Зачеване

  • 7 787
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 801
Не го мисли прекалено, не се страхувай - нищо страшно няма. Само е прекрасно, неповторимо и прекрасно... Не може да се опише с думи.
Успех!!! Щом го искате, ще дойде, Господ си знае работата.  Wink
Точно така   Hug

# 31
  • Мнения: 3 929
Добре дошла сред нас! Не мога да ти препоръчам добър гинеколог, но мога да ти пожелая скоро да имаш тази дългоочаквана новина. Ще си позволя да ти дам само един съвет - не се насилвайте да правите дете. Просто успокойте топката и нещата ще станат от самосебе си. Най-важното е ти и съпругът ти или приятелят ти да сте спокойни.
Успех и чакаме да се похвалиш.

# 32
  • Мнения: 298
 HugДобре дошла Ася,дано скоро се появят двете чертички и на твоя тест.УСПЕХ  bouquet

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано скоро имаш успех Hug

# 34
  • Мнения: 1 712
Здравей и добре дошла.Успех с бебеправенето! Hug

# 35
Мили момичета и майчета, много благодаря ви от все сърце за милите думи и подкрепата. Дано скоро се похваля Simple Smile

# 36
  • Мнения: 8 242
Щом живееш между Бургас и Пловдив, по-добре не избирай гинеколог и раждане в Бургас.. Толкова лоши неща съм чела за лекарите (не само АГ) там  Rolling Eyes И толкова много лекарски грешки  ooooh!

# 37
Да, определено вече се насочих към Пловдив или Варна. Тук в Бургас статистиката за  некадърните лекари е огромна. Беше ми много странно как една позната се хукна да ражда във Варна, като усетила контракциите,но сега я разбирам вече

# 38
  • Мнения: 2 447
Здравей и добре дошла.Успех с бебеправенето! Hug
Hug Дано скоро се похвалиш с EFP

# 39
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
ДОБРЕ ДОШЛА МИЛА!!!УСПЕХ В БЕБЕПРАВЕНЕТО.И СКОРО ДА СЕ ПОХВАЛИШ.

# 40
  • Мнения: 999
 luvbed fertilization EFP
УСПЕХ!

# 41
  • Мнения: 4 753
Здрасти и добре дошла!!! Дано скоро се похвалиш. Като за начало започни да пиеш фолиева киселина.  bouquet

Това е и моят съвет...  Peace

# 42
  • Мнения: 12
zdr az sam malko nova vav foruma, no edna poznata mi kaza edin metod na za4evane i toi mai se okaza mnogo polezen,za6toto az probvah ot 1 godina da za4ena i ni6to,no eto ,4e sega sam bremenna blagodarenie na tozi metod.

broite 3-ti 4ist den sled cikula vi,da nqma nikakvo zacapvane,sutrin na gladno piete edin gultuk+10 zurna 4eren piper striti na hartiika +10 zurna istinska duvka striti na druga hartiika (smesvat se i se izpivat) taka 5 dni pored,kato sex se pravi sled 2-riq den ot priemaneto na tezi sustavki i taka uspeh...

az uspqh po tozi na4in kato sled ssex stoqh nagore s krakata pone 30 min na pulno spokoistvie ...
 ako ne6to ne sam opisala razbiraemo pitaite ...

6te se radvam da pomogna na niqkoi ,
uspeh

# 43
  • Мнения: 645
Успех и дано скоро има EFP

# 44
  • Мнения: 583
Авторката не е влизала от 25 юни, дано да е успяла. radost_mk честито  bouquet. Извинявай, но се посмях от сърце с тази "рецепта" за зачеване.

Общи условия

Активация на акаунт