Маска за коса ?

  • 2 169
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте,
БИхте ли ми препоръчали някаква маска, или някакъв друг козметичен продукт, с който да мога да постигна добър резултат... Искам косата ми отново да бъде еластична, бляскава и здрава... Simple Smile

Благодаря Ви предварително

# 1
  • Мнения: 6 003
Сънсилк ползвала ли си?

# 2
  • Мнения: 86
Melt - in mask на Garnier Fructis

Това е нещо средно между маска и балсам. Нов продукт е. Действа за една минута и не се губиш времето - намазваш, изплакваш и си готова. Има го в различни варианти. Аз лично ползвам Sleek & Shine (имам дълга изрусена коса) и съм доволна. Цената е около 6лв. за 200ml.

# 3
  • Мнения: 4 496
Ако ти е боядисана и суха косата препоръчвам ти Абсолют рипеар от професионалната серия на Л`Ореал. Интенс рипеар е от същата серия, но е по-лека маска, за не толкова сухи коси.

# 4
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз исползвам една гръцка,с маслиново масло и екстракт от портокал,за възстановяване на косата,ама немога да намеря сайта им.Иначе се казва ECHO и е хубава,косата става много лъскава,мекичка и еластична smile3521

# 5
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
А някой м оже ли да ми каже нещо повече за маската Planet Spa за коса от Avon и Elseve жълтата серия с цимент-серамид?

# 6
  • Мнения: 4 496
Пробвах Елсев с цимент и шампоана,  и маската, и серума. Общо взето не ми харесаха. Но моята коса е доста суха.

# 7
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Е нали тази серия уж точно затова е-за суха и изтощена коса.Значи няма ефект от нея

# 8
  • Мнения: 506
Гарние,зелените кутии  Peace

# 9
  • Мнения: 1 241
Аз пък съм много доволна от Елсев Антикас -всичките видове, ползвам ги от 3 години, много рядко решавам да сменя и все съжалявам после. Мис арк може би не ги харесва защото е свикнала с по-доброто качество на професионалните серии. Преди бях с руса и много изтощена коса-действаше добре, спя да цъфти, сега съм кестенява и ми е пак хубава косата. Жълтите ампули на Елсев много ми харесват и миналата година си оправих косата с тях след зимата.

# 10
  • Мнения: 246
*Maybelline*    Аз лично съм много доволна от серията Plnet Spa много добри продукти са като цяло...Но все пак зависи и от косата.  bouquet

# 11
  • Мнения: 364
Ползвам две:  Гарниер-зелената кутия, и Виталитис - активно подхранваща  Peace  И от двете съм много доволна  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 743
Аз исползвам една гръцка,с маслиново масло и екстракт от портокал,за възстановяване на косата,ама немога да намеря сайта им.Иначе се казва ECHO и е хубава,косата става много лъскава,мекичка и еластична smile3521

Вчера я видях в един магазин, няколко вида сякаш бяха. Добре ли подхранва изтощени коси или е по-слабичка?

# 13
  • Мнения: 758
Аз исползвам една гръцка,с маслиново масло и екстракт от портокал,за възстановяване на косата,ама немога да намеря сайта им.Иначе се казва ECHO и е хубава,косата става много лъскава,мекичка и еластична smile3521

Вчера я видях в един магазин, няколко вида сякаш бяха. Добре ли подхранва изтощени коси или е по-слабичка?
аз днес я видях в една парфюмерия-250 мл. беше 4.50!май,че имаше и по голями кутии? newsm78

# 14
  • Мнения: 2 388
аз днес я видях в една парфюмерия-250 мл. беше 4.50!май,че имаше и по голями кутии? newsm78
Тя без пари. Ще следя за отзиви.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт