Дюкан-110 - има ли други като нас изхвърлили 3 тона мас?

  • 43 208
  • 887
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
         Ха!Нова темичка- и то страхотна!!! LaughingЯ и аз пльос.
         Добро утро на всички!!!Лек,успешен и усмихнат ден с мнооооого свалени килца.
        ВЕЩИ,ВЕЛИКА СИ!Да си жива и здрава  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 308
Добро утро! Дано съм на първа страница този път!
Вещи и екип, благодарности за новата темичка, макар че звучи стряскащо това заглавие.   bouquet
Лек ден на всички от мен.
Сядам да ви чета. Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 444
Добро утро и от мен!
Пожелавам ви спорен ден и слънчево настроение.
Горда наистина изглеждащ много добре, венерас ти също Simple Smile
  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 3 090
Култово взе да ми звучи-хапвай на често и по-малко, наблягай на плодовете, не яж след 18,00 часа, спортувай и.......бля-бля-бля!
Да, прави са, че трябва да се хапва начесто - поне 4 хранения дневно. Аз се храня 3 пъти солидно, а имам и още 2-3 подгризвания. Може да се яде по малко, може и по повече - зависи от това дали си се нахранила или не. Не се тъпчем, а ядем, за да сме сити. Плодове - хич! Дори напоследък за плодовете има противоречиви мнения - дали въобще са полезни като носители на витамини. Не говорим за ползата от естествено узрели плодове, но откъде да ги намерим?
Яде се и след 18 ч. Ако си гладна, ще гладуваш до сутринта и ще стресираш организма ли?!! Не, ще си хапнеш, колкото и да е късно. Но ще гледаш по-късно вечер да ядеш протеини.
За спорта - привърженик съм на спорта, от декември спортувам почти всеки ден. Но през първите ми 6 дюкански месеца хич не спортувах и свалях стремително. Аз съм някакъв странен случай - не свалям като спортувам или свалям слабо. Преди Дюкан не смеех да го споделя на висок глас, защото звучеше кощунствено. Но сега ми е ясно, че има и други като мен. Да, като спортувам се чуствам супер, пълна с енергия, свежа и т. н.., но свалям по-бавно. а в началото за мен беше от съществено значение да сваля бързо - първо, за да ми олекне и второ, за да се стимулирам и амбицирам. Започнах да спортувам след свалени 35 кг. Не че пропагандирам да не спортувате, в  никакъв случай! Но всеки трябва да разбере истината за себе си.
Провокирана бях от този пост и взех да пиша, преди да изчета докрай. Ще довършвам после, отивам да си правя палачинката и изчезвам на работа.
Лек и усмихнат ден! 
Редакция - нали не изчетох до края, съм се публикувала в старата тема  #CrazyЕ, нека този пост да ми е вместо запис  Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 236
Е,и аз да се включа преди работа. Вещи и екип благодаря за готината темичка,кефя се на заглавието!Мерси за кафенцето,много ободряващо! А сега отивам да се трудя.Желая на всички усмихнат ден - с много минусчета и положителни емоциийки!!! bye

# 20
  • Мнения: 1 875
Добро утро, благодарности за новата тема на Вещиbouquet
Тегло.
Фотографът е един път Whistling Трябва да наема Халеева всяка сутрин Thinking
Ей така съм доволна Sunglasses

# 21
  • Мнения: 137
Добро утро, сладурки ! Hug Hug Hug
Благодаря на всички за милите думи. Да ви се връща Peace
Честита годинка на Бачи  bouquet
Лек ден ви желая и .........и да подхващаме четвъртия тон излишна мас #2gunfire

# 22
  • Мнения: 49
 waveyДобро утро мадами засмяни,
аз правя мини отчет преди 2 седмици направих месец и резултата беше -6кг а сега ....след 2 седмици паднаха още 2 килца
ако на някой му се стори малко за толкова време искам да кажа ,че умишлено си забавям свалянето за да е по- здравословно
само на  ПЗ карам не бързам още 12кг ми остават bye
може скоро да пусна снимчици ама може и чак като стане минуса 10
лек,успешен,отслабваш и приятен ден на всички  kaffeetrmker_2

# 23
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен
да се запиша в новата тема.
Лек и отслабващ ден от мен  bouquet

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро утро, момичета прекрасни!

Вещи, прекрасна тема! Как само изглежда хубаво всичко и окуражаващо за всички.

Аз имам -2 кг или общо -18. Сега тежа 83 кг.

Вчера пих кафе с една колежка испанка и ми наду главата да й обяснявам режима. Е, няма как. Обещах й в неделя да й преведа най-важните неща на испански и да й ги пратя на мейла. Бях ви писала преди, че тук режимът е непознат.

Страхотни снимки сте качили, момичета! Аз имам актуални снимки, но стари - в другия комп, който не работи и няма как да ги извадя оттам /засега/. Като го оправим, ще ги кача нейде из пространството и ще сложа линк.

Хубав, усмихнат и минусово-кантарев ден на всички!  bouquet

# 25
  • в баира
  • Мнения: 861
Здравейте, сладурки!
Вещи, благодаря ти, че си ме добавила в табличката ( и аз да допринеса за тоновете мас  Mr. Green)! Аз утре правя първия си месец и много се радвам, че ми остава малко до достигане на желаното тегло. Сигурно този 1 кг ще си го
 влача още месец. Ама нейсе.
Страхотни снимки видях в предишната тема. Тези линкове са ни стимула!!!
Отивам да си пия кафето, лек ден от мен!

# 26
  • Мнения: 1 209
Вещи , голяяяяма да порастнеш, в преносен смисъл  Simple Smile  Благодаря !

Аз режимствам- току що в работата изядох двоен кекс с 4 с.л. , но само защото няма да ям до дове4ера вероятно. днес тъй ми се налага.

Петък е , моми4ета, слагайте софрите с мъжовете да оплакна окото кат се върна дове4ера от бач Simple Smile

Келнееееер: аз да си поръчам: около 195/90 , с добър тен- намазан с мазнинка да леска на слънцето , 4е аз съм като сирене, а и контраст да има, умен и тъмнокос, 4е аз съм руса, заможен и доказал се, без патологи4на зависимост към майка си, с чувство за хумор- английско и така ... Simple Smile доставката към 21.30ч.

# 27
  • Мнения: 3 640
Добро утро, прекрасни!  Hug
3 тона мас! Уаууу!  smile3501 Наистина няма други като нас!  newsm10 Поздравления за всички!  newsm51
Специални прегръдки на всички, на които съм липсвала!  Hug Heart Eyes И вие ми липсвате, сладички!   love001
От мен отчет - 4-та фаза върви добре. Но напоследък много голяма амплитуда се получава. Към края на седмицата съм 58-59 кг, след П-ден съм 55-56 кг. Затова се замислям дали да не направя следното - да си спазвам 1П-ден на седмица (понеделник), а през другото време да мина на разделно хранене. Сега ще го проуча из основи и започвам. Мисля, че съчетанието на разделно хранене и Дюкан в 4-та ще ми се отрази перфектно и гарантирано ще запазя постигнатото.
Хубав ден на всички и много усмивки в петъчния ден!  Kissing Heart

# 28
  • Мнения: 213
Добър да е денят ви, прекрасни Дюканки! Честита ни нова тема - Вещи -  omm за неуморния ти труд !!!
http://a1.vox.com/6a00cd9727d6004cd500d4144832e13c7f-320pi
 - твоя човек още те чака  ! gydi
Катя - мерси за кафенцето и комплиментите!  sun
Катяджин -  Kissing Heart мила!
Рирелкаааа -  kiss гушам тъ !!!
Росченка -  sun - и твоите постижения са страхотни !
На всички ранобудни дами пожелавам слънце в очите и минуси на кантара !  thumbsup
И понеже е Протеинов ден -  smile3558 - http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebsm/gerardbutler/gerard_butler_2.jpg - за всички вас !!!  newsm18  newsm18  newsm18

ПП - Сънчееее  bye   mrstraetz - радвам се да тЪ видЪ !!!

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 09:32 от Геци 75

# 29
  • Варна
  • Мнения: 170
Добро утро на всички Дюканки! Поздравления на всички, които са постигнали такива забележителни резултати.БРАВО  bouquet Много стимулиращо ми действате.
Лек ден желая на всички и много свалени килограми  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт