Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юни 2008, 15:53 ч.

Какво искате да се промени.....?

• 1 540
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
искам онези които крадат парите от данъците които аз плащам да спрат да го правят
искам онези, които се правят, че всичко е наред, да видят, че нищо не е наред
искам онези, които живеят на гърба на останалите, да започнат да живеят като останалите-разбирай да се хваната да бачкат здраво
искам онези, които са избягали да се върнат, защото сами са го поискали
искам онези, които са толкова изпростели, озлобени и сърдити на целия свят да се сетят, че проблема е в тях , а не в света
и ако всичко това се случи, искам да съм все още тук, за да мога да му се порадвам

# 16
искам само спокойствие за себе си и за семейството си (следователно за всички семейства Grinning)
Peace Peace Peace Peace

# 17
Много бих искала хората да не хвърлят боклуци където им попадне.
Също и родителите да възпитават децата си да не го правят.

И да научат кой цвят контейнер за какво е.

# 18
Най-вече да се промени стандарта на живот и възпитанието на българина.

Това също  Peace

И да научат кой цвят контейнер за какво е.

# 19
Много неща искам да се променят, но няма да ми стигне цяла вечер, за да ги изреждам.

Peace
Искам една златна рибка, дето изпълнява желания и ще я направя разногледа...  Crazy

# 20
Съгласна съм с повечето написани мнения. Искам да добавя, ако може с вик:
За бога оправете болниците! Поне детските отделения.
Бездомните кучета в Пловдив май намаляха драстично. Каквото и да се прави - браво.

# 21
Искам да се промени манталитета на работодателите по отношение на наемането на работа на майки с малки деца.
Искам да се подобри като цяло и заплащането на труда, както и да няма разлика в предлаганата заплата за една и съща позиция, изискваща една и съща квалификация в зависимост от това дали се заема от мъж или жена.
Искам да ми правят път, когато пресичм на пешеходна пътека, особено когато съм с детето си.
Искам да изчезнат като с магическа пръчка всички паркирали по тротоара коли.Невъзможно е-знам, но поне бих могла да си го пожелая.
Искам обществото ни да стане хем по-толерантно към определени неща, хем по-безкомпромисно към нарушаването на обществените правила и норми.
Искам чист въздух, чисти паркове и улици и чиста храна за детето си.
И не на последно място искам  цялостна промяна в държавната политика относно подпомагането на децата с увреждания и децата в неравностойно положение.
Толкова много ли искам?

# 22
Ами....хората. Доста сложна цел, но ако хората започнем да виждаме от гледната точка на другия и не сме толкова големи егоисти, всичко ще си дойде на място. И здравеопазването, и соц. политика, и образованието и т.н.  Peace

# 23
Аз бих пожелала следното:

- КОНТРОЛ И САНКЦИИ. Много хора в БГ казват, че тук няма закони. Напротив, има, но никой не следи за изпълнението им. Няма глоби!. Ако на пешеходна пътека накой отнеме предимството на пешеходец, кой ще го глоби? Никой! И следващия път той пак така ще направи. Ако някой разбие пейка в парка, пак така.

- По-отговорно отношение на лекарите като цяло.

- Самосъзнание! Не може да въвиш по улицата, кошчето да е на 3 крачки от теб и да си хвърлиш боклука на земята. Или да те мързи да слезеш до контейнера и да си хвърлиш торбичката от терасата. А после  - било мизерно и мръсно. Ми така ще е докато има такива хора.

- По-безопасни детски съоръжения. Не е нужно постоянно да изтръпваме за децата в коя тръба ще се ударят като се качват по пързалката или какво ще е последствието като паднат на бетонната площадка.

И още мноооого неща!

# 24
Искам по-добро здравно обслужване в чисти и добре оборудвани болници и лекари, които ще си вършат работата съвестно и безкомпромисно, без задни мисли за рушвети
Искам добро образование за детето си
Искам чисти паркове и градини

# 25
  И аз да се включа в хубавата тема.
 Искам всички да започнат да си вършат работата съвестно-полицаите,лекарите,производителите на храни,учителите,политиците.
 Искам законите да се спазват безусловно и от всички.
 Искам децата ни да четат повече и да станат по-интелигентни,да не се вкопчват само в парите и удоволствията.
 Искам шофьорите на автомобили да спазват правилата!
 Искам общините да си вършат работата,за която им плащаме!
 Искам да купуваме само качествени продукти и да ни остават пари за море и екскурзии!
 Искам да съм спокойна за здравето на децата си,разчитайки на добри лекари и модерно здравеопазване!
 Искам достйни старини за родителите си.
 Искам гражданско общество без партии и секти,а изградено на принципа-най-достойните заслужават уважение!
 Ееех,много неща искам... ooooh!

# 26
Ами най- вече ми се ще да се променим ние самите. Да работим повече и по- качествено, да мрънкаме по- малко и да сме социално по- активни, предприемайки конкретни и навременни действия.

# 27
Искам да гласувате в анкетата в подписа ми, защото искам да променя регламента за кандидатсване за ДГ!
И много други неща искам да променя,но едно по едно, все пак не мога всичко наведнъж Hug

# 28
Искам да има повече ЧИСТИ И ХУБАВИ градинки, където да играят дечицата.
Искам да може лесно да може децата ни да могат да тръгнат на ясла и  детска градина.
Искам шофьорите да се съобразяват когато видят майка с количка, която пресича.
Искам да няма коли по тротоарите за да може да си бутам количката, а не треперя че може някой идиот да ни путне по улицата.
Искам да получавам нормални доходи докато съм в майчинство.
Искам по-добро здравно обслужване, както за мен, така и за детето ми.
Искам търговците на детски стоки да НЕ СПЕКУЛИРАТ и надуват нещата постоянно.

# 29
искам и се моля всички които обичам да са здрави ,щастливи а до мен!!!
За всичко останало ,което ИСКАМ а виждам ,че искате и Вие -първо трябва да си поискаме дълголетието на орлите и костенурките ...защото иначе не виждам някога да станем свидители на ИСКАНИЯТА СИ!!!Ще изтече още дОООООста вода докато нещо помръдне  ooooh!в тази посока.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт