За бащите на момичета..."Не пипай дъщеря ми"

  • 9 524
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
Цитат
10 правила на бащата на момичето

Правило # 1: Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.

Правило # 2: Не докосвай дъщеря ми пред мен! Може да я гледаш, стига да не си спускаш погледа върху нищо под брадичката й. Ако не можеш да си държиш очите и ръцете далеч от тялото на дъщеря ми, ще ги изтръгна.

Правило # 3: Разбирам, че се смята за модерно, момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти са абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, за това ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

Правило # 4: Сигурен съм, че са ти казвали, в днешно време секса без предпазител, може да те убие. Нека те уверя, че аз съм предпазителя и аз, ще те убия, що се отнася до секс с дъщеря ми.

Правило # 5: Обикновено за да се опознаем казват, че трябва да си говорим за спорт, политика или наболелите теми на деня. Недей! Не го прави. Единствения разговор, който искам да водя с теб е, относно това кога ще върнеш дъщеря ми невредима и единствената дума, която искам да чуя от теб е „рано”.

Правило # 6: Не се съмнявам, че си популярен и имаш възможност да се срещаш с други момичета. На мен ми е все тая, ако й на дъщеря ми също. В противен случай, веднъж щом си излязъл с моето малко момиченце, ще продължиш да се срещаш само с нея, докато тя не приключи с теб. Ако я накараш да плаче, ще те накарам да плачеш и ти.

Правило # 7: Кибичейки в хола ми, с надеждата дъщеря ми да се появи, и минава повече от час, не се вайкай и тюхкай. Тя си слага грим, процес който отнема повече време от пребоядисването на моста Голдън Гейт. Вместо да ми висиш така, по-добре направи нещо полезно, като да смениш маслото на колата ми.

Правило # 8: Места неподходящи за среща с дъщеря ми. Места с легла, дивани и всичко по-меко от дървен стол. Места, на които няма родители, полицаи или монахини. Тъмни местенца. Места, където се танцува, държат се ръце и изобщо хората са щастливи. Места, на които средната температура е такава, че да предполага, дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка закопчана до горе. Филмите на романтична тематика и със горещи сцени трябва да се избягват, филми за електрически триони са добре. Мачовете също, а най-добри са старческите домове.

Правило # 9: Не ме лъжи! Може да изглеждам със шкембе, оплешивяващ, на средна възраст тъпанар, но относно дъщеря ми, аз съм всичко знаещия, безмилостен Господ на твоята Вселена. Ако те попитам, къде и с кого отивате, имаш само една възможност – да ми кажеш истината, цялата истина и само истината. Имам пушка, лопата и пет акъра земя зад къщата. Не се занасяй с мен!

Правило #10:
Страхувай се! Много се страхувай! Много малко ми трябва да сбъркам колата ти с хеликоптер идващ откъм оризището близо до Ханой. Когато ми прищрака, гласовете в главата ми започват да ми напомнят да си изчистя оръжията, докато те чакам да доведеш дъщеря ми у дома. Казваш паролата, изричаш на висок глас, че си върнал дъщеря ми невредима и рано и се връщаш в колата. Не е нужно да влизаш вкъщи. Мъжа до прозореца, с боядисаното лице, това съм аз.

Така ли е татковци ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 226
Все още не зная, но има и такива мъже.Моят  newsm78 май ще бъде такъв  hahaha Joy Joy Joy

Като му го прочетох, каза, че има чувството, че го е писал той  hahaha Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 20:21 от stelllla

# 2
  • Мнения: 2 172
Бооооолна тема! Щеше да бъде весело ако не беше тъжно. Ама моичкият наистина щеше да си купи пушка......... doh red

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 12:04 от Аист

# 3
  • Мнения: 883
А моят баща е ловец и има цял арсенал. Толкова ме беше страх да представя бъдещия си съпруг Praynig Запознах ги точно седмица преди годежа. И сега 10г. след сватбата беше много изненадан, че ще имаме още едно дете! Чак се притесни.

# 4
  • Мнения: 1 289
Малиии,само моят ли не е бил такъв  newsm78  Поне не го показваше изобщо,де,а и аз само с трима съм го запознавала и то единия беше мъжа ми. Само каза да не се натискаме под уличните лампи,както са правили с майка ми  Joy

# 5
  • Мнения: 2 172
Аз за мъж ми говоря Simple Smile, че работата с голямата щерка беше дебела #Cussing outЩе го видим с малката.

# 6
  • Мнения: 1 289
Засега имам само един син,но ако даде господ по - натаък и една дъщеричка искам.Па да видим таткото дали ще купува оръжие  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 448
Бащите на момичетата са такива, за това и си обичаме татковците.  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 447
Баща ми е точно от този тип мъже.След време ще видя мъжът ми дали ще бъди същия,но така като гледам на там вървят нещата.
Като му го прочетох каза,че това е напълно нормално.

# 9
  • Мнения: 1 517
Баща ми е от този тип. Беше де, сега омекна. Мъжа ми адски се дразнеше от това. Сега го бъзикам, че ще е ссъщия с дъщеря ни (на тати куклито), а той категорично отрича. Прави ми впечатление обаче, че за сега не я ревнува от ухажорите в дет. градина и по-скоро се забавлява с "любовните" и истории.

# 10
  • Мнения: 1 095
Следобед като се върне от работа, ще го прочета на мъжа ми Simple Smile
Сигурна съм обаче какво ще каже  newsm47

# 11
  • Мнения: 0
И нашият татко е така.
От сега си избира оръжия Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 447
Прави ми впечатление обаче, че за сега не я ревнува от ухажорите в дет. градина и по-скоро се забавлява с "любовните" и истории.
Така е защото още е малка,но чакай да видиш като порастне. Явно повечето бащи ревнуват дъщерите си.

# 13
  • Мнения: 118
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !

# 14
  • Мнения: 883
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !
А гаранции, че няма да прилагаш уменията си НЯМА, нали?!? Всички татковци на момичета се правят на добрички за да притъпят вниманието на ухажорите и да ги нападнат в гръб или на маниаци уж за да ги сплашат, но направо развихрят манията си и държат в шок и ужас цялото семейство.

# 15
  • Мнения: 118
Предупреждавам и не забравям!  Laughing

# 16
  LaughingМоя мъж отсега се кани, че ще ги дебни с точилката newsm66 на терасата (че и на първия етаж живеем), но като гледам докато малката порасни със сигурност ще си купи и  #Sniper

# 17
  • Мнения: 2 172
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !

Абе, до тежка артилерия не се стига, ама........да се вкючи някой баща на тийнка като моята, ще си поприказваме!

# 18
  • Мнения: 1 226
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !

Моя мъж още няма дъщеря, на път е.Но каза, че ти е фен и напълно те подкрепя.И той така  hahaha Joy Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Нито баща ми е бил така спрямо мен, нито усещам това у мъжа ми към дъщеря ни. По-скоро за мен се отнася, нищо че нямам син... Laughing

# 20
  • Мнения: 2 172
Нито баща ми е бил така спрямо мен, нито усещам това у мъжа ми към дъщеря ни. По-скоро за мен се отнася, нищо че нямам син... Laughing
Нати, подозирам, че дъщеря ти още не ходи на у-ще.Как да го усетиш у мъжа ти, чакай да стане14-15, тогава пиши как ги усещаш нещата Laughing

# 21
  • Мнения: 830
ООО Да, от сега виждам мъжът ми как ще се превърне в нещо подобно Laughing Ако може да изпратим детето в манастир ще е най-добре. Laughing Разправя, че нямал да си продава пистолета.... Laughing Laughing Laughing Ще трябва да прикривам след време горкото дете като ходи по срещи Mr. Green А как хубаво му беше като се гушкахме преди да се омъжим и баща ми като намираше чужда кола в гаража след като се прибира от двудневно странство,и голямото легло още беше с намачкани чаршафи.....ама тогава не се брои нали Mr. Green Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, подозирам, че дъщеря ти още не ходи на у-ще.Как да го усетиш у мъжа ти, чакай да стане14-15, тогава пиши как ги усещаш нещата Laughing

Е, то едва ли става внезапно...Не усещам да е "на тати момичето" и да бди като орел над нея. По-скоро аз съм иззела тази функция  Crazy

# 23
  • Мнения: 118
ООО Да, от сега виждам мъжът ми как ще се превърне в нещо подобно Laughing Ако може да изпратим детето в манастир ще е най-добре. Laughing Разправя, че нямал да си продава пистолета.... Laughing Laughing Laughing Ще трябва да прикривам след време горкото дете като ходи по срещи Mr. Green А как хубаво му беше като се гушкахме преди да се омъжим и баща ми като намираше чужда кола в гаража след като се прибира от двудневно странство,и голямото легло още беше с намачкани чаршафи.....ама тогава не се брои нали Mr. Green Wink
Това не е истина ,нали?

# 24
  • Мнения: 830
Напротив самата истина е. Ама с мъжът ми ходихме доста години/9/ преди да се омъжим,може би затова татко не го удоши Mr. Green

# 25
  • DE
  • Мнения: 967
На моя татко не му е пукало никога! Съвсем никога!!!

# 26
  • Мнения: 604
Ами аз вече писах в подобна тема веднъж
у нас аз ще бъда човека със снайпера Mr. Green!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами аз вече писах в подобна тема веднъж
у нас аз ще бъда човека със снайпера Mr. Green!


От един отбор сме, значи   Laughing
За лош късмет и стрелба съм тренирала   Whistling

# 28
  • Мнения: 1 517
Аз по принцип съм "Егаси гадната майка" (цитат на дъщеря ми) и сигурно ще и свивам перките. Еле като се сетя аз какви щуротии правех заради баща и  Grinning

# 29
  • Мнения: 604
Ами аз вече писах в подобна тема веднъж
у нас аз ще бъда човека със снайпера Mr. Green!


От един отбор сме, значи   Laughing
За лош късмет и стрелба съм тренирала   Whistling
Еми по- спокойна съм като знам че не съм сама newsm10!

# 30
  • Мнения: 118
Снайпера е бавен метод.Сигурен ,но бавен.

# 31
  • Мнения: 44
И аз се записвам в отбора на мамите със снайпер!Нашия татко пътува постоянно и май аз ще съм лошата.И за добро или лошо съм завършила "стрелково оръжие и боеприпаси"!Ако някоя мама /може и татко/ закъса за снайпер, да свирне-работя в "АРСЕНАЛ"  Laughing

# 32
  • Мнения: 830
Аааа това със снайпера е бърза и безболезнена смърт,дайте направо с клечки под ноктите и после бой през ръцете със сопа Mr. Green

 Ами като дойде детенцето/вече пораснало/и каже:" тате обичам го, искам него никой друг" какво ще правите тогава?Колкото и да ни е гадно децата растат и не можем да ги държим в клетка нито в манастир

# 33
  • Мнения: 118
Аааа това със снайпера е бърза и безболезнена смърт,дайте направо с клечки под ноктите и после бой през ръцете със сопа Mr. Green

 Ами като дойде детенцето/вече пораснало/и каже:" тате обичам го, искам него никой друг" какво ще правите тогава?Колкото и да ни е гадно децата растат и не можем да ги държим в клетка нито в манастир
Ще го подложа на няколко теста.Ако, ги издържи ,остане жив и все още я обича и има желание да се оженят,е срещу природата не може да се върви.
Тестовете се провеждат ежегодно обаче ,нещо като профилактика.

# 34
  • Мнения: 830
Моля те, кажи ми жена ти какво мисли по въпроса? И тя ли е крайна като теб?
Щото все едно чета мъжът ми, а моите виждания са малко по-различни.Та при вас как е?

# 35
  • Мнения: 118
Как е при нас, питаш?
'В тази къща петел пее!'-казъл мъжът и излязъл из под масата.
Но това, ктегорично не променя нещата ,по отношение на тестове.

# 36
  • Мнения: 2 425
Аз когато ги четох на мъжът ми, тези павила, той много се смя и накрая каза, че до 25 години няма гаджета, няма дискотеки  hahaha Майтапи се, но звучи сериозно Laughing

# 37
  • Мнения: 1 095
Аз когато ги четох на мъжът ми, тези павила, той много се смя и накрая каза, че до 25 години няма гаджета, няма дискотеки  hahaha Майтапи се, но звучи сериозно Laughing
Сори,че не е по темата,но вашето бебе е истинка красавица !!!!!!
Да ви е жива и здрава !!!  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 172
Аз когато ги четох на мъжът ми, тези павила, той много се смя и накрая каза, че до 25 години няма гаджета, няма дискотеки  hahaha Майтапи се, но звучи сериозно Laughing

Нека си вярва Wink. Някой ще го пита!................. Whistling

# 39
  • Мнения: 830

Нека си вярва Wink. Някой ще го пита!................. Whistling
Кажи им го моля те Laughing

Така както са силни и вилни и колкото и да викат"мойта щерка никой няма да ми я бара" госпожиците имат последната дума Mr. Green Пред любовта никой не може да застане и никой не може да я спре,пример-Ромео и Жулиета Wink

пътуващ и в нашата къща е така Peace

# 40
  • България
  • Мнения: 106
Здравейте,присъединявам и нашия татко,като му го прочетох ми каза:"Да се принтира и да се залепи на входната врата".Само да добавя ще дъщерите ми са на 6 и 1,5години,какво ли ме чака ...........

# 41
  • Мнения: 2 172
Здравейте,присъединявам и нашия татко,като му го прочетох ми каза:"Да се принтира и да се залепи на входната врата".Само да добавя ще дъщерите ми са на 6 и 1,5години,какво ли ме чака ...........
Лошо, Седларов, лошо............ Laughing

# 42
  • Мнения: 71
 LaughingМоя мъж отсега се кани, че ще ги дебни с точилката newsm66 на терасата (че и на първия етаж живеем), но като гледам докато малката порасни със сигурност ще си купи и  #Sniper
Partyтова сякаш аз съм го писала

# 43
  • Мнения: 3 886
Нито баща ми е бил така спрямо мен, нито усещам това у мъжа ми към дъщеря ни. По-скоро за мен се отнася, нищо че нямам син... Laughing
Все едно аз го написах.Мале какви ли щеим се паднат  #2gunfire #Cussing out Laughing.Бе ревувам ги и 2 мата Sick

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 09:29 от DIVA_ORHIDEQ

# 44
  • Мнения: 1 813
Ние сме две сестри.
Имам кака -  с три години разлика сме. Аз на 19, тя на 21. Имали сме и двете само по двама приятеля. Като в момента тя е с второто си гадже, аз също. Баща ми познава и четиримата. Никога не е имало такива ситуации или драми. Като се има предвид,че със сегашния си приятел ги запознах миналата година след като баща ми дойде да ни прибере от санаториум,където бях 10 дни и на 4-тия ден приятелят ми дойде да стои с мен,понеже откачах от скука. На баща ми му беше пределно ясно,че сме били в една стая. Но няма проблеми. Просто е до човека.
Сестра ми също ходи вече 2 3 пъти на почивка с приятеля си и не е имало никакви скандали или нещо подобно.

# 45
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Правилата вече са принтирани и ламинирани Joy Съседа реши че ще ги закачи на входната врата и ако някой не е съгласен дори с едно да не си прави труда да звъни........... При нас ще е също така, но на съвета който проведаха татковците решиха да добавят още точки, но не съм ги видяла. Ако има нещо интересно ще ви уведомя

# 46
  • Мнения: 1 371
Малиии, горкото ми синче тогава. С гадже трудно ще се осигури. Май ще го записвам на курсове по отбрана и владеене на бойни изкуства.  Белким се пребори с някой татко (или майка) Twisted Evil Mr. Green Laughing Joy

# 47
  • Мнения: 1 289
Малиии, горкото ми синче тогава. С гадже трудно ще се осигури. Май ще го записвам на курсове по отбрана и владеене на бойни изкуства.  Белким се пребори с някой татко (или майка) Twisted Evil Mr. Green Laughing Joy

трудно ще им е на синовете ни с тия "правилници".... Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 813
Малиии, горкото ми синче тогава. С гадже трудно ще се осигури. Май ще го записвам на курсове по отбрана и владеене на бойни изкуства.  Белким се пребори с някой татко (или майка) Twisted Evil Mr. Green Laughing Joy

трудно ще им е на синовете ни с тия "правилници".... Mr. Green

Предлагам да се договорите с женските майки и татковци да  има някои аванси за момченцата от форума.

# 49
  • Мнения: 678
Не знам как ще реагира, няма и да разбера  Rolling Eyes Но една приятелка ми каза много велика мисъл
Когато имаш момче, мислиш за една пишка, имаш ли момиче, мислиш за всички пишки.
За това и разбирам татковците - нормално е да се притесняваш от това, което могат да направят на дъщеря ти, като знаеш ти какво си правил на момичетата  Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 95
нашият татко ще е така,тои със сестраси така се е държал та камоли с дъщеря си

# 51
  • Мнения: 830
Стига с тез правила бе хора, децата/дъщерите ни/ ще си умрат девствени ако питате татковците им.....

# 52
  • Мнения: 118
Нещата трябва да са под контрол.Който има синове между 4-7 години ,да започва с физическата подготовка.

# 53
  • Мнения: 95
Нещата трябва да са под контрол.Който има синове между 4-7 години ,да започва с физическата подготовка.

хахаха щом отсега ще се подготвят на мен май ми е време да събирам кандидат зетьове  Joy
ОБЯВА:Млада чаровна брюнетка,с не много заможни родители си търси кандидати (само сериозни с цел брак) за след 18 годишна възраст Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 370
малиииииииии,това да не го е писал мъжа ми!? newsm78  smile3532трябва да го попитам.от сега ги приказва такива за дъщеря ми,какви мерки щял да взима и какви тестове щели да минават кандидат зетйовете. hahaha

# 55
  • Мнения: 1 813
Шегата настрана, но се надявам всичко това да е в кръга на майтапа, нали? Не вярвам в 21 век и то доскоро забиващигаджета мъже да разсъждават така?  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 226
Шегата настрана, но се надявам всичко това да е в кръга на майтапа, нали? Не вярвам в 21 век и то доскоро забиващигаджета мъже да разсъждават така?  Rolling Eyes

Не не е шега.  ooooh!

# 57
  • Мнения: 118
Аз говоря много сериозно!

# 58
  • софия
  • Мнения: 636
Е, това не трябваше да го показвам на мъжа ми. Точно като за него е-той е точно от тази порода татковци. Няма да е лесно на щерката. А като се появят и другите щерки-не знам как ще е.....Просто ще се чуди накъде да захване.

# 59
  • Мнения: 669
Даааа, мъжа ми ще е от лудите с пушката! Дъщеря ми е неговата принцеса и ако само някой си позволи, дори за миг, да я нарани, ще бъде убит по-особено мъчителен начин. От сега говори, че ще я пусне по мъже, когато навърши 24, на което аз отговарям(за да го дразня), че вече е нормално да се води полов живот от 13, така че, почти сигурно на 15 вече ще е избягала от вкъщи с любовта на живота си, ще има поне 3 татуса, ще пуши и ще ни мрази неистово.

# 60
  • Мнения: 1 226
вече е нормално да се води полов живот от 13, така че, почти сигурно на 15 вече ще е избягала от вкъщи с любовта на живота си, ще има поне 3 татуса, ще пуши и ще ни мрази неистово.

 hahaha Joy Joy Joy Joy
Ох дано не ме стига, че голям бой я чака  #Cussing out

# 61
  • Мнения: 135
Аз говоря много сериозно!
Много ме разсмя, ама весело не иронично. Joy Joy Горкият ми син, какво го чака. И на дъщеря ми няма да и е лесно, за мен да не говорим.
вече е нормално да се води полов живот от 13, така че, почти сигурно на 15 вече ще е избягала от вкъщи с любовта на живота си, ще има поне 3 татуса, ще пуши и ще ни мрази неистово.

 hahaha Joy Joy Joy Joy
Ох дано не ме стига, че голям бой я чака  #Cussing out
Боят не премахва татусите, на моите поне не се отрази! Laughing

# 62
  • Мнения: 118
Татуировки?Цигари?Секс на колко?13?
Хъм.... newsm66

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 11:17 от Пътуващ

# 63
  • Мнения: 904
Пътуващ, много се смях, ама се сетих и аз как постъпих. Моя баща е същия като теб ама той съвсем в действителност ги прилагаше тези мерки и въпреки че имах една 7 год. връзка преди тази със съпруга ми до последно беше на нож с онова момче.
Понеже вече ми беше ясно каква ще е реакцията спрямо мъжа ми го уведомих, че ще се омъжвам и ще идват да ме искат буквално една седмица преди събитието, не бях му казала че имам връзка и той си беше почивал година и шест месеца та му дойде като гръм от ясно небе, но не си мислете че се разминах без приключения, ако ги разкажа ще паднете от смях.

# 64
  • Мнения: 1 095
Пътуващ, много се смях, ама се сетих и аз как постъпих. Моя баща е същия като теб ама той съвсем в действителност ги прилагаше тези мерки и въпреки че имах една 7 год. връзка преди тази със съпруга ми до последно беше на нож с онова момче.
Понеже вече ми беше ясно каква ще е реакцията спрямо мъжа ми го уведомих, че ще се омъжвам и ще идват да ме искат буквално една седмица преди събитието, не бях му казала че имам връзка и той си беше почивал година и шест месеца та му дойде като гръм от ясно небе, но не си мислете че се разминах без приключения, ако ги разкажа ще паднете от смях.
РАзкажи, разкажи !!!  Praynig

# 65
  • Мнения: 904
Учех в София, и нашите знаеха че съм прекъснала връзката с предишното гадже и вече година и половина не съобщавам за друг, и на сестра ми бях забранила да казва. На мама по принцип споделяме всичко,но това и го спестихме за да не се тревожи, все пак вече на 25г. бях доста разумна и знаех какво искам от живота. Още в началото на връзката с мъжа ми знаех че ще е той, толкова различен от другия - отговорен, внимателен, упорит, трудолюбив, предприемчив, независим, не лигав мамин синковец.Само 5м. ходихме и решихме че ще се женим. Хубаво, ама мен 25г. тия хора са ме гледали, хранили, грижили са се за мен и то повече от добре бях убедена и все още съм на това мнение, че заслужават уважението да ме поискат от тях както си му е реда. Мъжа ми е софиянец, но имаше приятели от моя град и беше наясно какви са традициите при нас и въобще не се наложи да му обяснявам аз какво искам, бяха го подготвили какво е редно да направи и сам ми предложи с майка му и вуйна му (баща му е починал когато е бил 9годишен)да отидат, и аз с тях разбира се, да ме искат от мама и татко.
Звъня аз в къщи в понеделник и казвам на мама,че в събота ще идват да ме искат, за снаха , милата тя за миг загуби и говор и картина, за късмет татко до нея и взема телефона и на него му казвам същото и той просто затвори, след 5мин. те ми звънят и се почва.
Какъв е тоя от къде?
Представих го накратко и татко започна
- Аз софиянци в къщата си не пускам, ако дойдат няма да влязат у нас!
- Ами добре щом така си решил хубаво!- и му затварям аз телефона.
На следващия ден мама звъни и реди сълзи "баща ти е полудял, вкъщи не се стои само вика и псува,няма да ви пусне мамо".
Е тук вече се разплаках и си по ревах малко ама бързо ми мина и вече си запланувах следващия ход, то си бяхме като на война.
Обаждам се на другия ден и искам да чуя татко, той не иска да разговаря с мен ама аз знам че е до телефона и чува всичко което говоря на мама и почвам аз
- Кажи на татко, че въпреки всичко ние ще тръгнем от София в събота сутринта и хората ще му направят уважението да ме поискат от него, пък ако той реши да ми се прави на турчин, да знае едно, качваме се в колата и обратно в София, ще се омъжа за този мъж и без неговата благословия, но да е наясно че докато е жив очите ми няма да види.
и мама почва пак да плаче, а аз затварям телефона.
На другия ден тя ми звъни, татко казал че и да идем него нямало да го има така че няма да има от кой да ме искат.Хубаво щом така иска така да е.
На следващия ден мама ми казва че татко след като чул това, което аз съм казала много викал и псувал и цял ден не бил в кожата си от нерви и яд и чак след ден брат ми който е по- малък от мен, му казал нещо което го накарало да се кротне.
"Татко момчето е добро и е мъж на място, пък и щом кака е решила няма смисъл да бълваш змии и гущери, ти я познаваш и знаеш че това което е казала като едното нищо ще го направи, губещия в случая ще си само ти, нито на тях ще се радваш нито на внуци, пък и дали ще е той дали ще е някой друг тя рано късно ще се омъжи, нали като се е родила не си живял с мисълта че ще е винаги до вас с мама, не прави сцени и се дръж като мъж и баща, на колко от твой те приятели и направиха сватове такова уважение, на никой."
През целия път до вкъщи разигравах в главата си различните възможни варианти за неговото поведение като се видят за първи път, но не познах. Като се запознаха и татко му стисна ръката и му каза " много време пътувате ама като научиш пътя по бързо ще идвате"

# 66
  • Мнения: 904
Много дълъг е станал разказа ми, но татковци едно да ви е ясно и да викате и да не викате накрая ще се кротнете, няма друг начин.Дано късмета на дъщерите ви е хубав, аз за себе си знам едно, след пет години брак съм повече от сигурна че това е точно моя мъж, дано и за напред да е така.

# 67
  • Мнения: 118
Е ,аз не съм толкова краен.Бих го допуснал поне до тестовете.Все пак ,щом има желание и е решил да бие толкоз път.

# 68
  • Мнения: 830
Пътуващ, като дойде време малката да се задоми ти на колко години ще си? А зетя? Mr. Green Кой кого ще тества?И колкото и да не ти се вярва като се тръшне онова малкото и като каже "тате искам го" жената като ревне след нея....дупе да ти е яко пич Wink

стуци смях се от сърце Hug

# 69
  • Мнения: 118
Пътуващ, като дойде време малката да се задоми ти на колко години ще си? А зетя? Mr. Green Кой кого ще тества?И колкото и да не ти се вярва като се тръшне онова малкото и като каже "тате искам го" жената като ревне след нея....дупе да ти е яко пич Wink


То и сега е така Да ме тества някой мене? Да,ама не !Тези тестове, АЗ съм ги измислил!

# 70
  • Мнения: 830
То и сега е така Да ме тества някой мене? Да,ама не !Тези тестове, АЗ съм ги измислил!
много ме радваш често Laughing добре, че си вярваш.Я разпечатай тез тестове да ги покажа на мъжът ми....

# 71
  • Мнения: 118
Секретни са.
Елементи от тях ,конкретно физическата подготовка и психологическата устойчивост се използват в САЩ,Русия и Израел за убочение на частите със специално предназначение, а тези за обща култура са признати от 'Менса' ,като достатъчни  за сертификат с IQ 247%.Да добавя и най-важното:
Трябва да владее не по-малко от 3 езика ,матерният не се брои.Да умее да върши всяка домакинска работа без изключение и разделение на 'мъжка ' и 'женска'.С предимство НЕ се ползва НИКОЙ!

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 13:07 от Пътуващ

# 72
  • Мнения: 904
Пътуващ ти си голям образ.И татко беше свикнал да командори в къщи ама ела го виж сега, той по принцип няма никаква технична мисъл и ако опре работата нещо да се измайстори или поправи хич не го търси, винаги е било така,ще викне майстор и ще му плати щото два то пъти когато се е хващал в къщи нещо да от ремонтира цялата махала научи, мама си взима нова автоматична пералня ние и я караме от София и той като се е затръшкал сега трябва да търси майстор да я включи, моя като го чу това и го пита "къв майстор" пък той "ми да пусне пералнята" и моя излезе, събра каквото му беше необходимо и я включи, леле леле какво чудо каква приказ ми то мъж влязъл в къщи сега всичко ще е поправено,паднахме от смях тогава с мъжа ми и от тогава каквото зетя каже че той по му разбира,рече нещо да почне ама първо иска съгласие одобрение и акъл и тогава го почва.

# 73
  • Мнения: 1 226
Пътуващ на колко години е дъщеря ти  newsm78

# 74
  • Мнения: 118
Да нямаш син? Crazy
Малка е още ,сега подготвям брат и за тестовете.И той никъде няма да е спредимство,предполагам. Mr. Green

# 75
  • Мнения: 830
.И той никъде няма да е спредимство,предполагам. Mr. Green
да видиш сега хубаво ли е момчето да стои на сухо и да го тероризират изкуфели старчета hahaha
Ако изчакаш до план 2010 ще си помисля... моята мака вече е обещана Mr. Green

# 76
  • Мнения: 118
Аре ш'съ обиждаме ли?Аз не съм изкуфял ,мисля само за добруването на децата.

# 77
  • Мнения: 830
Аре ш'съ обиждаме ли?Аз не съм изкуфял ,мисля само за добруването на децата.
сега не си, ама след х на бр.години не се знае. Mr. Green и тогава децата 100% ще мислят така Mr. Green
айде спирам, че експрес ще ни бие!

# 78
  • Мнения: 1 226
Да нямаш син? Crazy
Малка е още ,сега подготвям брат и за тестовете.И той никъде няма да е спредимство,предполагам. Mr. Green

Нямам. Чакам дъщеря си  Wink

# 79
  • Мнения: 51
ХАХАХА Пътуващ прочети по надолу:
Мой комшии също като теб само че с две щерки-бащата се ерчи перчи и се кротна!Не искам и да помислям какво му е на душицата-падна му се зет с късмет:няма свободно място по лицето от пиерсинги,дори на езика има,върви нон стоп с дънки със синджири едвам крепящи се на кръста да не споменавам ,че ми е клиент в салона и понякога и аз се чудя на решенията му-в момента е лилав на цвят.....За сметка на това носи дъщеря му на ръце и издържа и тях,вишист-програмист и акъл за IQ=1000% с 4 езика......
Малката за нормално изглеждащ младеж,от добро семейство,а я спукваше/ дъщеря му/ от бой,та си я прибраха преди два три месеца.......
 ooooh!Не го пожелавам на никой!!
Таааааааа критерия ........абе дай щерката на сина пък ние ще се разберем с тебе!!!!!!! Joy Joy Joy Joy Wink
!!!
Дай Боже на всеки му щастие

# 80
  • Мнения: 78
Общо взето, мнението ми по този въпрос се изчерпва с

хх. Ако й разбиеш сърцето, ще ти разбия главата

# 81
Ой мале болна тема, и аз чакам бебе, дано не разбера какво е чувството да си баща на момиче:) но не се знае за сега може и точно това да стане за късмет.

# 82
  • Мнения: 396
Историята с пиърсинга е много поучителна.
Работата е там, че моят хич няма да му даде шанс, направо red
То нашто за момента не дава признаци да го влече гореспоменатия тип мъже, ама знае ли човек?! no
Нещата при нас се усложняват и от това , че той самия е от тези с ISQ, клонящо към много /завърши МЕИ с отличен/.
Възпитава дъщеря си в същатата насока...Правилата, които коментираме, важат за него в пълна сила!
Да сме живи и здрави, да дойде денят и на мен самата ми е интересно какво ще се случи !

# 83
Аз също още не съм баща, но не мисля че е нужен такъв краен подход. Да ви кажа, ако мен един такъв баща започне да ме унижава и да ми вика колко съм бил недостоен за дъщеря му и тем подобни, бих казал трудно ще се навия да се омъжа за споменатата! Кой ще страда после?!
Да не говорим ако изпадна в ситуацията някакъв който се държи като пещерен човек да вземе да ми обяснява колко съм бил неподходящ Joy! Така че татковци внимавайте да не съжалите че сте отстреляли в буквален или преносен смисъл някой ухажор, че после не се знае дали детето няма да стане майка когато мине във категорията "лелка"....или никога Wink

# 84
  • Мнения: 904
Гостов, не е задължително да попаднеш на такъв "пещерен"тип баща като моя, не всички са такива споко Stop,пък и може да извадиш късмет и да залюбиш по-малката сестра, при нея нещата не се повтарят повярвай ми, поне при нас беше така всичките емоции и краски ги преживях аз при сестра ми ги нямаше въобще.
Извинявай ама да ти призная и аз не бих се омъжила за такъв дето ще се стресне от баща ми както ти казваш.През цялото време мъжа ми знаеше как се развиват нещата и нито за миг не се поколеба,пък и татко въобще не го е обиждал или унижавал, та той не го беше виждал дори при него беше въпрос на принцип някакъв newsm78 да се покаже като загрижен за бъдещето на дъщеря си баща, е сега със смях си спомняме за тия моменти.

# 85
Е, ако в бъдеще взема да попадна на жена чийто баща е като доста от писалите в темата, които с пушката посрещат....определено бих се стреснал!
В повечето случаи обаче става въпрос за това че "моето дете си е най-хубаво" и бащата може малко да попрекали с изискванията, което пък показва недоверието му в дъщеря му.

# 86
  • Мнения: 118
Аз също още не съм баща, но не мисля че е нужен такъв краен подход. Да ви кажа, ако мен един такъв баща започне да ме унижава и да ми вика колко съм бил недостоен за дъщеря му и тем подобни, бих казал трудно ще се навия да се омъжа за споменатата! Кой ще страда после?!
Да не говорим ако изпадна в ситуацията някакъв който се държи като пещерен човек да вземе да ми обяснява колко съм бил неподходящ Joy! Така че татковци внимавайте да не съжалите че сте отстреляли в буквален или преносен смисъл някой ухажор, че после не се знае дали детето няма да стане майка когато мине във категорията "лелка"....или никога Wink
Ти пиле, тренирай и учи!
Другото ние сме го измислили,нЕмай ядове за дъщеричките.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 11:35 от Пътуващ

# 87
  • Мнения: 2 172
Аз също още не съм баща, но не мисля че е нужен такъв краен подход. Да ви кажа, ако мен един такъв баща започне да ме унижава и да ми вика колко съм бил недостоен за дъщеря му и тем подобни, бих казал трудно ще се навия да се омъжа за споменатата! Кой ще страда после?!
Да не говорим ако изпадна в ситуацията някакъв който се държи като пещерен човек да вземе да ми обяснява колко съм бил неподходящ Joy! Така че татковци внимавайте да не съжалите че сте отстреляли в буквален или преносен смисъл някой ухажор, че после не се знае дали детето няма да стане майка когато мине във категорията "лелка"....или никога Wink
Ти пиле тренирай и учи!
Другото ние сме го измислили,нЕмай ядове за дъщеричките.
rotfImbo rotfImao

# 88
  • Мнения: 830
gostov ,природата е измислила естественият подбор още преди милион години-ще оцелее най-добрия Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пък ако ще си избираш жена по родителите и...дупе да ти е яко човече. hahaha

# 89
  • Мнения: 118
gostov ,природата е измислила естественият подбор още преди милион години-ще оцелее най-добрия Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пък ако ще си избираш жена по родителите и...дупе да ти е яко човече. hahaha
Аз съм 'Естесвеният подбор'.Дарвин да има да взема.

# 90
  • Мнения: 830
Ще мине време ще говорим пак  Wink само ти пожелавам да ти е жива и здрава щерката- тя ще ти покаже за кво става дума Wink След 15-20години ще пишем пак из форума и бас ловя, че ще те чета и ще се хиля.Ще бъде нещо такова" Избяга през прозореца...мръсника я чакаше долу...метна се на мотора му и изчезнаха в ноща...видях и само татуировката на задника....чудя се кого да очистя първи него или нея "Mr. Green

за тати  bouquet

моята версия ще я разкажа друг път, ама малката ако се е метнала на мен/което е факт/ опеделено ще има какво да ви пиша hahaha

# 91
  • Мнения: 904
Извинявам се че в предния си пост не поясних че аз съм стуци,промених го щото почнах да си забравям вече никовете Embarassed
По темата - едно не ми е ясно, всички родители и в частност бащите възпитават децата си в някакви ценности и принципи(за всеки различни)и в един момент добре възпитаното ви дете възприело тези принципи и водейки се от тях в житейския си път се оказва че е непослушно щото същите тези принципи в който сме го възпитали се обръщат срещу нас.
Не знам дали ме разбрахте.
Примерно цял живот сте повтаряли на детето си че трябва да отстоява позициите си и да преследва мечтите си (образно казано),обаче в един момент тези "мечти" нещо на вас самите не ви се нравят особено, обаче детето добре е възпитано и е човек с принципи и не отстъпва дори и пред вашите аргументи(не че винаги децата виждат нещата трезво) и изпадаме в ситуация "с нашите камъни по нашите глави"
Та в този ред на мисли, Пътуващ ти ако възпитаваш една истинска жена нали си даваш сметка че едва ли ти ще си естествения подбор Twisted Evil .

# 92
  • Мнения: 830
Оставете го пътуващия нека се пени,аз залагам на малката Laughing тя ще има последната дума Peace

# 93
  • Мнения: 1 226
Бени мама не го плаши човека от сега. Joy Joy Има време. Той и моя се пени така, но едва ли ще има думата, когато малката порасне. Само всичко да е наред с нея де. Макар че и мен много ме е страх от този момент. Ако е като мен, много бой ще трябва да яде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт