спешно!Глътна тютюн от разкъсана цигара,опасно ли е?

  • 8 989
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 540
Здравейте някои знаели как е детенцето

# 16
  • Мнения: 266
моето дете си е "хапвало" тютюн, но- нищо и слава Богу.Не мисля , че е наистина толкова страшно и опасно, децата ни често си слагат в устата пясък, мръсни ръчички и др. подобни, не смятам , че за всичко трябва да изпадаме в паника.
Мое мнение Peace
Peace Peaceнайстина дано няма нищо притеснително Peace

# 17
  • Мнения: 1 174
Дано всичко е наред с детенцето ти, но не мисля, че е чак толкова опасно!Дъщеря ми също го е правила, защото не мога да уговоря всички пушачи да си прибират и пазят цигарите, но нищо лошо не е последвало.
Хайде, пиши какво ти казаха лекарите за вашия случай!

# 18
  • Мнения: 780
Дано да е добре детето!Дъщеря ми си е хапвала тютюн.Имахме гости, тя бръкнала в джоба на госта, извадила кутията, разкъсала цигарата и в устата.И той не я усетил.Като и видях черната уста ми причерня.Изчистих я, но не беше погълнала много.Нищо не и стана.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Изключително отровно. Трябва да го предизвикаш да повърне. Отивайте на лекар. Вероятно ще  се наложи промивка на стомаха.
Peace

# 20
  • Мнения: 1 536
Здравейте момичета,благодаря на всички ви че се отзовахте.Слава Богу,всичко е наред!
Обадих се на педиатъра ни и той каза,че не трябва да се паникьосваме но все пак да го наблюдаваме следващите няколко часа.
Каза ни,че едва ли ще има последици дори и да беше изял цялата цигара.
Да се внимава повече  и че е МНОГО ОПАСНО ако в случая ставаше въпрос за пепел от цигара!!!
Нашият дечко беше в супер настроение цялата вечер(бяхме на гости в друго семейство с детенце),не показа да има някакъв проблем.Смее се ,играе си и има апетит...
Всичко е наред,но на нас щяха да ни се пръснат сърцата от страх,знаете как е.
 newsm51 newsm51 newsm51 Hug на всички ви,приятна вечер и далеч от подобен род инциденти.  bouquet

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Радвам се, че е добре. Hug
Обясни му, че има време докато пропуши, малък е още Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 306
Браво,че му няма нищо на дечко!
 Hug

# 23
  • Мнения: 959
Браво. Хубаво, че детенце е добре.
Трябва, много да се внимава, със тези палавници. Simple Smile

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Радвам се че е добре малкия Hug

# 25
  • Мнения: 9 973
и моя син днес го направи......щях да побелея

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Радвам се ,че на дечко нищо му няма.

# 27
  • Мнения: 540
радвам се че всичко е наред

# 28
  • София
  • Мнения: 43 833
Хубавое, че всичко е наред. И моя си е хапвал 1-2 пъти - вадеше ги от чантата на баща си....нищо не му е ставало...но  викаше , че е гадно и плюеше......но все пак беше погълнал....

Внимавайте повече все пак, крийте цигарите нависоко и недостъпно Wink
Все пак е на 10 месеца, няма да ви е трудно Simple Smile
И не се панирай прекалено от всичко....

Общи условия

Активация на акаунт