Последни часове - възможност за близнаци, след туй започват раци! (тема юли 68)

  • 13 367
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 66
Сакси,болката може да е от разтягането на костите-лек няма освен почивка по-често.Честити придобивки на Дуци,Гнидка-с радост да си ги ползвате.Честити бебенца на Марински и Буча!Да са живи,здрави и много послушни! Опс,Джулс и Инка и от мен имате палци и бързо възстановяване.

# 286
  • София
  • Мнения: 979
Така, няма ме два дена и тук е порой от бебета,  newsm44 newsm68 newsm44, мноого хубавоо  та карам подред:

На Ивонка   bouquet честито момиченце  stork-girl, сега вече татко им да му мисли Simple Smile
На Нип   bouquet честито момченце  stork-boy, много да ги слушка и да папка.
На Буча, да и е жива и здрава дъщеричката   stork-girl и да наддаде бързо   bouquet
И на днешната майка Марински   bouquet да нагушка прекрасното и сладко момченце   stork-boyи
скоро всички да дадат отчет и снимки на малките сладури  newsm30  ylinfant newsm30


Дуци честита количка!
Аichuha честито ви преместване.
Донка - снимките ме накараха да искам и аз, ама айде от мен да мине - ще чакам догодина Simple Smile)
Julie.K и Inka стискам  и аз палци за операциите и като гушнете бебоците да пратите пощенски гълъб с хубавата вест  afwitch

Здравейте, честито на всички мами! Имам бяло течение и доки ми изписа антибиотици капсули, вагинални Полижимакс, на някой случвало ли се е да ползва такива сега, защото на етикета пише че не се препоръчват за бременни, а доки ми каза че са го обсъдили и можело след 6 ти месец. А пък с какво бялото течение ще навреди на плода? ако някой знае нещо моля да сподели
На мен също ми предписаха Полижинакс, макар да ми беше чист вагиналния секрет.Изчетох доста и питах, курса се прави профилактично преди да родиш за да се изчисти дори и да има само леко течение. Иначе бебетата са много незряли или не знам как да ги нарека и лесно хващат всяка инфекция от родилния канал.

# 287
  • Мнения: 591
Полижинакс и на мен доки ми беше изписала като профилактика и си ми обясни, че си е за по- голяма сигурност, но Ине го е написла

Да пожелая успех на и бързо да си гушнат бебоците Julie K и inka, и бързо да имаме хубави новини   bouquet

# 288
  • Мнения: 223
Да не си легне да си доспи човек - още бебчета се родили Laughing ДА ИМ Е ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ! Simple Smile Благородно им завиждам Simple Smile

Аелиа
, горещо беше, ако това ще те успокои. Обаче на мен ми беше добре, защото следващия път не знам кога ще е  Laughing


тити, онова нещо го вършихме преди да ходим където и да било.
То не мога да ви обясня какво желание имам, и на мен ми е чудно от къде се взе на фона на огромния корем и тези отекли крака  Shocked

Джули, много ти стискам палци за утре, ще бъдеш една прекрасна мама на фина и прекрасна бебка като теб! Изобщо на всички, които им предстои да имат бебчета утре или в най-скоро време, стискам палци  Hug


# 289
  • Мнения: 13
Честито на Буча и Марински !!! Да са им живи и здрави бебенцата и много да папкат и да пораснат бързо  Hug
Дуци , честито за количката , след толкова умуване най после се уреди  Mr. Green Дано да ти сменят новите части  Hug
Донка снимките от почивката ви са много примамливи , радвам се че сте прекарали хубаво  Hug
Янидка , честито ти придобивки , изглеждат много добре   bouquet Тази количка не съм я срещала , но тъкмо ще кажеш по-нататък дали си доволна  Hug
Хафи , те са ти писали вече момичетата , но и аз да кажа , че  ако имаш течение причинено от някакви патогени / гъби , бактерии и др. / е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО лечението преди раждането . Лекувай ги докато е време , за да не се притесняваш за раждането .
Сакси и мен така ме боли , само че от дясната страна . И при мен болката сякаш се спуска по крака надолу  #Cussing out Обачее доколкото знам няма лек , още малко ще потърпим  Wink
На Джули и на Инка им изпращам по няколко шепи от моето добро настроение и оптимизъм и им пожелавам леко и безпроблемно раждане  Hug Hug
Пърли просто ме разбиваш   bouquet То и аз имам желание , ама това твоетоооооооооооооооооооооо  Hug

Само като си помисля че скоро ЖЗ всяка една от нас ще си гушка детенце и не мога да не се усмихвам .
И да споделя с вас какво ми каза доки на последния преглед . Влизам аз усмихната и доки ме прегледа и си говорим и през цялото време и тя ми се усмихва и аз и казвам че ми действа много успокояващо и ме зарежда положително , а тя ми отговаря че няма как да не ми действа така , защото аз като съм влезела в кабинета така ухилена и съм и създавала на нея добро настроение и така . Така че момичета , един съвет/ който иска да чете /  , колкото и да ни е тежко , жега , да ни боли и да сме криви на моменти усмихвайте се колкото можете повече и така хората които ще се погрижат за вас ще бъдат по- положително настроени и добри .
Днес се чух по тел с Ивонката , звучеше много добре и каза че добре се чуства  Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 1 946
...
Сакси и мен така ме боли , само че от дясната страна . И при мен болката сякаш се спуска по крака надолу  #Cussing out Обачее доколкото знам няма лек , още малко ще потърпим  Wink ...
  Hug

Между другото има НОВА ТЕМА!

# 291
  • Мнения: 185
Олее, не мога да смогна да ви изчета, от петък само не съм влизала, а колко новини  ooooh!
Първо, честито на всички мами - Little Angel, Ивончето, Марински, Нип, Буча - да са ви живи и здрави дечицата, да растат, да папкат и много да ви слушкат, а на вас - бързо възстановяване  smile3525.
Стискам палци за утре за Джули и за Инка за сряда  fingerscrossed fingerscrossed, сигурно е много готино да знаеш, че утре ще си гушненш вече бебчето  Heart Eyes.
Сега да се отчета и аз, днес ходихме при доки, при който ще раждам, каза че всичко си е ок, бебка е към 2800, насочила се е добре надолу, така че няма проблеми, въпреки че ми е малко тесен таза. Каза ми и на мен да си купя глобулки да си слагам превантивно, че да съм подготвена за раждането.
В петък и събота, тъй като тати си беше тук за уикенда, купихме всичко, което беше останало да се пазарува, днес изпрах дрешките и утре като ги огладя и подредя, вече съм готова за бебка  Simple Smile, пък да видим тя кога ще реши да се ражда. Аз само 2 перални дрешки имах, вие какво перете по 5-6 перални  #Crazy
Ами това е засега, не помня какво друго щях да пиша, така че лека вечер на всички  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 2 883
kupa ела в новата тема Wink там има още

Общи условия

Активация на акаунт