Ходите ли на къмпинг?

  • 8 376
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
това може да го патентоваш! аз ще го използвам съсъ сигурност, но не за сестра ми  newsm48

Само да доуточня - върже се преz кръста и в никакъв случай zа гърлото  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 562
Не съм почитател на полевите условия  Wink
Предпочитам хотел, в краен случай бунгало  Party

....Само да доуточня - върже се преz кръста и в никакъв случай zа гърлото Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 35 961
Само да доуточня - върже се преz кръста и в никакъв случай zа гърлото Mr. Green

верно, бе!  doh

# 18
  • Мнения: 272
Аз от 4 години всяко лято съм на къмпинг! И се чудя как така по-рано не съм се светнала на таз благинка. Умирам сутрин като се събудя, от палатката директно да се бухна в морето. След морето - едно кафенце и биричка, разглеждане на ултра-тъпи списания и кикот докато ги обсъждаме с компанията. И то така става време за една ментичка...
Така беше досега. Тази година май ще ходим с малкото куку, та не знам... newsm78

# 19
  • Мнения: 6 323
За мен това е море...
Иракли. Ходя там всяка година от 4 годишна възраст и се надявам да се запази още някоя друга година.
Имаме си наше бунгало, на 15 метра от плажа, с дворче отпред.
Просто не мога да си представя да се затворя в хотел, камо ли пък с децата.
На Иракли пускаме децата да тичат навън от сутрин до вечер.
На поляната разпъваме детската палатка, надуваемия басейн, всякакви играчки.
Имаме си навес с маси, столчета и т.н., течаща вода вътре в бунгалото, ток, хладилник и отвън също има мивка с течаща вода.
Е да, тоалетната и банята са общи за всички, но... не е някаква трагедия.

С нищо не сменям шума от вълните и свиренете на щурците, когато си седнем пред бунгалото вечер.
Това е почивка за мен - няма коли, няма телевизори и т.н.
В допълнение с редовно събиране с компанията с китари, песни и веселба, почивката и разпускането е 100%.


В хотел на морето - може, но само ако сме без деца и то за не повече от 3-4 дни.
На палатка... също сме ходили, но пак за не повече от 3-4 дни, главно по екскурзии. Иначе и аз не съм фен на липсата на течаща вода и тоалетна.

# 20
  • Мнения: 2 755
тц, в никой случай.
на това нещо , дето няма ни баня , ни тоалетна, не отивам.  

  202uuи аз така.
И аз съм от вашата група. Без екстри мога, но без баня и тоалетна НЕ!

# 21
  • Мнения: 948
Да! Няма по- хубаво от това!
От години ходя и няма по- пълноценна почивка от тази. За първото ми ходене беше голямо кандардисване, докато отида, но сега само натам ме влече Grinning
Заспиваш с вълните, събуждаш се с тях и когато отвориш очи виждаш морето. Преди да влезнеш в банята се изкъпваш в него...тогава започва денят ти. Денят завършва отново край морето, на празен плаж, тишина, безброй звезди и шепнещи вълни.
Мечти, мечти...как ми се ходи Cry
Тези, на които им липсва банята и тоалетната просто не са били на къмпинг на морето Wink

# 22
  • Мнения: 1 520
отбелязах друго.
Ходила съм веднъж, но то беше преди Теди-то. Какво да кажа - 4-5 дена с ени неизтрезняващи. Иначе не беше лошо - палатката на сами плажа, на 5 крачки от моренцето.

# 23
  • Мнения: 3 611
тц, в никой случай.
на това нещо , дето няма ни баня , ни тоалетна, не отивам. 

  202uuи аз така.
И аз съм от вашата група. Без екстри мога, но без баня и тоалетна НЕ!


Aма чакайте бе, по къмпингите хората да не би да ходят по нужда по плажа? Или "къпането" да се иzвършва само в морето?
И тоалетни си има (не са луксоzни- да не каzвам ,че са под всякаква критика; и бани си има- в някои къмпинgи дори с топла вода  Wink

# 24
  • Мнения: 2 755
Тези, на които им липсва банята и тоалетната просто не са били на къмпинг на морето Wink
Моля, моля, не си правете прибързани заключения. Била съм на къмпинг на морето, е вярно беше в далечната 1988 година, на Каваците, но условията бяха : мизерни тоалетни и баня, в която топлата вода, свършваше след втория изкъпал се. Може от тогава нещата да са се променили (което е малко вероятно), но след тази почивка, ходя само в хотели или бунгала със самостоятелен санитарен възел и ТОПЛА ВОДА!!!!

# 25
  • Мнения: 272
тц, в никой случай.
на това нещо , дето няма ни баня , ни тоалетна, не отивам. 

  202uuи аз така.
И аз съм от вашата група. Без екстри мога, но без баня и тоалетна НЕ!


Aма чакайте бе, по къмпингите хората да не би да ходят по нужда по плажа? Или "къпането" да се иzвършва само в морето?
И тоалетни си има (не са луксоzни- да не каzвам ,че са под всякаква критика; и бани си има- в някои къмпинgи дори с топла вода  Wink

 Joy
аз съм научила графика на лелите, дето чистят тоалетните на градина и все успявам да хвана някоя по-прилична кабинка. Всъщност, проблемът не е в тоалетните, а в използващите ги твари. В банята пък - е, чака се около 15 - 30 мин., но пък нали за никъде не бързаме Hug  Че и топла вода има обикновено.

# 26
  • Мнения: 3 861
НИКОГА НЕ СЪМ ХОДИЛА...Винаги съм била на квартира или хотел, но ми е мерак да пробвам

# 27
  • Мнения: 7 186
Никога не съм ходила на къмпинг и се присъединявам към групата на върлите привърженици на индивидуална/не обща/ баня и тоалетна с топла вода,които не държа да са луксозни,но поне да са чисти.А такива екстри на къмпингите обикновено липсват,виждала съм къмпинги,където има общи бани и тоалетни,но са в отвратно състояние.Някои хора съм виждала да се къпят с маркуч пред палатките и то с банските.На мен такова нещо не ми допада,обичам след плаж да се изкъпя сама в банята със всичките му ритуали,без да ме зяпа някой.
На бунгала съм ходила и не беше лошо,защото към всяко бунгало имаше баня и тоалетна с топла вода и условията бяха прилични.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мнооого обичам да же, но с каравана. За жалост си нямаме все още своя такава, но ако останат къмпинзи в таз държава мила, може и да си купим.  За по-голям кеф от такова море не се сещам  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 5 140
Да на къмпинг в бунгала,искам каравана,ама много пара-изваждане.Затова на бунгалце.

Общи условия

Активация на акаунт