Щури игри, торти и балони за Юлските ни бонбони

  • 13 482
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 502
  Здравейте,мами!Аз се позагубих малко,но не съм ви забравила.Честито на всички дечица,които празнуват рождени дни!Да са здравички,весели и да радват много майчетата си!
   И ние се готвим вече за рожден ден.След десетина дни-на десети юли.Засега идеята е да се съберем на зелена поляна с печено агне и студена бира.И торта,разбира се!На море засега не се очертава да ходим,може би за няколко дни в края на лятото,но ще видим.Жорко още не е проходил,опитва се,но не е стабилен.Имаме проблем с обувките-крачетата са му много пухкави и почти нищо не му става.Намерих едни сандалки с лепки,но отзад нямат борд и не са му удобни.Пак ще търся.Вие с какви обувки прохождате?Ще попрочета назад,че много сте писали! Hug

# 286
  • Мнения: 910
Не знаех,че и Десиславите имат имен ден днес.
Тогава и аз да почерпя за мое здраве.

# 287
  • Мнения: 502
  Честито,Деси!  bouquetДа си здрава,щастлива,красива...Всичко най-хубаво!

# 288
  • София
  • Мнения: 1 175
Честит имен ден на Деситата,и мами,и бебоци   bouquet И аз не знаех,че са днес
BOOTY,аз също не искам да мажа,пръскам и т.н против комарите и май единственото разрешение е мрежа на прозореца.Аз в допълнение съм сложила и недействащото у-во на Чико,уж за още по-сигурно...Иначе в кухнята слагаме едно на Райд с таблетки,но вечер,след като си легне детето.Това,за което се сещам е мрежа над леглото,ако те устройва  newsm78 И честито,много именници покрай теб   bouquet
Maraidara,и аз имам проблем с намирането на обувки на малкия.Исках да взема сандали и горе му стават едва №24,но пред пръстите има разстояние.Пробвахме на различни фирми и нищо  Shocked Вкъщи ходи бос или с чорапки с нехлъзгащо дъно,а навън с едни пролетно-летни на КК,но от плат.Други няма.
Вчера на Стилиян му взехме надуваем басейн,ама не сме уцелили размера.На мен ми хрумна щурата идея да го напълним с пясък и да си играе в него през деня,то и без това висим вкъщи от 11 до 18ч и се чудя с какво да го занимавам.Мъж0 каза,че не съм във ред,после ще намираме пясък и пред входната врата ,та даже и в комшиите Joy

# 289
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Не знаех,че и Десиславите имат имен ден днес.
Тогава и аз да почерпя за мое здраве.
Да ти е честито!   bouquet
А как така незнаеше? Ти кога празнуваш именния си ден? Аз знам че е плаващ и е на втората неделя след петдесятница. Тази година се пада днес.  newsm78

# 290

Общи условия

Активация на акаунт