съвет за объркана

  • 2 495
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Детето е на 2 и половина. Докато си стъпя на краката ще порасне още. Жилище нямаме, живеем в общежитие. Вариантът е да се върна при родителите си или да остана тук на квартира, но едва ли ще бъде лесно (дори ми се вижда невъзможно). Освен това не е ли голям минус това, че нямам осигурено жилище?Делото по постоянно местожителство ли се води?

# 16
  • Мнения: X
Идеята ми беше, че ако смяташ, че не му се отразява на детето ситуацията, имаш време да чакаш. Но нали знаеш, вече се казва не първите 7 години, а първите 5.

# 17
Ако искаш да си щастлив и пълноценен човек и родител,нямаш избор освен незабавно да прекратиш този ад и да продължиш напред сама!Само така завбъдеще ще имаш подкрепата и уважението на собственото ти дете,защото не забравяй че децата също разбират и са съвсем наясно какво се случва в дома им.За да не те упрекне един ден,че си слаб и нерешителен човек,действай сега,уреди си нещата,вземи си детето и се махай!Успех!

# 18
  • Мнения: 175
Ако искаш да си щастлив и пълноценен човек и родител,нямаш избор освен незабавно да прекратиш този ад и да продължиш напред сама!Само така завбъдеще ще имаш подкрепата и уважението на собственото ти дете,защото не забравяй че децата също разбират и са съвсем наясно какво се случва в дома им.За да не те упрекне един ден,че си слаб и нерешителен човек,действай сега,уреди си нещата,вземи си детето и се махай!Успех!

Подкрепям с две ръце. Аз самата търпях такова поведение, да не казвам по-лошо до 4-тата годинка на детето по простата причина че тогава си намерих добра работа и място където да живея. След поредния побой нямах и капка съмнение че трябва да си тръгна. Сега детето ми се струва че е по-спокойно, не плаче за баща си както в началото на раздялата и аз се чувствам дори щастлива през повечето време. Само дето ЕРД продължава да се изявява и ме тормози да се прибирам при него щото детето щяло да расте нещастно и без баща и т.н. и т.н.
В ДиС имаше една тема *Променят ли се хората*, потърси я -може да ти хареса.

Общи условия

Активация на акаунт