Kaк бихте постъпили при следната ситуация?

  • 6 557
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 255
Първо, никога не бих оставила вратата на колата отворена при положение, че наблизо има кучета ( на наши познти, добермана прегриза гърлото на бебето им - мир на праха му, от ревност ли от какво никой не разбра - пази боже от такива  случаи).

Второ ще, запазя самообладание, иначе кучката ще разбере, че ме е страх и неприятна и ще я изгоня.

Прав е мъжа ти за съжаление Confused

Пълни глупости>Как така ще затвориш вратата на колата.В колата толкова бързо се качва градуса, независимо дали е на сянка.Бебето ще се претопли.И как така ще кажеш , че мъжа и бил прав да и каже "каква майка си".Той има късмет , че не ми е мъж , щото ще го лупам по глават с каквото  намеря.
Аз също бих извикала мъжа си на помощ.Подкрепям авторката на поста на 100%.

# 76
  • Мнения: 1 195
ооооооо мен многоме е страх от кучета и аз със сигурно бих реагирала като теб Peace
мисля че мъжа ти малко е прекалил Confused
 поговори с него и се изяснте Peace

а пък нали все пък работат на мъжа е да брани семейството  Grinning нали  те са силния пол Joy

# 77
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мен много ме е страх от кучета, хапали са ме на два пъти, щях да го викна вероятно и аз. Но ако ми се беше развикал, аз нямаше да си мълча.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 271
Първо, никога не бих оставила вратата на колата отворена при положение, че наблизо има кучета ( на наши познти, добермана прегриза гърлото на бебето им - мир на праха му, от ревност ли от какво никой не разбра - пази боже от такива  случаи).

Второ ще, запазя самообладание, иначе кучката ще разбере, че ме е страх и неприятна и ще я изгоня.

Прав е мъжа ти за съжаление Confused

Пълни глупости>Как така ще затвориш вратата на колата.В колата толкова бързо се качва градуса, независимо дали е на сянка.Бебето ще се претопли.И как така ще кажеш , че мъжа и бил прав да и каже "каква майка си".Той има късмет , че не ми е мъж , щото ще го лупам по глават с каквото  намеря.Аз също бих извикала мъжа си на помощ.Подкрепям авторката на поста на 100%.

Какво глупаво съм казала - имам си мнение по въпроса.

А ти щом си толкова отворена да "лупаш" Shocked мъжа си по главата с каквото намериш - защо не удариш кучето, а ще викаш човека за помощ? "Лупай" си го ти.

Ей, как обичам такива отворени, като теб......

А и тук не е въпроса, дали я подкрепяш или не, а как заглавието и въпроса е "как бихте постъпили при следната ситуация?"

# 79
  • Мнения: 255
Ами моя лично няма да се наложи щото той така няма да ме злепостави, но и да постъпи така някога аз ще го цапна когато най малко очаква.Това е единствения начин, с елемент на изненада Simple Smile.По отн. на кучето ами него няма как да го изненадам щом вече се е насочило с оголени зъби към мен.
За заглавието то е ясно...даа, аз може би неправилно се изразих.
АЗ бих постъпила по същия начин.Бих се оплашила от злобното куче и бих извикала на помощ съпруга ми, а също така при една такава груба реакция от негова страна(малко вероятно) аз също бих останала много обидена и разочарована.Щеше да ми заседне буца в гърлото и здаво бих си поплакала.

# 80
  • Мнения: 52
а не, той не се изплаши, а аз верно се изплаших. Иначе все още твърди, че всяка достойна майка би тръгнала веднага да гони кучето, ако трябва със зъби и нокти, независимо че има и други хора наоколо. И аз му викам "ами ако я ухапе, как ще кърми бебето, бяс, инжекции, това онова" и той "ами ако е внимателна, няма да я ухапе"

сега, ако бях съвсем сама, определено бих постъпила по друг начин, щях да рискувам
Имам страх от кучета и със сигурност щях да извикам мъжа ми.
Според мен би било добре да попиташ съпруга си той какъв ,, достоен мъж и баща " е щом смята, че жена му е тази, която трябва да гони озверели кучета. Плюс това да й крещи и да я обижда пред чужди хора.
Peace

# 81
  • Мнения: 411
Разбира се,че ще извикам мъжа ми!!!Какъв мъж е той щом жена му трябва да се справя с освирепели животни?!?!?
И е постъпил много некоректно спрямо теб като те е наредил така пред хората!
Поговори с него и му обясни как си се почувствала,ако не вземе дума при следващ удобен момент му го върни да усети тръпката!
" Прав е мъжа ти за съжаление " - Хайде,де!!! ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 524
В такива ситуации се налага намесата на мъжете!!! За какво са ни иначе. Бъзика на страна, ти си реагирала правилно, а мъжът ти е дебелоглав глиган. Само не ми се сърди, не е обида, а просто начин на държание. Понякога тези мъже могат да ни изкарат от кожата за пълни глупости.

# 83
  • Мнения: 158
Момичета, темата почна да буксува на едно място. На предишна страница писах, че има неточности в първия пост, понеже бях страшно афектирана като го пуснах. Но може би не сте прочели ... Със сигурност не е реагирал като "твърдоглав глиган", нито е "избухвал" и "крещял".  Всъщност верно, че говореше на висок тон, но по-основното беше упрекът и сериозността на думите му. Не си е изпускал нервите... Бях писала и допълнително, че той беше все пак зад ограда и при спешност нямаше как да реагира незабавно. Това е ...
Пък и мисля, че е прав в думите си, понеже ако не се променя в това отношение, няма гаранция, че утре като съм сама с бебето, няма изведнъж да се панирам, и някое куче (има ги много в квартала) да ми наръфа бебето пред очите ми.

Общи условия

Активация на акаунт