училище за деца с ДЦП...

  • 2 830
  • 15
  •   1
Отговори
Майчета,някоя от вас има ли повече инфо за това "училище"център за рехабилитация на деца с ДЦП в Банкя?Той като този център на Чавдаров ли е?Днес били давали по ТВ много хубави неща,но аз намерих това:http://network-hv.com/index.php?option=com_content&task=view&id=686&Itemid=178 .

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://network-hv.com/index.php?option=com_content&task=view … 86&Itemid=178


Аз само по телевизията съм чувала за това училище, тогава го обясниха, че лекуващите се деца там имат и училище. А по коя програма са го били давали - аз не съм гледала.

Пускам линка по- добре за да могат да влязат и други.

# 2
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз бях с детето си в този санаториум пролетта. Училище е имало ,но от няколко години не съществува затворили са го.Д-р. Михова се надяваше пак да успеят да го отворят,но вероятността не беше кой знае колко голяма. Рехабилитаторите са много добри,условията също. Отношението на част от персонала е меко казано лошо.

# 3
Значи не е като центъра на Чавдаров въпреки че там имаше детска градина,но много скъпа.
Никоя ли друга мама няма инфо за там? newsm78

# 4
  • Мнения: 1 271
Значи не е като центъра на Чавдаров въпреки че там имаше детска градина,но много скъпа.
Никоя ли друга мама няма инфо за там? newsm78

не разбрах - при Чавдаров ли е имало детска градина?

# 5
Да 2002г.имаше детска градина при Чавдаров,но беше много скъпо нещо от рода на 28-30лв на ден и ние неможехме да си позволим сега незная.

# 6
  • Мнения: 1 271
Това при Чавдаров си е болница и отделенията са стационар.
Наистина имаше период в който можеше и платено да се влиза в стационара, но май беше за кратко. Сега е или с направление 7 за хоспитализация или субсидия от общината. Поне това аз знам. Та идеята ми е че не е градина, така го наричаме ние майките.  Heart Eyes


И да допълня защото темата ти е за училище - в ДЦП болницата има помощно училище. Обади се на тел. на болницата и питай как става приема на деца. Успех.

# 7
Какво по-точно ще рече помощно училище?
И за това в Банкя никой ли незнае?

# 8
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Училището в Банкя,както и това в Тузлата са били основни болнични училища. В Т узлата съществуваше до миналата година.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
В Банкя няма училище ... било е закрито....
Давам  ти тел. на самата болница там.... обади се и попитай направо тях за училището

02/ 99 77 283

Може да потърсиш др. Михова - тя е началник на отделението по ДЦП, а и всяка сестра също може д ати  отговори.
Много оприятни са и съм сигурна че ще ти кажат всичко което те интересува.

# 10
А това Тузла къде се намира? newsm78
Значи мамаРаче  и  nandy ако правилно съм ви  разбрала в Банкя няма училище, а е само болница за деца с ДЦП ?

# 11
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
А това Тузла къде се намира? newsm78
...

Намира се край Балчик на брега на морето,но за съжаление вече не е детска болница а смесена за рехабилитация като децата ги приемат с предимство,но училището го ликвидираха.

# 12
  • Мнения: 382
Майчета ако съм разбрала правилно и в Момин проход има училище за деца с ДЦП
ако иска някой мога да проверя

# 13
venich7  в Момин проход е училище, тоест детето ходи всеки ден като на училище и живее там на пансион ли?

# 14
  • Мнения: 382
да стига само да съм разбрала правилно от една жена от персонала
когато ходих да проверявам нещо миналата година тя каза, че има майки, които не си ходят
защото децата им посещават и училището
пропуснах само да кажа, че е санаториум

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 23:15 от Mama Igi

Общи условия

Активация на акаунт