На кого прилича ?

  • 2 245
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 581
Колкото и да се пънеха да ме убеждават, че приличал на татко си - такова нещо няма  Naughty
На мене си прилича. Има някои черти на татко си, колкото да не се съмнява  Mr. Green

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Каzват, че първото дете прилича на баща си.
Второто вече на майката.
За първи път го чувам това. Не го вярвам, но...при нас е точно така. Голямата е одрала кожата на баща си, а малката- на мен. Rolling Eyes
Ние пьк сьс сестра ми ,сме си разделили майка ми и баЩа ми.И дvте имаме неЩо и нА джамата,но никоя не е 90 процентоva еднакvа на майка или на татко.
Моят бебок ,като се роди беше копие на баЩа си,v болницата даже лекарките ми го казvаха Hug,просто няма шанс да е на друг-на баЩа си е.
Приятелите ни ни бьзикат ,4е бебето било фотокопие на баЩа си Laughing.
Сега ,като порасна малко и vzеха vе4е да намират неЩо обЩо и с мен -бели4ьк е ,като мен Laughing

# 17
  • Мнения: 4 629
Прилича на баща си и на мен  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 39 754
всичко е много относително
като родих мама каза "не прилича на теб", свеки каза "не прилича на Иван" Simple Smile прилича на себе си
И от двамата ни е взела по нещо - категорично не мога да кажа "на мен" или "на мъж ми"

На мен примерно ми казваха, че приличам на баща си, но като гледам снимки на мама като малка все едно гледам себе си, или като гледам настоящи мои снимки - все едно мама Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 784
Моето мяза изцяло на бащатко си Mr. GreenКато отидохме на първата консултация,педито чак каза:"Жена ,туй дете не е от тебе!"Ама за съжаление май е взела моя характер и отсега го показва Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 312
В носа на мен-камбишон!
Веждите на тати,особено като са сбърчени Grinning
Очите-мои,сини!
Миглите-дълги и извити като на госпожица!
Мешан отвсякъде,но всички казват,че е одрал кожата на брат ми Rolling Eyes
Аз пък съм чувала,че момчетата приличат на майките си,а момичетата на татковците!Обаче като гледам бебетата на приатели и познати...май няма такава закономерност!

# 21
  • Мнения: 5 299
чувала съм че момиченцата приличали на бащите си-но мойта е изцяло на МЕН Mr. Green

# 22
  • Мнения: 456
Е, аз пък всичко друго очаквах , но не и  бебето ми да е със сини очи, просто защото и аз и баща му сме с кафяви!!!! Thinking ThinkingА то чак от дядо си по бащина линия взел цвета!!! Иначе като визия е и на мен и на баща си.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 609
Яна прилича на баща си,само очичките са мойте 4470
По този повод-една позната ни срешна скоро и ми вика:
"Ау,колко прилича на баща си..."
"Ами да,на кога да прилича?"
"Ама ти не се ли дразниш от това?"
Shocked Shocked Shocked

# 24
  • Монреал
  • Мнения: 631
Аз пък съм чувала,че момчетата приличат на майките си,а момичетата на татковците!Обаче като гледам бебетата на приатели и познати...май няма такава закономерност!
И аз така съм чувала, но мисля че закономерност има. Поне при нас, сестра ми , братовчедите ми ..... Мъника сега прилича на мен, направо ми е одрал кожата, но много бързо се променя, а и след като го постригах установих, че е взел черепа на баща си..... Laughing

# 25
  • Мнения: 8 505
Когато се роди,всички (и най-вече и двете баби) казваха,че е 1:1 с баща си.И колкото повече расте,толкова повече я оприличават на мен.Но според мен и мъжа ми тя прилича на себе си-или по-точно и на двама ни по равно-има и мои,и негови черти,но ние и двамата сме тъмно руси,единия със сини,другия-със зелени очи-е,кое от кого е взела??? #Crazy

# 26
  • Мнения: 3 926
На моя дружка сина й прилича изцяло на баща си. Видях го на 3 дни в болницата и просто нямаше как да го объркаш Wink Сега е на почти 2 години и пак прилича на баща си Grinning И то толкова много, че я спират колежки на свекър й или свекърва й, които не я познават, но познават мъжа й и питат - "Това е на Алек бебето, нали?" Shocked
И мен също са ме спирали непознати по улицата да ме питат аз ли съм на Драго дъщерята - ами да, аз съм и съм копие на баща си дори по вкусови качества..., а съм живяла с него 3 месеца от живота си. След това с майка ми са се развели. Много хора, които не познават баща ми твърдят, че по характер приличам на втория си баща - ама то няма начин, той си ме отгледа и възпита човека Grinning Но като цяло в характера съм на мама и на себе си Wink
И аз се питам на кого ли ще прилича, но още на снимките от УЗ-то имам чувството, че прилича на баща си. И не само аз - и приятелките ми като погледнат снимките казват - ами Асе, тя на Иван прилича Grinning Ще видим като излезе - още малко остана Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И двете ми момчета приличат на баща си на пръв поглед,но имат и от мен!Големият ми е взел боята и малката уста,а малкият е целия бащичко,но пак с мойта уста! Grinning

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Като се роди малката,само м/у краката не приличаше на баща си,а сега май започва и на мен да прилича по малко.Незнам,но каточели прилича най-много на себе си newsm62

Общи условия

Активация на акаунт