Laredoute.fr - Всичко за поръчката! - 68 - 3 седмици до голямото намаление!

  • 53 477
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Днес си взех една поръчка.Искам да отбележа че този пуловер е отвратителен,толкова много боде,че едва ли някога ще го облека Close



а тези потници са страхотни да не говорим за цената им,не са точно такива както изглеждат на снимката,рипсени са и са доста разтегливи,памучни,мекички...супер са Grinning

# 31
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
някой отзиви за това? пише памук, но дали е като тениска памука или  Rolling Eyes, иначе много е интересна роклята:
http://www.laredoute.fr/vente-robe-fines-bretelles-femme.aspx?pr … &pagesize=16#

Ами точно като тениска е. Трико.

благодаря! значи няма да пада тежко, не мисля , че ще ми върши работа....

Не само, че не пада тежко, а и много прозира

# 32
  • Мнения: 594
Да се отчета и аз с получената преди няколко дни поръчка  smile3535
жилетка в лилаво размер 38. Мекичка, цвета е доста странен като за виолетово, но става...
черно яке от изкуствена кожа размер 38. Много ми хареса.
розово джинсово сако за малката, размер 114. Също много хубаво.
и евтината пижамка за малката. Размер 114. В момента й е точна.
лот 2 потника за мъжо. За цената си от 1.60 евро комплекта са просто супер. Чист памук, много мекички.
За систъра тези туники в цикламено и бяло, размер 38
и това мъжко яке в червено размер 44/46

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
От кога получавате поръчки?

# 34
  • Перник
  • Мнения: 396


а тези потници са страхотни да не говорим за цената им,не са точно такива както изглеждат на снимката,рипсени са и са доста разтегливи,памучни,мекички...супер са Grinning


Взех за мъжа ми 2 лота преди около 2 месеца и не ги сваля, а за тази цена бях малко скептично настроена. За лятото са супер.

# 35
  • Мнения: 2 255
докато намеря време да се похваля с последните придобивки, вече сте отворили нова тема  Hug
тези сандалки за малкия - супер са и той много си ги харесва  Peace с код 65129 ми станаха на 2 евро  Peace
това в розово за мен - супер е - уголемено е обаче
и това пак за мен - дългичко е ...тъкмо за скриване на коремчета  Joy
тези за голямото синче - хубави са, особено за тази цена  Peace сутринта си ги обу с кеф

# 36
  • Мнения: 326
От кога получавате поръчки?
от 09/06 за поща и от 11/06 за митница

# 37
  • Мнения: 2 231
Ще следя, макар, че ще чакам намаленията. Wink

# 38
  • Мнения: 129
6efa не ме затрудняваш ни най-малко, размерите са:
рамене - 52,5 см.
под мишниците - 64 см.
дължина - 76,5 см.

Сърдечно благодаря  Hug

Моля поръчалите от евтините потници да кажат много ли са големи, защото отдавна им се чудя, но не смея да поръчам. Притеснява ме, че от L до XXL разликата може би е доста голяма  newsm78

# 39
  • Мнения: 732
Да се отчета и аз с получената преди няколко дни поръчка  smile3535
..........

За систъра тези туники в цикламено и бяло, размер 38
.......

Туниките хубави ли са, отговарят ли си на размера, материята как е?

# 40
  • София
  • Мнения: 4 570
Момичетар а някой да чака все още от май за поща````за първи път имам за поща, но много се бави  Sad

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Да се отчета и аз с получената преди няколко дни поръчка  smile3535
..........

За систъра тези туники в цикламено и бяло, размер 38
.......

Туниките хубави ли са, отговарят ли си на размера, материята как е?

Аз ги имам. Съвсем обикновени са, стават за лятото. Определено си отговарят на номера според мен. Поръчах си 42/44 и са ми точни.

# 42
  • Перник
  • Мнения: 396
6ефа, както една мама каза по-нагоре, рипс е плата и много се разтягат. Но ги сравних с други ХХЛ и идват 2-3 см по-тесни. Ето ти мерки, в неразтегнато положение, извадени от пералнята /имам предвид необличани/:
Ширина - под мишниците - 53 см
ширина - от рамо до рамо - 39 см
дължина - 67
По-голям номер, просто ще са по-свободни

# 43
  • Мнения: 129
6ефа, както една мама каза по-нагоре, рипс е плата и много се разтягат. Но ги сравних с други ХХЛ и идват 2-3 см по-тесни. Ето ти мерки, в неразтегнато положение, извадени от пералнята /имам предвид необличани/:
Ширина - под мишниците - 53 см
ширина - от рамо до рамо - 39 см
дължина - 67
По-голям номер, просто ще са по-свободни
Благодаря за бързия отговор   bouquet. Довечера като се прибера ще измеря ииии ... може би ще заформя още една поръчка, колкото и да бях решила да се въздържа

# 44
  • Мнения: 326
6ефа, както една мама каза по-нагоре, рипс е плата и много се разтягат. Но ги сравних с други ХХЛ и идват 2-3 см по-тесни. Ето ти мерки, в неразтегнато положение, извадени от пералнята /имам предвид необличани/:
Ширина - под мишниците - 53 см
ширина - от рамо до рамо - 39 см
дължина - 67
По-голям номер, просто ще са по-свободни
Благодаря за бързия отговор   bouquet. Довечера като се прибера ще измеря ииии ... може би ще заформя още една поръчка, колкото и да бях решила да се въздържа
давам размерите и на XXXL
ширина под мишниците-54см.
от рамо до рамо-42см.
дължина-68см.
май няма много разлика но са доста разтегливи
разтегнах единият под мишниците и стигна до 75см. а може и още

Общи условия

Активация на акаунт