ЦЕНИ НА УЧИТЕЛКИ КОИТО ВЗИМАТ ДЕЦАТА ОТ УЧИЛИЩЕ 1 КЛАС

  • 4 681
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 967
За тази цена аз бих искала да прави малко домакинска работа, като да сготви за детето и да глади например. Вярно е, че трябва да се уплътнят тези 8 часа иначе 600 лв. са доста.

# 16
  • Мнения: 745
Е чак пък и преговори за 600 лв #Crazy. Обиколих всички частни занимални и цената им за цял ден е между 10-13 лв с обяда. А за половин ден е 8 - 10 лв. Както и да го смяташ повече от 250 лв за половин ден няма да дадеш. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 192
А стига, бе! какви са тия цени!!!Ами че аз работя за има-няма 500 лв на месец, нощни дежурства, реанимация, дали не ми пуши повече главата от тази на една учителка, дето се занимава с ЕДНО дете!!

# 18
Сега разбирам каква благодат е да си имаш под ръка баба и дядо , и то грамотни и наред с главата. Да са ми живи  и здрави!

Тия 600 лв. ми се виждат доста, ама ако става въпрос за София, може там да е нормално.


Майка на Хриси, ти поразпита ли за частна занималня?  Какви са цените там?

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ти май ни пускаш по наклона. newsm78
Какви са тези цени,какво е това чудо?
За тези пари ще го дам в частно училище. Peace

# 20
  • Мнения: 2 708
Момичета, я да не се вълнуваме толкова. Като гледам, авторката не се е весвала от тогава. Може пък да е искала да се похвали колко излишни пари има? newsm78 Знае ли човек? А може и наистина, да не знае какви са цените.

В такива случаи нали знаете какво казват по възрастните хора "Имала бол пари, дала ги" Stop

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 390
Хич да не чакам до пенсия аз, ами да идвам в София. Thinking
Къде ги тези родители дето дават толкова пари.Аз поне още не съм амортизирана учителка  Mr. GreenЩе се спазарим.
А сериозно-множко ми се виждат 600лв...

# 22
  • Мнения: 120
С риск отново да взривя тук четящата и пишеща аудитория.

Дъщеря ми завърши 2ри клас. Имахме учителка, която трябваше да я взима от учлище и да готви с нея уроците. Поиска ни по 10 лева за час или общо излизаше по 700-800 лв на месец (училището е далеч от нас и пътуването от там до дома е около 30-40 мин).  Стигнахме до споразумение само да идва да готвят уроцие, а бабите и таткото и аз се редувахме да я взимаме и водим у дома и така плащахме по около 400 лева на месец.

Ами много е, ама аз нямах друг избор.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Ти направо ме разби!  Peace И какво толкова има да ги готвят тези уроци? Предполагам, че детето не е със специални образователни изисквания или дефицити, че да има нужда от някой да му помага постоянно. Нали и аз имах второкласници и зная какво се учи! Най-много да се наложи обясняване на някоя задача или нещо по ЧП и ЧО. Но това се прави за половин-един час и не отнема половин ден. Какво е правила тази жена, държала му е ръката да пише или го е изпитвала за всяка задача?
Че на всичко отгоре да не го прибира от училище, а само да седи с него вкъщи! Десет лева на час искат за подготовка за кандидатстване за седми клас, а не за писане на домашни.

# 24
  • Мнения: 120
Ти направо ме разби!  Peace И какво толкова има да ги готвят тези уроци? Предполагам, че детето не е със специални образователни изисквания или дефицити, че да има нужда от някой да му помага постоянно. Нали и аз имах второкласници и зная какво се учи! Най-много да се наложи обясняване на някоя задача или нещо по ЧП и ЧО. Но това се прави за половин-един час и не отнема половин ден. Какво е правила тази жена, държала му е ръката да пише или го е изпитвала за всяка задача?
Че на всичко отгоре да не го прибира от училище, а само да седи с него вкъщи! Десет лева на час искат за подготовка за кандидатстване за седми клас, а не за писане на домашни.

Абсолютно си права, но... Аз и таткото се прибираме в 9 часа вечер. Не мога да карам детето да решава недорешениете задачи по това време, а и аз нямам сили да обяснявам след 12 часов работен ден. Бабата, която седи при него е доста възрастна и имаше затруднения с материала за 2ри клас. Учителката седеше в къщи по най-много 1-2 часа, за да се увери, че всичко е написано, подготвено за другия ден и да се поупражнят малко. А парите бяха много - спор няма, но не намерих нищо по-изгодно.

 

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Надявам се да намерите по-благоприятен за всички начин. Ако имате възможност може да поддържате връзка с детето по скайпа или телефона и да му помагате от разстояние с уроците.

# 26
  • Мнения: 3 622
maikata na Hrisi синът ми тази година завърши трети клас и от първи до сега си има пенсионирана начална учителка в къщи. Тази година и плащахме  по 15 лв. на ден, но мисля че на есен ще увеличим сумата. Много съм доволна от нея. Като си научат уроците се упражняват, четат книжки или разни енциклопедии. Ако имаш възможност си намери такава отколкото детето да ходи на занималня. Индивидуалното обучение за мен е по добро от колкото в занималните.

# 27
  • Мнения: 43
Хайде, стига бе - 600 лв. Shocked Shocked Shocked Тия хора вече се оливат... те парите да не ни ги подаряват... Миналата година се шашнах, че искат по 400+карта за транспорт+телефон. Ми, това ми е заплата... Ей, бива, бива, ама чак толкова... за половин работен ден.

# 28
  • Мнения: 7 263
Ако си говорим съвсем сериозно - къде и как намирате подобни жени? Лично аз бих искала да се срещна с една, две, защото варианта обучение в къщи ми харесва повече от каквато и да е занималня.
Естествено е излишно да коментирам безумни цени от сорта на 600 лв на месец. Подочух и за една преподавателка искаща 10 лв на час подготовка на 1-класник Shocked Twisted Evil. Е извинявайте ама 20-25 лв са специализирани уроци по езици и математика, а най-вероятно и по БЕЛ при това от доказали се реномирани преподаватели / преподаващи в езикови и математически гимназии/, а не от учителка преподаваща в кварталното Н-ско школо с общо 5 години стаж и в момента примерно в отпуска по майчинство...
Иначе уроците като цяло нормално се движат в границите 10-15 лв на час, но пак казвам специализирани уроци по даден предмет, а не писане на лулички, ченгелчета и смятане до 20  newsm78

# 29
  • Мнения: 110
ще се включите ли в темичката ми - учебното съдържание в начален курс?

Общи условия

Активация на акаунт