Перални

  • 828
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Имам нужда от информация относно покпупка на пералня, която ми предстои да направя. Колебая се между 2марки : Indesit i Crown. Цените са горе-долу еднакви, но харектеристиките на втората(обороти на центрофуга и програми) са по-добри. За сметка на това Indesit сякаш е по-добра марка...?Моля, ако някой вече има опит с тази техника, особено с тези марки, да ми пише!Благодаря предварително!:) 

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Гледай да е икономична - това не е за пренебрегване. Naughty
Indesit е добре марка, за Crown нямам впечатления.

# 3
  • Мнения: 1 763
Оборотите на центрофугата не са толкова важни. Моята не е никак мощна- с 800 оборота, но пак изкарва дрехите почти сухи.
За Crown нямам впечатления, майка ми си купи Индезит преди десетина години от магазин за уреди втора употреба, въпреки това пералнята не е мръднала.

# 4
Благодая за бързите отговори! Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  hahaha Кравн  Joy е търговска марка на мазазини ЗОРА.
Индезит е от мерлони групата (Аристон-Хот Пойнт, Индезит...).
Подозирам, че и 2-та уреда ще ти изкарат еднакво "дълго" време, без проблеми.

# 6
  • Мнения: 794
Моята е CANDY, с ел. дисплей, с икономичен режим, с функция ръчно пране и т. н. Много съм доволна, струваше около 650 лв.

Относнсо оборотите - моята е до 1000 оборота, ама да не съм луда да въртя на толкова, то нищо няма да остане от дрехите ми. Повече от 600 не съм ползвала и дрехите са направо сухи.

Краун в никакъв случай!  Naughty Whirlpool също е нисък клас техника.

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 12:33 от asja

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Моята е CANDY, с ел. дисплей, с икономичен режим, с функция ръчно пране и т. н. Много съм доволна, струваше около 650 лв.

 Naughty Whirlpool също е нисък клас техника.
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
ти си истински експерт

# 8
  • София
  • Мнения: 5 919
И двете марки не са ми сред любимите, така че не мога да те посъветвам конкретно за това, но наистина не се заглеждай чак толкова по оборотите - нашата има максимални 1000, но досега нито веднъж не съм ги пробвала, обикновено я пускам на 700 и се справя много добре. Гледай да е икономична на ток, вода, отложен старт, да е тиха...

Общи условия

Активация на акаунт