щастлива седмица 13.06-19.06

  • 2 157
  • 30
  •   1
Отговори
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички! Flowers Sunflower
Видях, че няма открита седмична тема,  и затова се включвам.
Пожелавам ви само хубави неща да се случват и да сте много усмихнати.
Аз от вчера съм на антидепресанти, и макар и изкуствено, вече се чувствам по-добре.

Усмихвайте се повече! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 13 юни 2005, 22:08 от Diana

# 1
  • Мнения: 4 068
Айде още една седмица се изтърколи неусетно. Времето тече много бързо напоследък. Wink

Весела и щастлива нова седмица ви желая момичета! Дано е изпълнена само с положителни емоции и хубави новини!

# 2
  • Мнения: 507
Хубава и усмихната седмица и от мен!   bouquet
Пожелавам на всички много положителни емоции и повече хубави новини!  Heart Eyes
 

# 3
  • Мнения: 4 324
Весела седмица и от мен Simple Smile и дано някой се похвали с две чертички Simple Smile

Аз започвам седмицата сънено Simple Smile Бяхме на рожден ден снощи и беше много забавно и весело Simple Smile Прекархме добре и разведрихме обстановката Simple Smile
Оффф, не упях обаче да купя подарък Sad а по лошото е че не знам какво да взема Sad
Рожденника е на половинката брат му и искам да взема нещо което да го зарадва. Не искам да е дреха, защото всеки има различни вкусове. Искам нещо което да го изненада приятно. Охх, трудничка задачка Sad Някои ако има идеи, да помага Simple Smile

# 4
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
И аз ви пожелавам седмица с много усмивки  bouquet

# 5
  • Мнения: 9 077
Гарантирам ти Таничка,че това ще му вземе акъла-при всички мъже работи-стига да ти се дават малко повече парички: http://www.victorinox.com/newsite/en/produkte/index.htm

Последна редакция: пн, 13 юни 2005, 11:19 от Stefanie

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен, момичета! Желая ви весела и ползотворна седмичка! Sunglasses Много ме развесели заглавието на седмичната тема, защото пише 13-19 май Grinning, сякаш връщаме времето назад за поправителен Grinning
Танюша, подкрепям предложението на Стефани за подарък. Аз купих такъв на баща ми от Мосю Бриколаж и той много се зарадва.

# 7
  • Мнения: 4 324
Идеята за подарък е много добра, обаче не е подходяща за въпросното момче Sad Обаче идва още един рожденник насреща, за него този подарък е идеален.

Мерси за идеята Simple Smile

# 8
  • Мнения: 533
Хубава седмица на всички и от мен Grinning

Миналата я изпратих с М... тоя месец ще пропуснем с опитите, щото сме извън БГ, но на различни места, по времето на Ову...
но пък ще видя сладкия си племеник Wink

Лятно настроение на всички Sunglasses

# 9
  • Мнения: 4 324
но пък ще видя сладкия си племеник Wink

Simple Smile Срещи с деца, ме зареждат много положително. Вчера бяхме на двора и чух сладкото гласче на едно комшийче, специално излезнах за да говидя. Побъбрихме си с него Simple Smile ама някои думички не разбрах.
Викам му "Защо са ти толкова сладки бузките, да не си ги мазал с мед" Simple Smile И той такъв един сериозен ми вика "Нееееее Simple Smile"

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Здравейте и от мен, момичета! Желая ви весела и ползотворна седмичка! Sunglasses Много ме развесели заглавието на седмичната тема, защото пише 13-19 май Grinning, сякаш връщаме времето назад за поправителен Grinning
Танюша, подкрепям предложението на Стефани за подарък. Аз купих такъв на баща ми от Мосю Бриколаж и той много се зарадва.
ами защото за мен все оше е месец май Embarassed
и утре да свърши, и вече ще е юни  bouquet

Пс: поправих се

# 11
  • Мнения: 3 010
Здравейте и то мен!
Малко късно се включвам, но днес не ми беше добре. Чак преди малко се успокоих! Много тъжна се чувствах! Чак ми се повръщаше от нерви и напрежение!
Пожелавам успех на тези, които не 4акат лелята и онези от Вас, които бебеправят! Както и положителни емоции на останалите бъдещи мами! Wink

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен мили момичета.Пожелавам ви една страхотна седмица.При мен за съжаление започна с идването на лелката,но какво да се прави-продължавам напред.Все пак тайничко се надявах че един месец след лапарото може да има и хубав резултат но уви. CryУспех на всички през седмицата. Wink

# 13
  • Мнения: 980
Щастлива Ще е седмицата,как няма да е Купих си килце череШки, иzлеzе килце и триста. Хапнах си ги самосоятелно и така се надух...... сега го чакам да почне и да рита Laughing Laughing Laughing Иначе и аz съм кат вас чакам си гостите и си стискам палците с татето да сме уцелили десетката bowuu

# 14
  • Мнения: 539
Ох ето ме и мен! Каквато съм заспала патица съм забравила да се разпиша.
Пожелавам весела и много усмихната вече половин седмичка на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт