Бюбхен, Хип, Саносан или Нивеа??

  • 13 596
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 322
Аз лично съм с две ръце за Бюбхен. Прехвалената Мустела не мога да кажа, че е по добра.

# 91
  • Мнения: 61
az sam za nivej i biybxen

# 92
Ползвала съм Саносан за дъщеря ми имат едно страхотно кремче за лошо време и мирише супер, постоянно и целувах бузките - немога да му се насладя.

# 93
  • София
  • Мнения: 112
От изброените използвам Хип и съм много доволна.

Иначе за известно време ни се наложи да ползваме и А-дерма  и също съм много доволна.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 777
Дъщеря ми е на 8 месеца и от самото раждане използвам Саносан.Наполовина на Мустела е като цена,но е много добра козметика.Купувам почти цялата серия,нямат лош продукт за мен.Веднъж купих крем за лошо време на Бюбхен(на Саносан беше свършил) и бузките на бебка се изринаха,кожата и сякаш загрубя.

# 95
  • Мнения: 1 427
Зачитайки резултата от анкетата реших да пробвам с Бюбхен и взех олиото с невен и шампоана за коса и тяло.Добре понесаха на кожата на бебка,но....много вонят Sick! Парфюмирани са по-силно от моята козметика! Имах чувството,че детето ще се задуши в собствената си миризма!Как ги ползвате без да се задушите?! А нали уж за новородените всичко трябва да е с минимум есенция,възможно най-естественото?Саносан ,май и те доста понамирисват!

# 96
  • Варна
  • Мнения: 777
И на мен ми направи впечатление,когато избирах козметика,че Бюбхен е с доста силен аромат.За Саносан,не мога да кажа,ползвам я и съм доволна-кожата на бебка има много лек аромат(специално станах да проверя)

Общи условия

Активация на акаунт