МАЙски мами не мислете,на море ни заведете!

  • 8 812
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 50
ЧРД на Майчето и Гачони   bouquet Най-накрая успях да сложа снимките от морето- ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262011&pid=6380299&a … ;view=1&lp=30 . Чета,че повече деца ги е страх от водата,е ние имахме обратния проблем-не иска да излиза от водата,а на пясъка е неудържим.Имаше пясък във всички възможни дупки и най-вече в устата.Беше кротък само когато спеше,и тогава ние с баща му  влизахме в морето.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 506
Майче, тенкс за както винаги ясно и изчерпателно изразената гледна точка Hug
Кате, и аз съм тръгнала на година и нещо на ясла, даже спомени мам оттам... ама не се харесвам - имам много силно изразено стадно чувство и се чудя да не е от това Grinning 
Абе ще видим какво ще измъдрим накрая... 

# 302
  • Мнения: 832
върнахме се от морето, и малкия се разболя - с температура и разстройство  ooooh!  Sick
не яде, спи почти цял ден ходихме на д-р, за сега сме на ентерол, и диетична храна

ЧРД на Майчето и Гачони   bouquet

# 303
  • Мнения: 87
Честито на 2те щастливи рожденички! Да сте здрави, обичани и само хубави неща да ви се случват  Heart Eyes Хубав празник   bouquet

Псм, малкия е страхотен къдравелко Simple Smile А явно са ни смели дечицата, Иван също се влюби в морето .. и в пясъка, за мой ужас Simple Smile.

Януш, пази се, дай си малко почивка поне сега в началото. На мен ми беше също много изморено и поспаливо, не че и сега не си поспивам когато мога  Mr. Green

За яслите - Иван не го приеха, но и да бяха едва ли щях да го пусна. Баш есента-зимата, аз бременна ... да ми домъкне разни вирусчета, честно страх ме е. Живот и здраве напролет ще търся начин, а как ще се справям с 2 бебета не ми е ясно. Но само здраве да е, начини се намират. Иначе съм с 2 ръце за яслите, определено децата си имат нужда от тяхната си среда  Peace


# 304
  • Мнения: 362
  Гачони честит рожден ден и на теб!!! Да си здрава и обичана!!!  bouquet
 
Хай много неприятно и ние минахме през това по миналата седница,ще стискам палци бързо да отмине  Praynig

Януш,Данче почивайте си повече и на сянчица  Simple Smile

 Момичета и накрая де се похваля че от днес сме собственици на етаж от къща(естествено чрез голям заем и ипотека) и сега остана да продадем панелката и да дерззаем към новия живот  Laughing,стискайте палци да успеем по бързо  Praynig

  някой който умее да пусне нова темичка

# 305
  • Мнения: 87
Честито ТиТ Simple Smile Леко и лесно да станат нещата и да се радвате скоро на новия дом  Party

Пак заседнах на компа  Mr. Green Имам още 3 задачки да свърша от чистенето днес, останалото за утре ... после на кръчма.

# 306
  • Мнения: 162
Честито на рожденичките! Живи, здрави и много обичани дами да сте!
Весело изкарване

# 307
  • София
  • Мнения: 4 587
Майче, гачони, Честит рожден ден! Да сте живи и здрави,много обичани и щастливи!



Тит, Честито и на вас!  bouquet

Някой няма ли да пусне нова тема? Кой знае паролата на Май-ки?

# 308
  • България
  • Мнения: 181
ПСМ - страхотни снимки (ти затова ли ги сложи по два пъти   newsm78 Laughing Laughing) Вие май сте били голяма бебешка банда, а снимчицата с бирата и мезето е супер ... #Crazy
Наталия (ТиТ) честито - много любов и щастие в новия ви дом.
Също съм за ясла  Peace, но ние ще ходим напролет - дотогава яслата е  - баба Мими - "поживьом - поувидем"

# 309
  • Мнения: 1 269
мойта мома,певица ще става. Mr. Green избра си червило,пари и микрофон.  Crazy естествено, аз не вярвам,че нещата,които е избрала ще й определят професията,но ми стана смешно,защото толко мислих какви предмети да сложа, /книга,химикал,шивашки метьр-за дизайнер,топка за тенис и т.н./а тя за микрофона се хвана. Mr. Green

# 310
  • Мнения: 50
ПСМ - страхотни снимки (ти затова ли ги сложи по два пъти   newsm78 Laughing Laughing) Вие май сте били голяма бебешка банда, а снимчицата с бирата и мезето е супер ... #Crazy
Без да искам е станало  Laughing  Crazy.А бандата беше голяма-да.

Общи условия

Активация на акаунт