До къде и с какво махате косми по ръцете?

  • 23 787
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 447
С епилатор целите, става супер и безболезнено  Peace
Аз по същия начин и за сега съм доволна от резултата.

# 91
  • Мнения: 2 172
jorjeta така е.Първо си ги махах с кола,обаче ставаха на пъпки,зачервяваха се,да не говорим че тук таме оставаше все по някой и си растяха сравнително бързичко,да не говорим че докато чаках да ми порастнат достатъчно за следващата кола стоеше много грозно  Sick А със самобръсначката нямам такива грижи.Не стига,че е бързо и безболезнено,а мога когато си поискам да го правя,да не говорим,че така са уредели,че чак ми странно  newsm78 а като си представя като ученичка какви имах  Shocked Чак ми се бяха присмяли,че ми се оплита златната гривна в тях  ooooh!

# 92
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Как със самобръсначка? Не бих пробвала. Откакто съм започнала да си обезкосмявам ръцете го правя с кола маска. Никога след кола ръцете ми не са "боцкали", винаги са гладки и космите растат бавно. Да не би да сте накъсали косъмчетата и затова да не са останали гладки ръцете?  Със самобръсначка съм си правила краката  и никога не стават гладки като с колата, да не говорим, че още вечерта или на следващия ден вече боцкат.
Правя си целите ръце- до рамото.
Елфичка, чак ми се струва невероятно от бръснене космите да оредеят  newsm78
Колко често си бръснете ръцете, за да са гладки? Всеки ден? Струва ми се абсурдно.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Menina , няколко пъти съм си правила кола маска при различни козметички...и с епилатор съм си ги махала...не е от накъсване на косъма  Naughty
и на мен ми се струва абсурдно да чакам да ми пораснат космите достатъчно дълги, за да отида на кола, но не го коментирам нали, а напред съм писала дори и на колко време ги бръсна  Crazy
както и преди казахме...много си зависи от косъма и от кожата  Peace

# 94
Аз си ги махам с кола маска до лакътя, а понякога и с депилатоар. Преди   си ги махах с епилатор, но кожата ми се възпаляваше много.

# 95
  • Мнения: 649
До скоро с епилатор до лакътя, но от няколко мееца до рамото (там са тънки и малко, но все пак). Ако е много спешно понякога минавам и с бръснача  Embarassed, но това е с амо по изключение, ако нямам време за епилатора и се случва много рядко.

Общи условия

Активация на акаунт