МНОГОДЕТНИ МАМИ 38

  • 19 031
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 108
Паролата е 123456,а потребител - detralex.Как ги направих заключени и как да ги отключа - незнам.

Като се логнеш в сайта, при опциите на всеки албум има "настройки". Като влезеш в настройките, ще видиш опция дали албумът да е личен, или публичен. В момента албумите ти са настроени да са "лични" и затова не могат да се гледат без парола. Ако искаш да могат да се виждат от всички, цъкни опцията "публичен албум".  Peace

# 16
  • Мнения: 1 035
Хайде и аз цоп в новата темичка .Габи ,  страхотно си се справила   bouquet
Момичета да ви се похвалим с Тъста ....От 12 до 19 юли сме на почивка в Испания  Hands Clapсам сами , като младоженци и сега ако не успеем да направим един наследник ...няма кога да е
 Laughing Laughing Laughing
Дано само успея да се отърся от притесненията около раздялата с децата и да се насладя напълно заслужено на почивчица
Цоци , кажи на Ани че ми липсва ..и Тони белята също. Много поздрави за Юлето и Дидката. Весело пътешествийце
Много хубави дечица видях на снимчиците  Heart Eyes
По темата- мога да си позволя да ходя на работа , защото си имам мама свеки smile3534
Спокойни почивни дни на всички Hug
Щях да забравя  dohоще вчера прочетох , че днес наши дечица имат изпит....и стисках палци thumbsup

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:36 от Тъща 3

# 17
  • Мнения: 1 410
Тъщичке - в Испания е момента - за момче.А ние ще чакаме отчет.Прекарайте си чудно и се наслаждавайте един на друг ,така както в началото сте се гушкали.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте майчета,

Отдавна не съм имала време за форума!
Днес беше първият изпит на големия ми син - ей да ви кажа - такова задръстване имаше - едва стигнахме!
Не съм си представяла че толкова ще се вълнувам!
Приятно прекарване на всички почиващи и пътуващи!

# 19
  • Мнения: 1 818
Тъщичкееее, newsm44 много се радвам....сега остана да кажеш,че ще сте ми някъде наблизо ! Hug

Раде,къде кандидатства детенце...ще чакаме добри отлични резултати от изпита на всички батковци и каки  Peace

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:42 от gaby_s

# 20
  • Мнения: 1 744
Запис!
Искам и аз в Испания, или където и да е , само да е извън София!

Успех на кандидатстващите!
 Hug

# 21
  • Мнения: 2 641
мишимади разгледах всички снимки страхотни са. видях че си от русе. там живее чичо ми, ама никога не съм му ходила на гости  newsm78 така де не са ни канили, иначе е един от най богатите ви хора в града, не е като да нямат възможност. ама хора всякакви, здраве да е  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 641
кабо алма твоята колежка ми е писала, но съм го получила като спам и чак сега го видях и й писах.

# 23
  • Мнения: 1 410
ААА,не съм от Русе,Анаисче!От Видин съм,но живея в София.От къде реши,че съм от Русе ?

# 24
  • Мнения: 77
Mi6imadi страхотни снимки....прииска ми се и аз да имам момиченце Wink
НикиФин - дългото пътуване определено си е струвало, като гледам снимките  Sunglasses
Тъще, как ми се ще и на мен един меден месец.. тъй де да не сме нахални.. седмица Wink
Поздрави на всички Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 2 433
втора страница а аз не съм се записала още  ooooh! извинете ме
Цвети - забравих те - отивам да попълвам - дано не е късно Embarassed

Вече я попълних - анкетата де.

Сега да ви кажа две три думи.
Да не си помислите че сме приключили.. Mr. Green Е със строежа почти - ама сега разбихме долният етаж и се пънкаме с Галинча. щото до понеделник трябва да сме готови. Едно че е работен ден, второ че Цоцка пристигат у нас в понеделник вечер. Mr. Green Като гледам как всичко е разбито и окъртено...ми изглежда мисея невъзможна обаче ooooh! Но да се надяваме че ще се справим. Нали по принцип сме си "корпус за бързо реагиране" Joy Време е да приложим заучените техники и в наша полза. Свекър ни хич обаче не ни помага...щато е решил че точно сега е времето да се прави навес и Галин естествено трябва да му помага... Бе изобщо цирка е пълен! Mr. Green
Но пък за сметка на това съвсем скоро ще пускам снимки. Има няма 10 дена Joyт кога викам само още 10 дена...ама то все не става/
Айде лек и спорен ден ви желая
аз отивам да надзиравам Галин да не се мотае Joy

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 17:24 от JuliS

# 26
  • Мнения: 3 322
Пе6еходке, не може разнополови близнаци да са еднояй4ни  Wink Следователно са дву.

Ники, прощавай - не съм запозната с бизнашките работи... чакам Сватята да се накуми и тогава ще ги разучавам Wink


Не съм си представяла че толкова ще се вълнувам!

Раде, преди две години, когато се "явихме" с големия - паркирахме пред училището, аз повечето време плаках (сега не мога да ти кажа точно защо, ама така ми дойде отвътре), а мъж листеше темите и си отбелязваше важните пасажи с цел астрално да предаде сигнала...

Отложихме днешното преместване на мебелите (в кавички), щото ще ходим на друга вила и утре се местим!

# 27
  • Мнения: 710
Добър вечер момичета!
Вече съм работеща мама,нямам време да пиша и ми липсвате. Работя при частник с удължено работно време и много проблеми с началници и колежки по повод по-ранно излизане,винаги е било така и когато големите деца бяха в градини и в началните класове,все съм била сама без помощ.Просто децата порастват по-рано и се научават да бъдат самостоятелни.А сега всеки си има задължения,един води Джо на градина,другия го взима.Ходят момчета да плащат сметки и правят всичко друго,мама само ходи на работа,вечер успява да скалъпи някаква вечеря и това е. Живота си върви и ние се нагаждаме според обстоятелства.
Намислила съм да уча,още незнам какво искам и как ще стане,има риск да ме уволнят ако правя отсътствия.Обаче искам да се развивам,не искам цял живот да работя в шивашка фирма,вече съм 10 години на едно и също работно място.
Да честитя на всички празнували празниците си   bouquet
Лека вечер  Hug
Кабо Алма ще ти пиша на лични,надявам се скоро  Grinning

# 28
  • Мнения: 159
Здравейте, позагубих се няколко дни, а вие сте писали, писали...
Габи, благодаря за новата темичка и за невероятните рецепти, които си публикувала в твоя сайт!  Hug Страхотна си! От къде намираш време... А я кажи каква е тая нова лентичка под твоите постове? Какво си запланувала?   bouquet
Цоци, приятно пътуване пожелавам на цялото семейство! (вече пътувате, ама съм сигурна, че ще намираш начин да ни надзърташ от време на време, нали?)  Hug
Тъщичке,  Hug, тук съм, но във всяка свободна минута, която имам, правя един ужасен технически превод от английски, та очите ме болят вече и за почивка, вместо да пиша във форума, лягам на дивана и умирам за 5-10 минути... Такааа, Испания значи.... Ми то най-хубавите неща стават, когато най не ги очакваш... Пожелавам!
По въпроса с работата - аз лично смятам, за себе си, че никой няма да ме трае с милите ми дечица, защото все още доста боледуват, а съм се зарекла болни да не ги оставям на бабите. Свеки си работи (сигурно никога няма да се пенсионира, тя е от активния тип), а майка ми ме притеснява често с нейната гадна мигрена... За бавачки в Разлог няма какво да коментирам, в момента това е пазарна ниша  Joy Няма кой да работи, ама няма и кой да плаща. Аз работя вкъщи, предимно, телефон, факс, интернет - това са ми най-важните активи, и доколкотоне съм на минус, успявам да кретам с моята малка фирмичка. И си мисля, че поне още 5-6 години ще изкарам така.
А как ми се ходи на море... Планинско чедо съм си, но и плажът не ми е чужд... Но нашта хубава Яна има една такава хубава чевствителна кожа, че нито мога да я покажа на плажа, нито да я топвам в море или басейн. Ще трябва да почакам...
Толкова засега от мен... Лека нощ!   bouquet

# 29
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте мами и аз да се запиша тук,отдавна не съм писала,но от работа и нерви не остава време.Слава богу нещата започнаха да си идват по местата.На мама операцията мина успешно,толкова добре колкото изобщо не сме се надявали и вече се възстановява,резултатите от хистологичните изследвания дойдоха,тумора е доброкачествен,чак на лекаря не му се вярваше,взех ги с баща ми засега в къщи защото се бях пренесла при тях в апртамента за един месец,но от цялата работа страдаха и мъж и деца и аз,сега ми е доста по-леко.На Валерия махнахме гипса след операцията и даже приключихме с физиотерапията,започна да ходи на тренировки и лека полека се оправя.Гошко е отличника на класа,дано и догодина да му се учи толкова,че ни чака кандидатстване,малкото Цвете си го водих на работа и не прави разлика между вкъщи,офиса и колата,беше на цели три сделки с мене,нотариуската остана възхитена,толкова послушно дете не била виждала,седи на стола,мълчи и не пипа нищо.
Надявам се да успееме да стигнеме до морето,но ако не лятото,ще отидем есента,все ще е почивка.
Направихме си една разходка до Козлодуй миналата седмица,но този път снимки няма,спираха ни полицаи едва ли не на всеки 100м.,накрая един се заяде,че са пуснати халогените,не задния,който е за мъгла и пречи,а предните и ни написа фиш за 20лв. по чл.185.,все повече се убеждавам,че в тая загубена държава(не страна,тя си е много хубава)оправия няма да има в скоро време,то бива,бива,ама чак толкова своеволия и колкото и да си изряден все за нещо ще се закачат тъпите полицаи,'щото колата е чисто нова,детето е в столче,всички сме с колани и големите деца на задните седалки,прегледи ,каско,гражданска,караме бавничко(защото разглеждаме все пак),мъжа ми полудя,каза,че повече никъде няма да ходим,това на нищо не прилича.Та така,не си пускайте халогените,освен ако няма ясно видима мъгла Wink

Габи  bouquet

Миши,много сте сладки,албумите са ти публични,би трябвало да излизат,май пускаш линка неправилно,ето така трябва да става:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237746

Айде махам се сега и дано остава повече време за писанеи четене на форума,че много си ви обичкам всички Heart Eyes

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 03:29 от Пиги®

Общи условия

Активация на акаунт