"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 16

  • 16 575
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 95
  Ехооооооо!Как сте мацки?
  Аз съм пред МЦ и ме е налегнал страшен глад,дано скоро премине,че направо  #2gunfire!!!Днес и вчера сто пъти ядох лист1 и пак лист1,и пак лист1 ,и пак.Освен това кантарчето си го забравих при майка ми и всичко е на око, не на ОЧИ!  #CrazyСтрах ме е да се премеря!!! Blush
 Е оплаках се.Жалко,че не ми олекна и не премина вълчия глад!

 Целувки!

# 286
  • Мнения: 1 218
Аааааааааа станало време за нова темичка  Heart Eyes
Айде утре ще се заема, че сега нещо дремуцам на компа  Crazy, а и днес станах разногледа , аман вече от бебешки колички ...
Някоя мама, ако е супер доволна от някое моделче, да свирка за да ме ориентира, че аз гледам, ама какво търся и аз не знам , нищо не разбирам от тези неща  Embarassed
Чакайте да ви се похваля ....  каква я свърших на курсовете за бременни  -  единствено и само аз успях да си удавя бебето (т.е. куклата дето требеше да окъпя ... уж да усвоявам тънкостите на къпането на новородено   Blush Blush Blush )
Е,  нема такава блейка друга като мене  Whistling Мъжо каза, че иска все пак сина му да оцелее и ще ми наеме детегледачка  Joy Голям майтап Joy
Хайде сладки ...
Утре сутрин ще ви чета, надявам се всички да сте ОК  Peace
Цунки на всички  Hug

# 287
  • Мнения: 3 118
Джинджърче убуу!  Hug Hug Hug Цунки-гунки по коремчето! Ти ся усвоявай сичко бъдещо мамино за бебо, пък ний дай Боже след некое и друго време кат ни доде времето ш'съ учим от теб. Само нема да го къпем малкия по твойте наставления  Mr. Green
Ич не мога да ти помогна с количката ... по разбираеми причини
Ама споко, зимаш най-скъпата и си готова!

Здравейте бъдещи и настоящи мами! Едно малко необичайно кафе за тази сутрин  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 699
Добро утро!
Как сте?
Питче, успях да си мушна чашката и да си хвана кафенце, ей много съм бърза, това децата как доразвиват рефлексите. Благодаря.
У нас е като след взрив. Ама като никога съм спокойна и не мрънкам, важното е да стане както трябва и да е хубаво. Горе долу съм режимна. Малко ям само 3 пъти обаче повече блокове, че от работа не смогвам и вечерята определено ми е късно, но така ще е докато оправим къщето.
Джинджи, къпането не е твоя работа, а на таткото. Тъй че го пращай него на курсове. При нас откакто се е родила Сияна все тати я къпе, баби не са я къпали даже. От първия ден вкъщи това си е негово задължение и това са техните си 10-15 мин.
За количката - няма да споменавам марки, а ще изброя критерии по които аз бих си купила и си купих. Комбинирана - столче за кола, зимен кош, летен кош, задължително да е ЛЕКА. Удобна за бебето (има колички, които облегалката на летния кош или не слиза много или не е достатъчно изправена), маневрена, да е удобна и за теб (да не ти е ниска или висока), аз исках да е с цяла дръжка (за да бутам с корем и да си пия кафе). И с риск Питчето да ми се разсърди, но скъпата количка не винаги е удобна и практична. Ай стига толкова, че прекалих със съветите.

Лек ден от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 289
  • Мнения: 290
Дубриютру за последно в тази темичка   smile3503!
Питче, страхотно кафе! Благодаря! Аз реших направо то извора да пия, че докът си зема чашата и .... може да им мине на целуващите се  Heart Eyes
Аз днес имам минусче под лентичката  - 100гр за героя  newsm68
Малка почерпка по случай случая

Внимавайте с грамажите!  smile3503
Я, Джинджито ни е навестило!  Hug Hug Hug Ще се научиш, мила! Никой не се е родил научен.   newsm12 Пък и знаеш ли, вашия син може да е амфибия. Нашия кум беше метнал щерката си във ваната, че това била естествената среда на бебетата. А на ски я качи още след пъвите й стъпки  smile3521
Хаясче, как върви ремонта? Сега е паднала бомба, ама пък после ще бъде хубаво - точно както искате вие.
Уф, увлякох се!
Много  Hug Hug Hug Hug Hug и   love001  love001  love001  love001 на всички и режимен ден!   bouquet

# 290
  • Мнения: 3 118
Kak ш'ти се разсърдя бе пиле, в бг критерия за скъпо не е най-добро, ма след кат марките не са български се предполага че са по-добри. Ма се едно де, аз хич няма да са обаждам щот не съм миродавна.
Борянке здрасти, виждам че пишем заедно  Mr. Green

# 291
  • Мнения: 290
Гуш, Питче! Hug
Аз хич не се намесих за количките, щото ..... моята беше толкова отдавнашна работа, че... Пък и тогава нямаше кой знае какви екстри. Аз много си я харесвах, щото беше ярко червена (виждаха ни отдалеч) и приличаше на каляска  - с големи колела, много меки амортисьори и извивка на сенника точно като на каляската на Пепеляшка от приказките (добре, че не се превръщаше в тиква след полунощ!  hahaha hahaha)

# 292
  • Мнения: 699
Ха, Борянче те сега май пак се връщат на мода тия колички. А цените има са................. ooooh! май ще си купя нова кола от магазина. Важното е количката да е удобна за бебе, мама и да се събира в багажника на колата. На мен ми дадоха да ползвам 2 колички и от 2 те съм доволна, после си купих една мноооооооого лекичка, щото някой умен архитект е направил асансьора на полуетажа и за да стигна до него трябва да я вдигам барабар с бебето вътре, абе панелен блок...................... Не ми  е скъпа количката, доволна съм и мисля че и още бебета ще изгледа (тук в квартала сме много мами-приятелки и съученички и всичко се върти). Ремонта върви бавно, щото си го правим сами и се работи само вечер след работа. И браво за постижението пак.
Джинджи Борянчето е права, че никой не се е родил научен, аз бях гледала само как се къпе бебе и то не новородено, а на 5-6 месеца вече а мъж ми пък му беше за първи път, но се справихме. Ще видиш че като родиш нещата ще се променят и майчинският ти инстинкт ще заработи и ще се чувстваш като че си отгледала 2-3 деца вече.
Айде чао пак.

# 293
  • Мнения: 95
  Охоооо.Пак сме на бебешка тема.Относно количките-моите и двете/комбинирана и лятна/ са триколки и съм супер доволна.Много по-маневрени са.Зимната е с големи гуми и амортисЬори,коша се сваля и става на столче за кола,с огромен кош за багаш и с три положения на столчето.Единствено е малко по-тежка от някои др.модели.И също е в червен цвят.
  Джиндж споко има време да се научиш и да свикваш - като дойде ще видиш как ще се справиш всичко ще си дойде от само себе си на място и ще си най-добрата майка на света за твоя сладур! Peace
  Боранче отново поздравления  Hug! След двата дни освинване съм  #2gunfire +1,3кг  #2gunfire!
  Хаясче и ние сме в ремонт и напълно те разбирам.Егати ужаса,особено бялия прах,който се получава от свалянето на старата шпакловка.Затова малката е при майка ми за да не вдишва прахоляка,че с тези наши алергии.Аз отивам при тях сега,защото не съм ги виждала 3 дни и ми е много мъчно вече.
  Целувки и слънчев ден!  bouquet

# 294
  • Мнения: 1 218
Здравейте сладурки  Hug
Отивам да подготвям новата темичка , БЛАГОДАРЯ за съветите, бе явно още не съм видяла моята си количка, щото нищо не ме грабва.
Цената не е от значение, но все пак и аз съм на принципа , че по-скъпото , излиза по-евтино (но и това правило си има изключения де  Peace )
Само да я намеря аз веднъж ...
Ма поне имам време да я търся де , чак след 4 месеца , ще го видя тоз  сладур в ръцете си  дай Боже  Praynig  Praynig Praynig:

Да ви кажа под секрет има моето носле и моите устни, бе на майка си ще прилича, то е ясно  Joy Joy  Mr. Green

Питче, мерси за цунките и гунките, бебо е доволен, когато е център на внимание иииииии ритка ли, ритка   Hug

Преси не се ядосвай , това е просто вода, задържана след като се хапва сладко  Peace Няма да го има това килце след 2 дни режимност, ще видиш  Hug

hayasy , и аз съм на това дередже мила и аз те разбирам, ама после пък какъв кеф ще ти е ... стискай зъбките сега и си свиркай  Peace

Борянче, честито ти минусче, видях и червенкото рокле, ми хубава мацка си бееееее , много ти се радвам да знаеш  Hug

ЦелуФФФФ ки на всички  , айде бегам да направа темиЦката, ма чак довечера ще я постна, да знаете  Peace


# 295
  • Мнения: 290
Пу,пу,пу, Джинджи! Голям сладур! Вярно е за нослето и устните  smile3521  - вижда си се всичко на тия новите картинки, бреееейййййй... Ний, баби, едно време...  newsm62 newsm62 newsm62
Айде последно следобедно кафенци в старата темичка и

сядаме да чакаме новата темицка  food010 kaffeetrmker_2
И не се ослушвайте много за кафето, че да не остане само това сладурче в чашката

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 14:17 от БорянаІ68

# 296
  • Мнения: 3 118
Ех, Джинжи, сладур слънчев шушончин е твоя малък син!
Да се развива здрав и обичан и да зарадва мама и тати и сичкото рода и другари след има-нема четири месеца!

# 297
  • Мнения: 699
Аааааааааааа, не, пу за нас, тоз сладур. Джинджи, живот и здраве догодина да се наканим да отидем на море, ще ви посетим с дребосъчка да ги сватосаме Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes хихихи.
Сипвам си кафе, че напоследък хич не си доспивам и като му хапна и започвам да клюмам.
Ейййййййй, ако не си препрочитам какво съм писала ще излезе че съм гладна и заспала.
Айде аз отивам да се боря с гадните тапети от преди 25 години, които ще ми вземат зздравето докато ги махна.

# 298

Общи условия

Активация на акаунт