Препоръчайте ми пералня със сушилня,моля

  • 7 285
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 510
Никол, покажи твоята конструкция, да види Цвети, колко ти е грозно  Twisted Evil

Чак сега виждам  Blush
Сигурно вече е късно, но ето, в коридора са, зад входната врата.

~Цвети~, купи ли вече нещо? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 178
за Аристон са добри отзивите,
за инокс и силвър, честно предпочитам silver, по-лесно се поддържа

и при нас уредите са 2, един над друг и няма проблем, В момента са в ниша в коридора, която скоро ще се превърне във вграден гардероб и двата уреда ще се скрият с врата

Пералня в банята не е удачен вариант, в коридора нямаш ли място

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383
С Аристон сме в момента, но не съм във възторг от тази пералня със сушилня.
За н-ти път ще се изкажа положително за старата ни пералня Индезит /не беше за вграждане/ - с изключение на смяната на 1 пластмасова част, 6 години вярна служба.
За цвета -  ако е инокс, то поне да е с покритие против отпечатъци.

# 18
  • Мнения: 63
аз препоръчвам да са два отделни уреда - т.е. само сушилня ...

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 14:12 от Yanache

# 19
  • Мнения: 79
Индезит или Аристон аз бих се спряла на Аристон гаранцията е 3 години

# 20
  • Мнения: 674
Здравейте и аз да попитам относно пералните със сушилни.Може да ми се смеете ама не знам Embarassed Трябва ли да има отвор към отдушник да излиза парата newsm78Или те са някви по-нови и усъвършенствани Embarassed

# 21
  • Мнения: 79
при комбинираните перални със сушилня водата от сушенето се изхвърля от помпата за мръсната вода а когато е само сушилня има такива които се свързват към отдушник и такива които събират конденза в отделен съд

# 22
  • Мнения: 5 178
Здравейте момичета! Имам въпрос относно сушилните.Знаете лли нещо за ароматизиране на дрехите в сушилня? Като ги извадя и не ми миришат на нищо.Искам аромат както след пераля.Ако някоий знае нещо по въпроса ще съм много благодарна. Praynig

има си кърпички за ароматизиране в сушилнята, тук са безбожно скъпи 10 бр - 7лв и не се намират
на мен ми изпратиха от САЩ
сега не слагам течен ароматизатор в пералнята, а направо кърпичка в сушилнята

# 23
  • Мнения: 539


Моля ползващите двата варианта - комбиниран уред и два отделни, да споделят предимствата и недостатъците на всеки от тях. ( Никол, забелязах, че си споделила подтика си при избора, но моля теб, а и всички да споделите мнения и опит, след като вече ги ползвате). Имам и още един въпрос относно прословутото намачкване в сушилните - каква е ситуацията при вас? (Мар4ела5, забелязах, че твоята "...не мачка много...", ама... би ли дала инфо какво значи това, моля те!)
Благодаря предварително, щото чуденката ни е голяма...  newsm78

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Az i ti, ако не възразяваш да опиша какво разрах аз за неодстъците на комбинираните уреди:
- переш примерно 5-6кг, сушиш половината (т.е. вадиш пране и т.н. неудобства)
-мачкат повече
-ако ти се развали примерно сушилнята, не можеш да позлваш и пералнята
-не са много икономични
-имат по-малко програми от отделните уреди (спец. за сушилнята става въпрос)
-не можеш едновременно да переш и сушиш
Предимства:
-заемат по-малко място
-излизат мааалко по-евтино от 2 отделни уреда
-сушилнята се връзва към мръсния канал на пералнята и не се занимаваш с изпразване на кондензиралата вода

# 25
  • София
  • Мнения: 1 402


Моля ползващите двата варианта - комбиниран уред и два отделни, да споделят предимствата и недостатъците на всеки от тях. ( Никол, забелязах, че си споделила подтика си при избора, но моля теб, а и всички да споделите мнения и опит, след като вече ги ползвате). Имам и още един въпрос относно прословутото намачкване в сушилните - каква е ситуацията при вас? (Мар4ела5, забелязах, че твоята "...не мачка много...", ама... би ли дала инфо какво значи това, моля те!)
Благодаря предварително, щото чуденката ни е голяма...  newsm78


Здравей, аз и ти! При нас е комбинирана сушилня с перланя, понеже трябваше да уред за вграждане и да е аег и имаше реално само един уред такъв, който по случайност имаше сушилня. Сушилнята още не съм я ползвала. Пиша само да спомена, че сушилните (отделни и комбо с пералня) като цяло гълтат много ток, загряват силно помещението, а и голяма част от тях захабяват по-деликатни тъкани и цветове. Затова възнамерявам да я ползвам, когато е по-студено и то за спално бельо и други подобни, трудносъхнещи обемисти неща.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Dao , не ме отчайвай  ooooh! АЕГ-а мачка ли? И колко загрява помещението, а влага отделя ли се? Уффф, то е ясно че само зимата ще се ползва ама все пак  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 402
Dao , не ме отчайвай  ooooh! АЕГ-а мачка ли? И колко загрява помещението, а влага отделя ли се? Уффф, то е ясно че само зимата ще се ползва ама все пак  Rolling Eyes

сушилнята още не съм я ползвала, просто това споделиха различни специалисти, които продават такива уреди, иначе самата пералня не мачка, много е тиха и няма никакво загряване, това, което е посочих е страничен ефект в момента на ползване на сушилнята

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А така успокой ме  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 503
Никол,
Нищо не съм и гледала все още.То още банята не е започната.Едва ли тези месеци и ще купя,но....въпреки това мненията са ценни
благодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт