В НОЕМВРИйското тумбаче скрила съм аз моето юначе!

  • 9 399
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 031
Иве моят батко ви отмъкна  хубавата мома smile3533

# 31
  • Мнения: 611
Иве запазена е за Гогата  Flutter
Тя Тонеска обеща да е добра с нея и къща у Пловдив или у софето ще им купуваме на дЯцата Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 8 501
Вале, извинявай за грешката, объркала съм "Т" с  "Б", ама карай смях да става tooth Весело празнуване довечера. Tada
Ох, с тая бременост голяма блейка съм станала, дано после се оправя. newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 167
Вале, извинявай за грешката, объркала съм "Т" с  "Б", ама карай смях да става tooth Весело празнуване довечера. Tada
Ох, с тая бременост голяма блейка съм станала, дано после се оправя. newsm78


 Hug


Иве, тя момата вече е обещана, ама яко му дупе на зетя, тъщата като каже искам царевица януари  hahaha Joy

# 34
  • Мнения: 1 031
На зетя ще му купим кола - да ходи да търси царевица на тъщата Mr. Green Joy

# 35
  • Мнения: 611
Иве, тя момата вече е обещана, ама яко му дупе на зетя, тъщата като каже искам царевица януари  hahaha Joy

Хаааааахаахахаха Вале как ме разсмя само  Joy Joy Joy
Пууууууу ще ме спукате с тази царевица сега Laughing Аз днес пак си хапнах де , да не остана валат Mr. Green


Днес за втори път ми казаха че ще имам момче  Flutter Те и за Цветелина така ми викаха до последно , ама то излезе с дуда  Laughing

Аааа ТОнеска само така , бензина ще е от мен Crazy

# 36
  • Мнения: 1 031
Хрисе интересното е че и на мен всички ми казваха, че ще е момиче, а аз снощи със собствените си очи видях, че си имаме мъжки атрибути - дали няма да изчезнат с времето Mr. Green Mr. Green hahaha

# 37
  • Мнения: 827
Ей тук е забавно Laughing
Хрисе, Хрисе... има да се споменава тая царевица чаак до ноември  hahaha Ама пък Тонеса май иска да тренира от сега за свекървичка Mr. Green И то два пъти ще бъде Laughing
Руми ама наистина ли ти ги правиш тия торти?Я дай насам каталог с ценова листа, че как понеделник съм рожденничка ми се щеше нещо по така.

# 38
  • Мнения: 17
Честити сини гащи на всички мами днес! stork-boy
Тонеса Много рядко  момченце да не иска момченце,явно твоя хубавец е от рядко срещаните батковци! Grinning
Хриска момата ти е голяма сладурана!Горко му на тате като порасне ,има да ги гони зетьовите box  Joy
Мишле не се ядосвай много ,но пенсиите не са от най приказливите.Защо не опиташ да я смениш?
Ели Не се притеснявай ние ще те познаем! Heart EyesА след това и нас ще ни има в албумчето.Нали ще носим фотоапарати Laughing
Руме на който го може го може smile3501
Вале честит ти рожденик!Мнооого да те глези  bouquet

# 39
  • Мнения: 4
Здравейте Тумбаланки Wink
Аз от онзи ден вечерта нямах нет, че татето забравил да го плати, ама нейсе днес дойде.
Бързо да се отчета. Ще си имаме МОМЧЕНЦЕ. Всичко му е наред и е много сладичък, но нямаме снимки за съжаление Sad
А сега, каквото запомних от четенето:
Тонеска и Кармелита, честити ви сини гащуря  bouquet
Адашче, да ти е жив и здрав мъжо. Много да те слуша и обича newsm59. Ама аз съм сигурна, че ще е така, щото близначетата сме такива newsm53
Хрисе, много сладка таз твойта девойка бе. Я гледай що кандидат свекита от сега.

# 40
  • Мнения: 9
Хриска,много ти е красиво момиченцето.Да ти расте живо и здраво  love001
На всички майчета весел уикенд newsm44

# 41
  • София
  • Мнения: 210
Трифи, в МД ми казаха, че резултатите от БХС ще са готови за 4 работни дни, но аз отидох на петия. Не им знам телефона.
И аз да се похваля - купих си панталон, че да не ми стяга на тумбака. За софийските мами: магазина е на Алабин (където върти трамвай 5). На витрината дрехите са като за дебели пенсионерки, но вътре след много ровене може да се открие нещо на поносима цена.
Хриска, момата много сладка! Не може ли и ние да се запишем за кандидат женихи? Моето диване може да си пада по каки Laughing

даде и на мен за 4 раб.дни ми казаха. Еми ще отида в понеделник...
Честито за дънките, тва е моя магазин също  newsm10. Купих си дънки още преди месец, може и повече. Да не сме си купили един и същ модел   Grinning Преди него бях влизала в един друг за бременни , имаха само 2 чифта дънки и останалото панталони, дънките бяха грозни и струваха 85лв , а в този магазин , който си обяснила имаше голям избор за по 50лв. Като се закръгля още малко ще си купя пак от там нещо.

# 42
  • Мнения: 1 031
Валчо що не слизаш да кажеш как мина прегледа newsm78

# 43
  • Мнения: 4
Обадих са бре, ама съм на предишната страница Wink

# 44
  • Мнения: 4
Да питам нещо и аз. Защо не мога да отворя албумчето ни , някакъв бъг ли има, що ли???
Има ли и друга от вас този проблем?

Общи условия

Активация на акаунт