Два дена чиста коса,на третия ужсна

  • 2 778
  • 41
  •   1
Отговори
Косата ми попринцип е гъста,дълга и с хубав обем.След като я изкъпя два дена е страхотна,но на третия започва да се омазнява и се променя коренно...слепва се,появява се пърхот,няма как да не я измия.Пробвала съм да я къпя колкото е възможно по рядко,но просто не се получава.Лятото ми предстои круиз из Европа и няма да имам време да я мия през два дена и ми иска се да издържа чиста поне три дена.Събирам всякакви препоръки и идеи,за които ще бъда невероятно благодарна,защото наистина е важно да го разреша тоя проблем  JoyБлагодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 758
ами добре е че издържа и два дена!мий я на третия!аз като видя,че е мръсна веднага я мия!
ако искаш прави домапни маски има за мазна коса или ела в темата-Тайната на дългата....... и там ще намериш много информацийка!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305122.0 -това е темата! Peace
успех! Hug

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 22:23 от SLADYR4E

# 2
  • Мнения: 6 607
Идея си нямам с какво друго освен с миене може да си поддържаш косата чиста.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 newsm78
Събирам всякакви препоръки и идеи,за които ще бъда невероятно благодарна,защото наистина е важно да го разреша тоя проблем  JoyБлагодаря предварително  bouquet
Mи аз в такива случаи се къпя СЪС косата!   bath

# 4
  • Мнения: 758
Идея си нямам с какво друго освен с миене може да си поддържаш косата чиста.

сори за спама-това смачкано цвете звучи много тъжно  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 366
Ми нормално и на третия ден да е мръсна. Моята е мия през ден, а лятото и всеки ден. Доколкото знам има някакви сухи шампоани, но несъм ползвала такива.

# 6
  • Мнения: 758
Ми нормално и на третия ден да е мръсна. Моята е мия през ден, а лятото и всеки ден. Доколкото знам има някакви сухи шампоани, но несъм ползвала такива.

дам така е!и за мен е нормално!и аз лятото след плажа я мия всеки ден!иначе на 1-2 дена! Peace

# 7
  • Мнения: 1 810
Моята ако я миех на третия ден,щеше да е добре,а то вече всеки ден я мия.Аз лично от всичко най-мразя да видя мазна коса,много е грозно и човека изглежда нечистоплътен.Мисля че е нормално през лятото косата да се мие често предвит потенето и прахоляка навсякъде и не мисля че така косата се изтощава повече,отколкото от другите процедури Hug

# 8
Е все пак няма ли някой малко по - ефикасен шампоан :/ Ако съм си у къщи,няма проблем да я мия и всеки ден косата,ама това е екксурзия т.е всяка вечер съм в различен хотел.Освен това трябва да добавя,че косата ми след баня ми отнема около 4 часа да изсъхне и да стане в добра форма...значи май въобще няма да спя Grinning

# 9
  • Мнения: 758
Е все пак няма ли някой малко по - ефикасен шампоан :/ Ако съм си у къщи,няма проблем да я мия и всеки ден косата,ама това е екксурзия т.е всяка вечер съм в различен хотел.Освен това трябва да добавя,че косата ми след баня ми отнема около 4 часа да изсъхне и да стане в добра форма...значи май въобще няма да спя Grinning
4 часа  Shocked!еми тогава вариянт е да я изсушиш със сешоар!а като си в хотела не можеш ли да я миеш,хем да ти е чиста? newsm78 newsm78 newsm78

# 10
Ами да,пак е вариант,но то не отнема много по - малко време/сушенето/.Просто всеки път след като си изкъпя косата е малък ад и не ми се ще да преминавам 5 пъти през него по време на екскурзията,защото наистина няма да имам време.

# 11
  • Мнения: 6 607
Ами да,пак е вариант,но то не отнема много по - малко време/сушенето/.Просто всеки път след като си изкъпя косата е малък ад и не ми се ще да преминавам 5 пъти през него по време на екскурзията,защото наистина няма да имам време.
Сетих се има едни шампоани за сухо измиване на Клоран. Съмнявам се да имат добър ефект ,но може да ги пробваш.

# 12
  • Мнения: 1 207
Имат ефект Peace.Спасяват положението за един ден.

# 13
До колкото съм чела трудно се махал от косата...т.е пудрата,която впръскваш и правело обем...Някаква препоръка за обикновен шампоан?Марка?Може и по - скъпичък,само да е ефикасен...Просто много съм се отчаяла...

# 14
  • Мнения: 418
питай по аптеките за шампоан..има за мазни коси..или си купи хума и я измий ..тя изсушава косъма и може би ще издържиш повече дни..

Общи условия

Активация на акаунт