Отзиви за количка Zooper Boogie

  • 6 492
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте мили мами!
Има ли някой лични впечатления от триколката  Zooper Boogie?

http://www.kasidabg.com/zooper-boogie-pink-cpath-181_381.html
Интересува ме дали е достатъчно стабилна и маневрена, а също и колко е проходима по различни терени.
Изобщо всякаква информация относно този модел ще ми бъде от полза.

# 1
  • Мнения: 1 650
mirka76
в някоя от другите теми се споменаваше, но не се сещам в коя,  с две думи мама която имала магазин за детски колички много я хвалеше в сравнение с други които продавала. Не беше много реклама, щото така и не каза в кой град е магазина

# 2
 Simple Smile Здравейте на мене Boogie na Zooper  също много ми хареса, но не мога да открия магазин в който да я , също знам, че е доста здрава количка, ама нали знаете око да види ръка да пипне, не че не съм я виждала, но не съм я пипала. Друго си е да застанеш зад волана  Wink
Моля ви ако някой знае къде се продават да каже!

# 3
  • Мнения: 4 428
Мисля, че в Спорт Депо ги има. Това са магазини за спортни стоки в София. Май и в други градове имаше. Отвори и мстраницата и виж къде имат магазини. Има и телефони за контакти.

# 4
 Simple Smileсъс сигурност знам,  че я има в магазин от А до Я в София, иначе за спорт депот не знам, но другото място е магазин Касида в Пловдив.

# 5
  • Мнения: 220
На мен скоро ми се налагаше да купувам количка и точно тази много ми допадна и като модел, и като цена. Имаше я в магазин Касида в Пловдив и я видях на живо. Много е тежка, наистина, а вярвай ми това се оказа едно от най-важните неща когато купуваш бебешка количка(да е лека), не ми хареса и как хамалската бяха заварявани металните части, гумите са помпащи се(лично на мен това ми се струва много ангажиращо да се напомпват от време на време). Иначе по въпроса ти-стабилна е -ДА, но за маневрене -не е от най маневрените. Общо взето не ми допадна на живо. Взех си Джема на Чипилино (въпреки че не ми допадаше идеята да ползвам точно тази марка) и се оказах приятно изненадана.  Peace

# 6
  • Мнения: 4 428
Да, и аз мисля, че този модел на Зуупър не е особено сполучлив. Другите модели са по-хубави и по-леки със сигурност  Peace

# 7
Здравейте, и аз от време на време преглеждам количките за по нататък и доколкото знам количката тежи 8,5 кг., което не е никак много. Не съм я виждала на живо, но това е според характеристиките на количката.

# 8
  • Мнения: 4
Темата е отдавна, но понеже имаме вече почти 4 месеца лични впечатления реших да ги споделя:

Плюсове:
- наистина е лека - пише че е 8.5кг, не сме я мерили но се носи с лекота.
- доста широка е - нашия вики вече е 67см висок, но се побира без проблем и засега има място за още. другите леки колички които гледахме бяха много тясни, за едро момче едва ли стават.
- гумени колелца - удобни са за каране по дупките, помпат се лесно (и на компресор на бензиностанция)
- за първите месеци може да се опъне на 180 градуса дъното, тоест детето е напълно легнало, а не сгънато. от това което гледахме, дори скъпи италиански колички не се опъваха, а това е полезно - бебето си спи като в легълце.
- бързо и лесно се разделят и сгъват коша от основата за прибиране в багажник на кола или друго. ние си ползваме коша за да спи бебчо в колата в него, а основата се прибира в багажника.

Минуси:
- триколка, заради предното колело е много трудна за управление. има лостче за заключването му, и така си върви само напред, но сравнено с други колички управлението много куца.
- сравнително големи външни размери, в някои асансьори не се побира.
- гумените колелца могат да се спукат от стъкло на пътя - на нас ни се случи, но имахме наблизо гумаджия и ни я залепи за нула време. при количките с пластмасови колелца няма такива грижи, но пък има други.


като цяло сме доволни.


купихме я от спорт депо

Общи условия

Активация на акаунт