Моля, препоръчайте ми успокояващ гел за венци

  • 10 285
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 781
Чувала съм, че има такива успокоителни гелчета при зъбоникненето, но до сега не съм се интересувала понеже не ми се е налагало.
От няколко дни сина ми много се мъчи и ми се иска поне малко да облекча болката му Cry

# 1
  • Мнения: 1 103
Калгел

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
При сина ми ползвах Калгел. При него обаче зъбоникненето не беше мъчително и не знам до колко е бил ефикасен гела.
Също слагах в хладилника "чесалките" му за венци и после му ги давах да ги дъвче. Студеното облекчава.

# 3
  • Мнения: 135
сестра ми ползваше КАЛГЕЛ за децата и беше доволна а ние не сме чак толкова доволни Thinking и мен ме интересува нещо подобно

# 4
  • Мнения: 1 215
Аз ползвах с Емма Калгел и Дентинокс, мисля същото и с Индия

# 5
  • Мнения: 10 983
Дентинокс Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 693
Пансорал! Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
калгел,но не е бог знае какво облекление

# 8
  • Мнения: 764
Дентинокс и Калгел. Дано на вас ви действат. При нас нямаше много ефект или ако е имало, то не е за повече от 15 мин. - половин час и аз спрях да ги използвам.

# 9
  • Мнения: 104
Ако си позитивно настроена към хомеопатията може да опиташ с hamomila например 15...успокоява много според мен
На нас ни го предписаха 4пъти по 5 топченца, разтворени в лъжичка вода...

# 10
  • Мнения: 7 201
Дентинокс и Калгел.
Peace И аз това ползвах.
Чувала съм добри отзиви за Генгигел-гелчето.

# 11
  • Мнения: 96
Ползвала съм и хомеопатичните Hamomilla 15CH

# 12
  • Мнения: 545
Gengigel baby,аз лично съм доволна от него.

# 13
  • Мнения: 5 391
От Дентинокс май съм най-доволна

# 14
  • Мнения: 554
Дентинокс Peace

# 15
  • Мнения: 30 969
Днес взех Дентинокс.

# 16
  • Мнения: 780
Мажех с Дентинокс.Педиатърката беше предписала Камомила 15/така ли се произнася?!?/.Когато беше нужно, вечер давах Нурофен.

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сравнявала съм съставките на Дентинокс, Калгел и Пансорал - единствено в Дентинокса има лидокаин, така че логично той би успокоявал най-много.

Него съм ползвала и за баткото, ползвам и сега за малкия, но всичко е строго индивидуално - някой деца не "усещат" кога има пробиват зъбките, други направо се мъчат...

# 18
  • Мнения: 3 929
Аз ползвах Калгел, но един много добър педиатър в София беше препоръчал мазане на венците с течен аналгин. На моя син много му харесваше тази горчилка.

# 19
  • Мнения: 4 784
http://www.expresschemist.co.uk/product_2029_ashton-and-parsons- … -powders-20x.html
Ако можеш да си поръчаш ето тези прахчета, препоръчвам ти ги най - сърдечно. Благодарение на стара тема от форума, разбрах за тях и много ни помагат. Иначе ползваме също така Калгел.

# 20
  • Мнения: 174
Дентинокс Peace

# 21
  • Мнения: 2 131
Ползваме вече поредната опаковка Дентинокс. С друго не съм мазала венците на Алекс.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 240
1. Генгигел
2. Пансорал

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дентинокс

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Калгел и Дентинокс

# 26
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
дентинокс и пансорал yes yes yes

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Дентинокс!

# 28
  • Мнения: 313
Аз мажа с Калгел, но досега зъбоникненето ни беше безпроблемно, така че не знам доколко е ефикасен. Дано и занапред да е така при нас, а на вас да помогне.

# 29
  • Мнения: 1 717
генгигел  Peace

Общи условия

Активация на акаунт