Какво е новото при мен 10

  • 27 408
  • 366
  •   1
Отговори
# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се запиша във новата тема. Simple Smile
Лошите новини при нас са,че Преслава беше болна(уж се оправи вече),излязоха и отвратителни афти във устата от които вдигаше безумно висока Т. Sad
Тъкмо се пооправи,батко и във понеделник вечерта,реши да и направи конкуренция,кой повече Т може да вдигне.Вчера се наложи и на път да го изпратя въпреки Т.
Върнаха се живи и здрави със баща си от Варна.
Имахме час за очето на Боби. Grinning
Имаме напредък и то голям.Ленивоста на очето я няма. PraynigКакто се развива едното,така се развива и другото.Героят на мама, миналият път нищо не успя да познае от таблото но този път....едри,дребни букви,картинки и цифрички разни е познал без грешка. GrinningВъпреки това обаче,ще поносим лепенката на очето още два-три месеца,като ще сложим и очилца,не заради нещо друго,а просто за да не напряга зрението само със едното оче.

За награда си направили със татко си един плаж във Сл.Бряг.Донесоха ни мидички на мен и  на Преславка.

Надявам се да се оправят до неделята,защото имам планувана екскурзия до съседката  Гърция.Гледачи ще са мъж ми и брат ми.А дано се справят и оцелеят двамата мъже. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 084
Ивка, браво на юначето. Всичко да виждат хубавите очички! И никакви болести и тепператури! Приятна разходка! А мъжете ще се справят.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 729
Записвам се и аз в новата тема.Ивка радвам се занапредъка на  Боби.Целувки и на двамата сладури,да оздравяват бързо, а на теб приятно изкарване на екскурзията.
А между другото върлува някакъв много гаден летен вирус,защото и тук в Русе има много болни дечица.Ние засега сме добре и дано не го лепнем.Всички болни дечица да оздравяват. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
Ивка, браво за оченцето.

Ива, грипът е много гаден - пазете се, и не е един, а 3 - ние изкарахме единия вид и приключихме с детската градина до септември. Е, сега вече ако двамцата не ме вкарат в лудницата, ще черпя на есен   Laughing.

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Даааа,наистина има отвратителни вируси пак.Единият е този с афтите и високата Т,другият е повръщане,разстройство и висока Т,а за третият не знам какъв е и не ми се иска да разбирам. Naughty

Така и така съм започнала да пиша тука,да се оплача. TiredДо сега никога не ми се беше налагало,някога да посещавам спешното във болницата.Ееее до снощи. ooooh!Преславка направи сефтето.
Мъжът ми без да иска защипа,едното пръстче на крака и със веригата на колелото. SadДобре,че малкият дявол и само половината нокътче се захапало и малко от пръстчето.Нямме шевове,но раната е дълбока.Бяхме цял цирк пред спешното.Мъжът ми влезе със нея (на мен ми стана лошо и ме изкараха),аз треперя във коридора и я чувам как пищи,докато и махат половината нокът а Боби  до мене реве и той,че Преслава имала кръв.
След половин час малката ми героиня вървеше куцукайки на петичка и молеща татко си пак да се качва на колелото. Rolling Eyes

Надявам се,това да ни е първото и последно ходене във спешното. Praynig

# 6
  • на път
  • Мнения: 2 804
.Ееее до снощи. ooooh!Преславка направи сефтето.
.......
Надявам се,това да ни е първото и последно ходене във спешното. Praynig
......


Е от това по-лошо няма, но май на тази възраст е най-опасно, после започват сами да внимават .... Бързо възстановяване!  Hug


Аз от известно време все се оглеждам за вест от Дар ....  newsm78 Дали са си гушнали в къщи и втората принцеса ....

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Ивка, голямо приключение сте имали. Бързо да с еоправя крачето на малката сладурана.
Вчера изписахме официално Марина Laughing

# 8
  • Мнения: 3 715
Ама тъкмо се чух с Дар, понеже изчислих, че вчера са се взели, та звъннах за минутка. Тъкмо се бяха прибрали от тичане по администрациите и започваха да обядват. Оплаквания засега няма май  Laughing

Иве, ние бяхме в Пирогов на втората седмица, щото прищипахме пръстчето на ръчичката с вратата на банята. И то точно това, което той смучеше и имаше огромен мазол на него, та сега поне от мазола се отървахме и за малко разменихме пръстите. Още по пътя за Пирогов му мина май, само дето беше подуто пръстчето, ама в Пирогов овършахме всичко, направо не се спря. Та затова не искам пак да ми се случва, че не мога да го озаптя.

Ва Ва, честито, добре дошла на девойката у дома.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 729
Wa_wa вече официално добре дошла на принцесата в къщи.
Добре дошла и на другата принцеса на Дар.
Много щастие и безгрижно детство.

Ивка на Преславка бързо да и мине пръстчето.На тая възраст наистина очитени трябвада са на 100 ,ама те белите пак стават.И ние в неделя преди Арбанаси посетихме спешното, като си сцепи колянцето.Това ни е второто посещение, след челото.Вече ще ни сложат снимка там  Mr. Green.
Така растат децата  Joy.

# 10
  • Мнения: 1 843
O, живи и здрави сме, да чукаме на дърво!
Ей я, нахилена в мене, яде добре, иска само на ръце, тормози кучето, изобщо - всичко в реда на нещата! "Слаба ракия" на фона на каката някога  Mr. Green
Детенце. Пръхти върху клавиатурата и плюе...  Laughing

Честито, уа_уа, най-сетне!

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
Честити девойки у дома на ва-ва и Дар за мен. Много да ви радват.  bouquet

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Вава,честито ви девойка у дома.Най накрая,то не беше чакане то не беше чудо.  bouquet
ДарЗаМен,честито и на вас малка девойка. Hug
Моля ново-обебелите се да пуснат някой снимчица да не се стискат. Mr. Green

# 13
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Здравейте и от мен!

Дар, Wa_wa, радвам се много за вас!!!


Ами, смятам да се запиша и аз с новина Praynig Днес получих ОНОВА ПИСМО, така чаканато писмо. Пише, че сме определени за осиновители на момиченце на годинка и половина. В понеделник имаме определена среща с момата и социалните работници в домът в Търговище. Не знам как да си обясня това, но имах усещане, че писмото ще дойде днес. Преди няколко дена имах предложение за много хубава работа, като кредитен агент към банка и днес трябваше да се обадя и да разговаряме за това. Аз взех телефона, но нещо ме накара да не се обаждам днес, а да се обадя утре и след няма и 10 мин. се звъни на вратата и ми донесоха препоръчаното писмо. Подкосиха се краката ми, разплаках се/бях сама в нас/ започнах да треперя, кучето ми усети нещо и започна да скача като луд и да лае радостно. Запалих цигара и след минута видях, че в пепелникът имаше запалени 5 цигари Shocked Изгорих баницата която се печеше във фурната и май свалих около 2 килограма, защото изведнъж панталонът ми се свлече Simple Smile Тези които са изпитали това могат да ме разберат, а на чакащите им го пожелавам от сърце!!! Praynig Не смея да се зарадвам докато не отида на срещата. Подготвям се психически за всичко и нямам търпение да става понеделник. Мъжът ми е на път и няма как да му се обадя, но му пуснах един мейл. Имам около хиляда въпроса за първата среща. Мисля да занеса нещо в домът, като памперси например. Кажете и какво да питам, когато отида там! Благодаря ви предварително!!! Сигурно този въпрос е задаван тук много пъти.   bouquet

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 06:46 от luska

# 14
  • на път
  • Мнения: 2 804
Вчера изписахме официално Марина Laughing

През голяма голгота минахте и едно ГОЛЯМО ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт