Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юни 2008, 07:43 ч.

Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 2

• 16 006
  • 664
  •   1
Отговори
  • София
Понеже не разбрах защо темата е заключена, вместо да се поизтрие спама и да се преупредят определени потребителки да се държат културно, си позволявам да пусна нова такава. Смятам, че в този подфорум има нужда и от такава тема, и от малко по-различен поглед към естетиката. Иначе ако и тази тема бъде заключена, подозренията ми за чалга-привкуса на Красива мама ще се затвърдят окончателно.

# 1
Първа!  Mr. Green

# 2
  • Варна
Айде, запис и аз. НАй- учтиво моля тези, които не са за тук, да не осират темата!

# 3
  • София
С една рокля, ама необличана, приемате ли? Laughing

# 4
  • Outside the Matrix
Аз също не разбрах, но нейсе... Явно за да оцелееш в КМ, трябва да се сипе пудра и перхидрол.

В повечето страни в Европа, плюс Америка, представите за хубава жена, хубав грим и естетика са точно такива, каквито показах. Жалко, че у нас ориенталщината преобладава - достатъчно е да си пуснеш телевизора, да излезеш на улицата, да чуеш/прочетеш разговори, да влезеш в училищата и клубовете, за да се увериш, че е така. Лошо няма, всеки е свободен да се кипри, както намери за добре. Но да се вадят от девет кладенеца вода и да се заключват теми, само и само за да се поддържа всеобщия мит, че дори естествената визия е плод на гримьорски напън... не, не, благодаря  Mr. Green

P.S.  И да не спамите, ей!!! Никакви косми по ръце, под ръце и тъй нататък!  Naughty

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 09:35 от crazy chick

# 5
  • София
И аз тука.. при грозните.  newsm44

# 6
  • London, baby
Хубава тема, дано поне тази остани читава за по-дълго време.

# 7
  • София
P.S.  Ида не спамите, ей!!! Никакви косми по ръце, под ръце и тъй нататък!  Naughty
Не е честно! Смятах да предложа на уважаемите съклъбърки да се представят с по няколко думи и снимка на косматите си ръце  Crossing Arms
Сега сериозно - присъединявам се към апела на Дренка. Ние не акаме върху грима ви, не акайте и вие върху лицата ни  Praynig
Нека това бъде тема за ненатрапчивата визия, за кежуъл облеклото, за подчертаване на естественото, за това да се усещаме добре в кожите си. Всякакви съвети, снимки, придобивки и фукни с подплънки са добре дошли  Mr. Green
Уелкъм  Simple Smile

# 8
  • Велики Преслав
И аз не разбрах защо се заключи темата, изпуснах май нещо. ooooh!
Нищо женско не ми е чуждо Mr. Green
Купих си токчета за повод, канена съм на сватба, еми вчера бях с тях и краката ужасно ме болят. После кажете, че красотата не искала жертви.
По повод снимките на звездите, които така или иначе не можах да отворя - сигурна съм,че именно свежия вид и т.нар. натурална красота се постига най-трудно. Не знам дали разбирате какво искам да каж, но хората все пак са звезди, ние може да си позволим да сме без маска и грим, ама за тях се съмнявам. Thinking
И ако обичате да не намесваме чалгата, че не бих го преживяла, ако и тук се говори за нея. Rolling Eyes
А тези, които нямат подплънки, може ли да надничат тук  newsm56

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
С много необличани рокли приемате ли? Flutter (Като основен аксесоар тролът е крайно взискателен. Особено прясно проходил трол.  Confused)
Аз разбирам темата както на мен ми отърва.  Mr. Green Щото роклята ми е любима дреха. Много е практична - не говоря за тесните (обаче не добре прилепващи където трябва  Mr. Green)недоразумения от изкуствен сатен.
И високи обувки много обичам, но да са удобни - от този тип: .

# 10
  • Варна
А, тези обувки не са като "онези", Василис Grinning
И аз харесвам много точно такива, но нося малко по- нисък вариант, защото пострадах лошо преди време.
Роклите кво пречат на членството ни вклуба, не разбирам... Grinning

# 11
  • София
РоЛки, уважема, не рокли  Laughing Роклите са любими дрехи. Е, не точно тези  Grinning

# 12
  • Бургас
Ха - каква готина тема ... аз по принцип рядко пиша във форума ,ама явно съм за тук Simple Smile
Я колко сме си красиви и така "Без грим, без токчета, без ролки"

# 13
  • София
Ето за тази "плашеща хората" госпожа се сетих:

# 14
РоЛки, уважема, не рокли  Laughing Роклите са любими дрехи. Е, не точно тези  Grinning
Дона, сбъркала си линка. Някакво потниче си показала.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт