Гърдите след кърмене?

  • 8 708
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
абе и кърменето си има роля за развалянето на бюста, недейте да го оневинявате.

# 16
  • Мнения: 9 814
Честно казано след близо година кърмене моите гърди са си същите.

# 17
  • Мнения: 770
За съжаление като спреш да кърмиш и хубавите моменти с по голям бюст изчезват CrazyМоите освен че спаднаха ,но станаха и по малки и все едно са празни Cry
Уви Confused

# 18
  • Мнения: 2 131
Мдаа, земното притегляне не прощава, за съжаление Mr. Green. Аз не съм кърмила, цедих се в началото. Мисля, че бюстът ми се развали от резките промени в кг. Първо /преди бременността/ свалени 12 кг, после - качени 28, после свалени 28 кг. Е, как няма да се развли.  Mr. Green

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Според мен гърдите се "развалят" от бременността, а не от кърменето. Peace
Точно така. Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ще "спаднат", ще увиснат, може и да се нацепят  Tired Дано да ти се разминат тези неща, но щом са се увеличили много, както казваш едва ли ще се разминеш без последствия.Дано да са възможно най-малко  bombs  Grinning

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Гравитация  Rolling Eyes
Кофти работа ,ама няма как.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гърдите след кърмене?
Са жалка картинка  Laughing меки, леки и с по-големи зърна...страстоубийки  Laughing
Не ме кефят ,но пък имам две прекрасни деца.
Цици винаги можеш да си купиш, ако толкова те притеснява вида им  Wink

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И да се кърми и не,  гърдите търпят промени  след бремеността Wink при някои  повече при други не т.е. индивидуално е  Peace

Мит е че некърмилите , гърдите им не "мръдвали" тъй да се каже  Wink Whistling

# 24
  • Мнения: 219
По време на бременността си увеличих два пъти размера на сутиена,кърмих два месеца,резултата е отчайващ smile3518

# 25
  • Мнения: 2 529
Виктория Бекъм твърди, че гърдите й станали по-големи и стегнати от кърменето и не си била слагала силикон  Joy

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Виктория Бекъм твърди, че гърдите й станали по-големи и стегнати от кърменето и не си била слагала силикон  Joy
..Ем ако е постоянно бременна можИ  Joy Whistling



# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Не са ми били никога големи, понаедряха по време на кърменето, сега са си с предишния размер и по - "изтеглени"  зърна...   Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 929
Ами, празни някакси. Преди това имах хубави, леко големи гърди, а след като спрях да кърмя, станаха меки, леко увиснали, празни.

# 29
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
По време на бременността си увеличих два пъти размера на сутиена,кърмих два месеца,резултата е отчайващ smile3518
И аз така  Weary

Общи условия

Активация на акаунт