Ел. кана?

  • 11 081
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Живот и здраве другата седмица наййй-после отиваме на почивка newsm44 за да и правя млякото решихме да купим ел. кана, в която да топля водата. Първият ми въпрос е дали е подходяща, а вторият вие как практикувахте с чисто новите си кани, че вече 10 пъти я пълних и завира водата, изсипвам и пак така, но все още си мирише на пластмаса и не знам достатъчно чиста ли е, че в упътването пък пише да не се използват препарати, а многооо ми се иска да и ударя една сапунка вътре Laughing

# 1
  • Мнения: 2 149
Аз използвам ел.кана от както се  е родила Йоана Laughing,голямо удобство е.
Не я мий отвътре,достатъчно е от време на време да завираш вода с оцет,самопочиства се Wink

# 2
  • Мнения: X
Ползвам само ел. кана и преди за голямата, и сега. Моята е метална, не знам за пластмасовите.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 91
и аз ползвам ел. кана за дилян от както се е родил и досега не ми е мирисала на пластмаса първите 2-3 преварих водата и я изсипвах а след това като си я преваря врялата вода я слагам в термус за да ми е топла винаги а другата си седи в каната за студена

# 4
  • Мнения: 22 407
Ползвам ел. кана от както се е родила дъщеря ми. Вътре е с метално дъно, но преди това доста време я бяхме ползвали в къщи, е 1г. Та нямам спомени как е миришела.

# 5
  • Мнения: 575
Имам на Филипс. Не ми мирише, мия си я с препарат за съдове.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Ползвам ел. кана от сумати време, първия път заврях водатаа 2-3 пъти и няма проблеми  Peace, като събере варовик чисти с лимонтузо едно пакет4е изсипваш и завираш става като нова  Peace

# 7
  • Мнения: 11 003
От самото начало ползвам електрическа кана, незаменимо удобство е. Не я мия с препарат, само я изплаквам с топла вода. Пластмасова е, но с метално дъно.

# 8
  • Мнения: 165
Мия я отвън и от вътре с верото и гъбата...не съм имала проблем...

# 9
  • Мнения: 2 131
И аз използвам ел.кана, откакто Алекс се е родил. Периодично мъжът ми я почиства с оцет.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 182
Ползвам такава кана, но метална. Не я мия отвътре с веро, само кипвам вода с оцет.

# 11
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
ел.каните преваряват ли добре водата?
 Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 554
Моята кана изключва като заври водата, а за да е преварена водата трябва да ври поне 5 минути, поне аз така знам.

# 13
  • Мнения: 405
 Моята ел. кана е Philips. Чудех се дали става за преваряване на водичка за бебе преди да родя, но след направена консултация с педиатър реших и я купих. Водата завира на 90 градуса. Ел.каната, която имам/незнам при другите как е/ достига до температура на преваряване на водата от 110 градуса и се замоизключва. Е това, ако не е преваряване..... Crazy

# 14
  • Мнения: 1 062
Моята кана изключва като заври водата, а за да е преварена водата трябва да ври поне 5 минути, поне аз така знам.

И моята е така, но ако се остави капака на каната отворен ври, докато я изключиш ти или затвориш капака, може и един час да ври водата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт