Да сте изтървали парфюм?

  • 4 896
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,
да ви разкажа  ooooh!

Имам едно Гичи Руш, колко е оригинално незнам /но мисля, че е/ - та няма капачка и го изтървах на теракота, и пръскалото се смачка. Но не се счупи шишето. Спря да пръска, мислех, че е от пръскалото. Но намерих друго, същото - и се оказа, че не е от това / на друг парфюм сложих счупеното пръскало, и няма проблем/

Значи нещо друго, вътре, се е прецакало ...

Какво мога да направя - дали има възможност да ми го прелееят?  Embarassed
Иска ми се да го ползвам ...

На някой да му се е случвало подобно нещо  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 081
Аз веднъж си изпуснах чантата с парфюма вътре / Ултравиолет и беше чисто нов, при това 100 мл / , счупи се вътре шишенцето и няма да ви разправям какво се получи  Sick
2 седмици яко миришеше всичко около мен, докато не си смених чантата, но за парфюма още ме е яд  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Пробвай, ако можеш да измъкнеш маркучето от пръскалото, или да му изтърбушиш чарколяците вътре. Не се сещам за шишето на този парфюм, но ако пръскалото е захванато с метално пръстенче, стиснато върху шишето, може да го отвориш с отвертка.

# 3
  • Мнения: 812
малко офф,прочетох да сте ИЗТРЪПВАЛИ от парфюм Joy Joy Joy

# 4
Нямам представа откакво може да не пръска.
Аз също съм изпускала парфюм на теракот и моя направо си се счупи.
После цяла седмица съм проветрявала апартамента

# 5
  • Мнения: 730
Единственият вариант е да махнеш капсуловката на отвора на шишето и да го занесеш да ти го прелеят в друго шише с тези пулверизатори на винт дето са за наливните парфюми. Тоест- отвориш ли го, шишето става неизползваемо, но поне парфюма ще си ползваш. Възможно е вътре тръбичката да се е откачила от пулверизатора и това да е причината да не пръска.

# 6
  • Мнения: 1 234
Вергилия,щом не е от пръскалото,сигурно е от маркучето.Може нещо да се е запушило,или да е било притиснато от металния пръстен,нещо такова си мисля.Пробвай да махнеш пръстена,както ти казаха другите момичета вече,дано се получи,и ще можеш да прелееш парфюма в др. шише Peace
Иначе по заглавието-изпускала съм парфюм на теракота-някакво менте,във вид на обувка,тока беше капачката,Cindarellа се казваше и беше  Sick Тъкмо го полазвах на една приятелка колко е отвратителен и сладникав и оп,изпуснах го  ooooh! Няма да ви казвам как смърдеше къщата една седмица на тая проклета гадост #Crazy Sick

# 7
  • Мнения: 1 316
Аз мислех, че съм единственият карък, който си е счупил така парфюм... При мен беше много нелепо: предния ден моя любим ме сюрпризира с хубав парфюм (Салваторе Ферагамо), точно миризма, която харесвам. На другия ден се прибирахме от Австрия и в една тоалетна без да искам си обърнах чантата и той падна... естествено, пръсна се на парчета... Cry Много се ядосах, ако не беше чисто нов, нямаше да ми е така криво, ама... Както и да е, поне тоалетната на тази бензиностанция със сигурност още ухае приятно Mr. Green
По темата: според мен е нещо от маркучето вътре..

# 8
  • Мнения: 758
аз не съм изтървала парфюм и дано не ми се случи,щото толкова пари на вяъра!

# 9
  • Мнения: 280
По Коледа подарих на приятеля си Bulgari Aqua в едно пликче за подаръци.Не щеш ли излизайки от вкъщи,по стълбите пликчето се скъса и парфюма се разби на парченца Rolling Eyes
Дълго време входа беше ароматизиран Simple Smile
После му купих нов,същия  Hug

# 10
  • Мнения: 212
Счупеното носи щастие:)Не се косете толкова..

# 11
  • Мнения: 3 376
И аз имам същия проблем с два парфюма.

Откога се моля на моя мъж да направи нещо по въпроса,но уви Tired Аз си мислех да ми махне с клещи металния пръстен или нещо такова и да си ги прелея после,защото така или иначе стоят неизползваеми сега,а са почти пълни и двата.

Не мисля и че има значение дали е оригинален парфюма или не,защото май е на един и същи принцип пръскалото.И пак се чупи.. Tired Единия ми е любимия Light Blue,другия ми е от чужбина пак,но не е някакъв супер известен.  

Така или иначе детето им разказа играта и на двата.

# 12
  • Мнения: 758
Счупеното носи щастие:)Не се косете толкова..
може и така да е,но как да не се косиш след като си пръснал толково пари за скъп парфюм и после да се счупи? newsm78

# 13
  • Мнения: 221
На мен един Boss спря да ми пръска,без да е падал или удрян.А беше почти половината от 100 мл.Та се мъчих с нож, с отверка,но повярвайте много е здраво.Накрая успях и го прелях в стъклено шишенце от Nivea.Та изпръсках си го де ... Wink

# 14
  • Мнения: 738
И на мен ми се прецака един Ултравиолет, спря да пръска...Не съм и търсила вариант да го оправям, че и без това пръсках наляво-надясно само и само да го изпръскам, че ме дразнеше Laughing

Общи условия

Активация на акаунт