Къде е пъпчето на вашето дете?

  • 17 053
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 784
Аз вярвам и не заради друго, а заради следният факт - моят пъп беше сложен в книга с приказки - до 8 клас трудно някой можеше да ме накара да чета нещо друго освен приказки  Wink Може и да е съвпадение, кой знае  Thinking но заговори ли се за пъпчета и това изниква в съзнанието ми  Crazy
Рошалче,моя е в ВИНС-а,а с математиката съм на Вие,даже на поправка съм оставала.На сестра ми още е вкъщи,а по-голяма хаймана от нея не познавам,така че... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 332
В университет в щатите... не беше моя идеята, не съм фен на тази държава, ама нека е учено детето Wink.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 956
Eeeeх, накарахте ме да си спомня, че пъпа на дъщеря ми е още в къщи.......а е вече на 12 год Thinking
Трябва да взема да го хвърля някъде, че тя още незнае, каква иска да става Rolling Eyes

Моя е хвърлен в Техническия университет, ама с техниката нещо съм скарана newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • България-София
  • Мнения: 573
Нашите две пъпчета ги взе свекър ми - той съхранява на мъжа ми и сестра му, на племениците - също. Незнам къде ги държи той, но са на "сигурно място" Laughing

# 19
  • Мнения: 3 777
Нашето го хвърлихме с цяла церемомия на таз годишния СеБит в Германия. Мъжът се обади да следя онлайн, пъпчето е заровено в градинката пред СеБит имам си снимков материал.
Така се надяваме че хем ще забегне в чужбинско, хем компютърджия.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 321
 Бях го забравила- в едно портмоне стои (от болницата- не с някаква цел Wink -не сме измислили къде да го хвърлим Laughing

# 21
  • Мнения: 2 755
За сега го съхраняваме в една кутийка. Още не сме решили къде да го хвърлим  newsm78

# 22
  • Мнения: 948
Нашето пъпче все още стои между страниците на учебник по медицина.Все още не сме решили къде да го хвърлим. newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Тати го занесе в Болоня. А там къде точно го е хвърлил - не занам. Сигурна съм, обаче, че е на хубаво място Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 250
Бях решила още преди да се роди,че пъпчето му ще бъде хвърлено в Медицински университет-Варна   newsm53 И сега е някъде там  smile3521

# 25
  • Мнения: 5 299
Хммммм-аз много не вярвам Rolling Eyesна тези неща,моя са го хвърлили в училищния двор- та аз все се чудех как да избягам от у-ще и определено не бях от най-ученолюбивите,ама сестра ми живее в L.A и като си замина и го дадох да го хварли в  :mrgreen:hollywood

# 26
  • Мнения: 31
Майка ми беше на екскурзия до Италия и много ми се искаше да ги отнесе там-/те са две:едното на 6 год. а другото на 4 месеца/, но баща им каза че искал да си останат в България децата а не да скитат по чужбината и затова сега са в една книга Поезията на Боб Дилан на библиотеката.Преди това пъпчето на баткото беше в поезията на Яворов,но пак получих критика!

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 334
в една кутийка от Инфакол заедно с първото отрязано нокътче Grinning не знам дали ще го хвърлим и къде. моето си седи вкъщи при нашите...

# 28
  • Мнения: 8 460
Ами още си е в къщи пъпчето.Не сме мислили,къде да го хвърлим,но със сигурност ще е на някое хубаво място. Laughing

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Изпрати го на баща му в Англия.Предложих и бебето да сложа в една кутия и да му го изпратя,но той нещо започна да се услушва Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт