти са светли и тънки смятам, че няма да имаш проблем...пък, ако не ти хареса ще ги изчакаш да пораснат и ще се върнеш към колата примерно  Peace

Убеди ме  Mr. Green Ами на краката все пак ги бръсна поне от 7-8 години и не са станали нито черни, нито растат с часове..определено ще опитам.

С епилатор не мога, бръмченето му ме побърква..много ме е страх от тази машинка Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 illy, именно   bouquet

Иля, ами да...всеки си намира най-удобния и ефикасен начин за справяне с космите...аз както казах всичко съм пробвала и след бръсненето се чувствам идеално... Hug

# 27
  • Мнения: 234
Докато на ръцете не смеех да ги махам, ако не е от корен премахването, точно от уплах да не ми станат космите по груби.
Аз от това се притеснявам най-много.Не стига,че са ми големи-ми ако се сгъстят и загрубеят повече направо  ooooh! Затова се допитвам какво да ги правя,че да си реша проблема.Иначе тези на краката ги бръсна,че нямам време да се занимавам с епилатор.Горката ми машинка/епилатора/-пайжина хвана вече.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 776
Цели ръце, само и единствено с кола маска Peace След манипулацията винаги ми излизат пъпчици, но това ми е "вечен проблем" ooooh! Whistling, независимо за коя зона става въпрос и какво средство използвам. Не съм забелязала да ми стават по-тънки (те са ми и достатъчно тънички, специално на ръцете) или по-редки. И винаги ми порастват за отрицателно време. Но, както са писали момичетата, всичко си зависи от косъма. Ако е по-твърд, ситуацията е по-проблемна Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 7 794

Иля, ами да...всеки си намира най-удобния и ефикасен начин за справяне с космите...аз както казах всичко съм пробвала и след бръсненето се чувствам идеално... Hug

Аха, jorjeta !  Laughing  Hug

Общи условия

Активация на акаунт