Бременни чужбински мами - 20

  • 16 768
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 545
Вери, разбира се, че едно секцио не значи, че и второто трябва задължително да е пак секцио. Просто от опита си моя гинеколог твърди, че често след предизвикване на раждане и доста мъки, пак се стига до там, затова ме посъветва директно да го направя. Иначе и аз бих опитала да родя нормално, много ми се иска даже, но ред обстоятелства ме принуждават да се съглася с доки. Пък да видим.....
А как е секциото в Бг - нямам представа. Тук си е доста нормален вид раждане, на третия ден си си вкъщи. Аз поне първия път се възстанових доста бързо.

# 46
  • Мнения: 130
Честити бебчета  на Майра и Марински !   Hug

Да са ви живи и здрави малките душички и само радости да ви носят,а на вас бързо възстановяване и скоро да сте по разходки!   bouquet   bouquet   bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 5 713
Да, и тук на 3-я ден изписват със секцио. Нормално раждане след 24 часа.

# 48
  • Мнения: 410
искам да дам стимул на всички,които искат бързо след раждането да върнат старите килограми.

# 49
  • Мнения: 6 390
Ехооо
какво е това затишие пред буря...
Много сте ми съмнителни като не пишете... да знаете...
Аз вчера бях на доктор, запис на тонове, ала-бала... изненади няма да има най-малко седмица, другата пак така...

Асе
пусни се по бански, така не си ми достатъчен стимул  Mr. Green
Всъщност трябва да пускаш, една преди и една след бременеенето, или нещо такова... така нямам база за сравнение Sunglasses
Майтапа на страна, браво че си си върнала кг-мите, ама ти май беше казала че искаш още повече кг да махаш или какво беше ... забравила съм  Blush
На диета ли си - каква, спорт, секс, копане в градинката ...или какво там правиш... издавай тайната  Mr. Green

Слипиии... Смърфиии...
вас ви мислиме най-много, другите ще са изненада  Wink Party

# 50
  • Мнения: 5 713
Сложих снимки на Ясен в един общ албум.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247114&photo=128

От последната на 16-та стр до първата на 18-та.
 Simple Smile

# 51
  • Мнения: 6 390
Вериии
 Heart Eyes Hug голям сладур е Явката  Flutter Sunglasses Истинско мишле... колко бързо се забравят тези неща  Blush

# 52
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Меган днес е родила, бебе Емма, добре дошло да е! Много радост да носи!
Eli, аз ви наблюдавам!
Трябва да стискам, така, че ти си на ред, след Слипи и  Смърфи де.
Вери, много голям изглежда Ясен и хубав, браво на него, не си е губил времето, докато те мъчеше Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
Имам съобщение от Мамбата, преписвам дословно:

Бебе Виктор се роди в 18.41 на 24.06 - 3.450 гр. 50 см. Раждането мина добре, сега сме в болницата.

Честито на Мамбата, да расте здрав малкия победител, а на нея леко възстановяване!

Честито и на скоро обебилите се мами : Меган, Майра и Марински. Здраве и щастие на тях и семействата им!

# 54
  • Мнения: 6 390
Аааа знаех си аз  Party
Смърфкеее
честит юнак!!! Да ти е жив и здрав и мноооого да ви радва!



честита бебка с прекрасното име Емма  Wink Party и на Меги!!!
Супер ден, мисля че и Слипито като не се обажда има нещо  Whistling Whistling Whistling

Ките
аз чак към 15.7. ще да раждам... има много преди мене  Mr. Green Емата я носих 2.седмици в повече, тръгна да излиза в деня в който ме викаха в болницата, сега казаха че една седмица ще ме чакат, и на 15.7. да съм ходела с чантичката в родилното... та се броя за 15.7. чак...

# 55
  • Мнения: 410
честито на меган!да ви е жива и здрава и много да ви радва!                                                                    честито и на мамбата!                                                                  ели-няма тайни и няма диети.ей така си свалих.а наистина искам още Mr. Green.лек и усмихнат ден от нас с Оливия.  bouquet

# 56
  • Мнения: 5 713
Момичета, да ви кажа една хубава новина Simple Smile:

Днес в 10 ч. Sleeping Beauty роди красавицата Мишел Софи. Тя тежи 3570 гр. и е висока 50 см.
Sleeping Beauty е родила нормално за по-малко от 2 часа.



ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА С ХУБАВО ИМЕ!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 57
  • Мнения: 502
Да няма тук някаква уговорка всички да родят в една седмица ?  Laughing Heart Eyes Sunglasses

3 бебета в един ден отдавна не съм приветствала!  Wink



Честито бебе Виктор на Мамбата!

Честито бебе Ема на Меган!

Честито бебе Мишел Софи на Sleeping Beauty!


Нека и тримата растат здравички и силни, много да слушат и само радост да носят на семействата си!


Очаквам гордите мами да се завърнат с разказ и снимки!



Четвъртата биба е за следващото бебе, което ще се появи!  Laughing


Вери
, Яската е много сладко бебе. Да го гушнеш от мен!

# 58
  • Мнения: 5 713
Благодаря за хубавите думи!    Hug

# 59
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Момичета, да ви кажа една хубава новина Simple Smile:

Днес в 10 ч. Sleeping Beauty роди красавицата Мишел Софи. Тя тежи 3570 гр. и е висока 50 см.
Sleeping Beauty е родила нормално за по-малко от 2 часа.



ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА С ХУБАВО ИМЕ!

  bouquet   bouquet   bouquet


аааа, Вери, няма да се ра3берем така Naughty....а3 бях щьркелчето на Слипито, а ти си ме и3преварила Whistling....ама е 3а хубаво, няма да се сьрдим я Hug Heart Eyes

честити дечица на всички момичета- нека растат 3драви и щастливи  Hug Hug Hug

бебе Виктор на Мамбата
бебе Ема на Меган
бебе Мишел Софи на Sleeping Beauty
бебчетата на Майра и Марински


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт