Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ - 4

  • 36 734
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
 ВЯРА , съвсем никакво развитие на нещата ли няма при вас?  Sad

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 580
А бе и аз така си мислех , че като няма изба се копае само контура на основите , ама не помня на мацката в Труд къщата с изба ли беше или без , пък тя я няма да каже!  newsm78

     Дааа с изба сме. Ще се копае изба на 180квадрата, като след като се изкопае голямата дупка, ще влезе по- малък багер, който ще прокопае от страни там където ще се бетонират стените.Първо мислехме да се изкопае малко по- дълбоко, да се направи кофраж на стените, да се налеят. После да се насипе пръст до желаното ниво и да се бетонира пода. Така било по- лесно за багера, но после въпреки набиването на върнатата пръст, тя пак улягала и си получавало лека празнина между пръстта и бетонирания под и се напуквал. Затова ще процедираме по по- сложния начин.

# 17
  • Мнения: 998
Това с основите засега ми е мътна индия Laughing Чета ви писанията и пак не вдявам. Пък уж съм с висше Sunglasses

# 18
  • Мнения: 2 640
Благодаря за новата тема! Дано я напълним с много строежи и все хубави   bouquet!

Ще снимам дограмата и отвън и отвътре, но като отидем да видим. Може би другата седмица.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
Айде и аз в новата тема  Hug
Ние чакаме проекта да стане готов вече 2 месец  #Cussing out  последно за идната седмица ще ни го донесе архитекта и да го внасяме в общината, че и там ще падне едно чаканеее  ooooh!
ДАНО тази година почнем строежа  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 288
вчера нашият архитект ни показа къщата във 3D. ей, много ми хареса. най-важното е, че абсолютно точно е разбрал какво искаме и наистина нямам никакви забележки към него. сега умуваме върху три варианта и ту ми харесва единия, ту другия  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 770
  Синьо безвремие... , дай да видим проектите и да помагаме ,щом толкова трудно избираш !  Grinning


 spam2 Като ти видя аватара и ми се подкосяват краката!  Embarassed Ще си сменя моя !
  Wink

# 22
  • Мнения: 2 255
ВЯРА , съвсем никакво развитие на нещата ли няма при вас?  Sad
за съжаление НЕ  Sick сега пък адвокатката е на някаква конференция  #2gunfire
а за архитекта .... ще си спестя коментара ...че  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 3 770
ВЯРА , споко ! Относно архитектите трябваше вече да си подготвена !  Joy  Съжалявам , че нещата са се забавили още , но .... всяко зло за добро !  Peace

# 24
  • Мнения: 2 255
ВЯРА , споко ! Относно архитектите трябваше вече да си подготвена !  Joy  Съжалявам , че нещата са се забавили още , но .... всяко зло за добро !  Peace
и аз така се успокоявам  Joy че като се върна от морето и всичко ще тръгне по мед и масло  hahaha

# 25
  • Мнения: 1 288
хехе, диди, и на мен така ми действа този мъж Crazy а сега ще го виждам и по-често, щом се присъединяваш към фенклуба  Party а стилът, който си показала, за хола е просто любим. явно имаме сходни вкусове.
ще гледам да кача фасадите от флашката и ще ви ги покажа. аз май вече взех решение. то основното е дали искаме съвсем чисти форми или леко по-раздвижени кубове.

# 26
  • Мнения: 2 640
хехе, диди, и на мен така ми действа този мъж Crazy а сега ще го виждам и по-често, щом се присъединяваш към фенклуба  Party а стилът, който си показала, за хола е просто любим. явно имаме сходни вкусове.
ще гледам да кача фасадите от флашката и ще ви ги покажа. аз май вече взех решение. то основното е дали искаме съвсем чисти форми или леко по-раздвижени кубове.


Чакаме с нетърпение да видим Simple Smile

# 27
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен в новата тема!
football ей по такива причини още не съм се записала. Видях някой много приятни идеи, но утре ще ги споделя , че Сънчо ме зове...

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Вчера ходих,но нали съм р..па забравих фотоапарата,но снимах с телефона.  Crazy
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247887&photo=5
Таваните в хола и кухнята са готови.Даже преградната стена в банята е на половина готова,защото сега трябва да направят плъзгащата врата и да влезе в стената./как го обясних  Crazy/

# 29
  • Мнения: 3 770
Браво , pavletutka ! Ще посрещате Коледа там ! Peace Обаче сега като видях и стълбището , съм още повече на мнения ,че трябва да избереш по-семпъл парапет , но в крайна сметка решението е твое!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт