Петел?!

  • 3 696
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Освен Вълкът, дагоЕба, другите не съм ги чувал Simple Smile
И ти не си клюкарка...

# 61
  • Мнения: 1 062
Засегнах се...  Sunglasses
То змии, оси, то кокошки и петли пък и на ята при това(тази есен смятам да залитна към някоя топла страна, че миналата зима беше кошмар за мен) , почуствах се като  в зоологическа градина. Петлите ни били малко... малко, малко ама качествено нали, важно е да има качество не количество, там като имат много, че я са я прокопсали.
Божее, как се радвам на бързите ви реакции.

# 62
  • Мнения: 17 407
Е, не помните ли номинациите на Лизбет! Сопрано е, много ясно Grinning

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Наистина не мисля, че е нужно да правим викторини, заради тъповатите неграмотни изблици на бивша "бегемамма", засегната от БАН-а и тук. Дори вниманието, което и се отделя, ми се струва преекспониране. Клоуните си имат собствен цирк, да се изявяват там! Окачествяването на форума ни, като "кокошарник" е откровена обида.
А ако някой се изживява като кокошка, има пълното право да се пусне в сайтовете за запознанства и да си намери съответния петел.
Съжалявам, че ще разочаровам низвергнатата потребителка, но не сме "птиче царство", както и не сме "влечуги зад компютъра".
Ако някой се изживява като такъв... проблема си е негов и ако "Фермата тясна за неговата душа е.." да не ни вменява вина, а да си намери точната "сфера на изява", има смешни примери, може да ги последва.   

# 64
  • Мнения: 25 565
Ако някой се изживява като такъв... проблема си е негов и ако "Фермата тясна за неговата душа е.." да не ни вменява вина, а да си намери точната "сфера на изява", има смешни примери, може да ги последва.   

Това беше някакъв намек, твърдек или?   Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 405
Засегнатите, от кое по-точно се засегнахте?  Laughing От думата "кокошки" или от липсата на петел?  Mr. Green която както виждам не е липса, един по един изскачат.

# 66
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
аз пък искам да попитам къде остана Wolf?  newsm78
нали не е Вълкът с дълъг ник, или както там беше?

# 67
  • Мнения: 984
Същият е, бере липа и раздава на хората.

# 68
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Същият е, бере липа и раздава на хората.
е това какво значи, сега. буквално, или някаква метафора?

# 69
  • Мнения: 115
И аз искам липа за чай, само да не е брана покрай пътя!

# 70
  • Мнения: 3 405
Буквално Simple Smile
Вълкът Wolf вчера ходи да бере липа. Една съфорумка му поиска. Дали е дал, той ще каже  Grinning

# 71
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Буквално Simple Smile
Вълкът Wolf вчера ходи да бере липа. Една съфорумка му поиска. Дали е дал, той ще каже  Grinning
браво. ей тва е петел (вълк) на място.

# 72
  • Мнения: 4 138
оооооооооооооо, тази ми е любимка. донна2. имахме клинч и на нея не и хрумна нищо по-добро, освен да ми пожелае да ми вземат детето. и то с един гаден злобарски тон. май е, ако се не лъжа, от някакв речен град. има дъщеря, която иска да прати да учи в германия Mr. Green
кофти, че се скара с мен, инак можех да и помогна Mr. Green
не съм злобарка, обаче въпросната дама прекали. злобничка си пада, доста.

# 73
  • Мнения: 3 405
В профила и пише, че е от Свищов.
Не съм я засичала из форума аз.

# 74
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това определено не е нито спамо-чат, нито споделете.

Ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт