Неискаме манджички

  • 1 715
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Смени сока с вода.
 И аз ако се наливам със сок няма да искам да ям.
Peace
А сутрин пак ли не яде? Rolling Eyes
ПП:Давай по-лека храна-наистина може да е от горещините!

# 16
  • Мнения: 4 433
Смени сока с вода.
 И аз ако се наливам със сок няма да искам да ям.
Peace
А сутрин пак ли не яде? Rolling Eyes
ПП:Давай по-лека храна-наистина може да е от горещините!

Сутрин си изяжда попарата добре но после чак като стане от следобедния сън е гладен

# 17
  • Мнения: 9 052
мноооого зависи за какви кремвирши и каква шумка става дума   bowuu 

# 18
  • Мнения: 2 803
newsm78 прави сте за сока ще взема да го давам след хранене иначе обича принцеси с яйце и сирене+айранче,но то може ли само принцеси   Laughing
При нас е филийка с масълце. След първите две - три хапки казва че преяла. Вече 6 години се боря с нейното не ядене. Като малка само супички ядеше, а сега не вкусва. Караме на филийка и краставичка. Важното е да са ни здравички.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 12:36 от doro

# 19
  • Мнения: 606
Кефи ме как пишеш. По-неграмотно и от мен дори.  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 161
на година и 2 месеца сме сега
Поне няколко години разлика нямате ли?

# 21
  • Мнения: 46 434
В такъв случай я оставям на мляко и пресни плодове, а от време на време предлагам манджа, като му мине, сам ще ти покаже.

Спри всички сокове, кремчета и др. подсладени неща, ако яде, както и всички бързи закуски, независимо дали са домашни филийки или готови банички. Давай личен пример, т.е. не се хранете на масата със сухи храни.

# 22
  • Мнения: 4 343
И малката е на вашата възраст и по същия начин отказа всичко дето и предлагах до сега ......разбирай здравословно хранене.
Ами оставих я да яде каквото сама поиска/тя сочи и мляска като и хареса нещо/.Налита основно на месо и плодове/печено пиле,кюфте,кренвирш.....кайсия,череша,домат и сирене/ Само ги нарязвам на хапки и тя сама се храни.А аз се успокоих че няма да се поболее от глад.И се наложи по натам да и обясня колко е вредна мазната храна.

# 23
  • Мнения: 958
И аз не виждам, какъв е проблема, че не яде манджи.
Винаги съм оставяла детето, да ме води.
Последната седмица е болна и не яде почти нищо, но преди това, сутрин си хапваше плодчета, просто в един момент, отказа да яде попари, качамаци, зърнени закуски или подобно.
Вчера е яла цял ден кайсии, а за вечеря половин филийка хляб и сирене. Впрочем хляб и сирене и е любимо.
Пък и в тези жеги, по-добре да не яде тежки храни.
Аз предлагам, тя отказва, оставям купичката на видно място, и когато и дойде музата, сама си показва и яде.
Да обвиняват ме в къщи, че детето трябвало да яде по някакъв график. Но тъй като аз не съм гладна в определен час, не мога да очаквам и детето да е! Предпочитам да яде, когато пожелае, от колкото да я тъпча насила.

# 24
  • Мнения: 4 433
на година и 2 месеца сме сега
Поне няколко години разлика нямате ли?
Да 100 год

# 25
  • Мнения: 4 433
Благодаря на всички за мненията, не е хапвал заради зъбче сега е добре!!! Peace Hug

# 26
  • Мнения: 7 831
По молба на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт